Булку Дай• 24 июля 2023
Вам помог дюфастон от эндометриоза? И можно ли на нем забеременеть
Пила визан, сказали на нем нельзя беременеть, назначили дюфастон, якобы он сдержит рост кист. Можно ли забеременеть на дюфастоне и как потом знать, отменять ли его, в случае наступлении беременности?
Бюст Березуцкого• 24 июля 2023
а як у вас с печінкою? почитайте про детокс печінки у тіани фіалкової. естрогендомінування гарно детоксом печінки прибирається.
дюфастон - то крайна міра підтримки вагітної, а не е що ви написали.
успіхів!
Луковая• 24 июля 2023
Основне лікування ви отримали Візаном. Зараз вам призначили дуфастон для підтримання ефекту, бо саме для лікування він заслабкий. Вагітніти на ньому можна, лікар знає як потім відміняти
Шмоточницаца• 24 июля 2023
Меняйте врача.
Прогестероны назначают только для обеспечения кровотечений отмены, забеременеть на нем можно разве что случайно, да и то если четко до дня знаете свой цикл и он стабилен. Прогестероны в препаратах НЕ помогают забеременеть, собственно как не помогают и вынашиванию - не могут, нет у них такого механизма. Прогестерон вырабатывается ПОСЛЕ овуляции, когда она УЖЕ произошла (без всякого участия прогестерона если что) - пить прогестерон для беременности глупость и нонсенс.
Но наш медицинский постсовок пихает его всем и во все дырки совершенно наплевав на все отложенные риски и для женщины и для будущего ребенка из-за такого гиперприема.
Губка Боб• 24 июля 2023
а ви по якій схемі той дюфастон приймаєте? а взагалі, адекватні лікарі не дюфастонять. і правильно написали вище-ендометріоз потрібно чистити печінку і жовчоток щоб був хороший
Шмоточницаца• 24 июля 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
успіхів!
а як у Вас із знаннями щодо банальної жіночої фізіології? Я вже мовчу про знання механізму дії гормонів та патогенезу ендометріозу і до чого там взагалі печінка. Ба ясно як - ніяк. Тож не коментуйте те, в чому не знаєтесь навіть теоретично.
Бюст Березуцкого• 24 июля 2023
Ответ дляШмоточницаца
чому Ви зробили такий висновок?
Губка Боб• 24 июля 2023
Ответ дляШмоточницаца
печінка до того, що вона розщіпляє естроне і виводить його в жовч. з фізіологією, її знаннями усе гаразд
Луковая• 24 июля 2023
Ответ дляШмоточницаца
Вибачте, не вам відповіла
Шмоточницаца• 24 июля 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
чому Ви зробили такий висновок?
тому що Ваші поради не мають жодного біологічного, фізиологічного та медичного сенсу. Печінка хоч і є джерелом холестерину, а з нього і гормонів, але вона НЕ потребує жодних чисток, вона сама фільтр і здатна тримати себе в повному порядку якщо в людини нема ожиріння, паління та бухання, а також немає інфекційних захворювань печінки. А якщо все це є, до фіалки там тим паче до одного місця, вибачте)) Усілякі детокси травинками - це маячня сивої кобили, яка заходить від інста-лєкарів тільки людям, в яких немає жодних знань про будову свого тіла.
Без образ, але не транслюйте все це - з Вашого боку це халатність.
Луковая• 24 июля 2023
Ответ дляШмоточницаца
Скількох жінок з безпліддям та ендометріозом ви успішно вилікували?
Шмоточницаца• 24 июля 2023
Ответ дляГубка Боб
я не можу
естроне - це спагетті таке? і що якщо і виводить, без фіалки виводити не буде?)))
вибачте, мені все одно ваша релігія, мене цікавлять тільки знання.
А Ви маєте право як завгодно плясати з бубнами - ’ваше тело ваше дело’))
естроне - це спагетті таке? і що якщо і виводить, без фіалки виводити не буде?))) вибачте, мені все одно ваша релігія, мене цікавлять тільки знання.
Шмоточницаца• 24 июля 2023
Ответ дляЛуковая
є підозра, що не менше вашого
Луковая• 24 июля 2023
Ответ дляШмоточницаца
є підозра, що не менше вашого
Кожен лікар, який займається безпліддям знає свій показних настання вагітності. Але ви цього не знаєте …
БЦАшка• 24 июля 2023
Ендометріоз - це як правило, наслідок неправильного харчування (в ньому переважають швидкі вуглеводи, багато солодкого).
На Дуфастоні завагітніти можна, але якщо приймати його з другої фази циклу. В мене так настала вагітність. Але мені його призначали саме через нестачу прогестерону в другій фазі циклу, а не з метою лікування ендометріозу