Як думаєте? Що знаєте? Що чули?
Що вам нагадали екстрасенси, тарологи, відьми і хто зна хто ще?
Останніми деями пахне осінню і така туга.
Знов ця невизначеність зі світлом, теплом, школою. Хочеться заритись в нору.
Дайте надію
П.с. не сваріться тільки і не розводьте срач, голова сьогодні тріщить
Дайте надію
Fashion_besties• 24 июля 2023
До середины 24-го не закончится, все остальное - спекуляции
Rocka Rolla• 24 июля 2023
Мої відчуття - весна 24(( але ніхто не може знати що буде навіть завтра
Melon-20c3• 24 июля 2023
Ну якщо прив*язка до холодів...
не цього року
друга половина 2024 - кінець 2025 - найближчий проміжок часу, коли ми війдемо на фінішну пряму.
не раніше.
не цього року
не раніше.
Roni-Verona• 24 июля 2023
Ответ дляcoch100
Слышу со всех сторон, что зима будет у нас ужасная. После неё все решится.
в тому році казали те ж саме з усіх прасок
Uebersetzerin• 24 июля 2023
Ответ дляOksuchakr
Да никто его не может видеть.
Если судить по военным действиям, то это на годы. А если по политическим , то в любой момент может произойти что-то непредсказуемое и закончится за неделю.
Вы правы.
Только не факт, что это непредсказуемое случится(
Ответ дляEkaterina17
То писали ж вже тут
Що небо в 29 році лише відкриють
Здавалось це неможливим, а тепер приходить розуміння, що це може бути реальністю.
А ще на початку почали проскакувати прогнрзи, що в 2025 кінець і писали одразу, що це неможливо, це божевілля і тд