руки_Крюги• 24 июля 2023
Повертаємось в Україну, хто знімався з Джобцентру?
Дівчата, хто пройшов цей шлях, за скільки часу та як саме ви повідомляли ДЦ?
ДЦ до себе після вашої заяви виживав до себе?
Дякую
Борода• 24 июля 2023
За пару дней все сделала,но нужно в дц указать точную дату когда покидаете страну
руки_Крюги
• 24 июля 2023
Ответ дляБорода
Точну дату для чого? Вони можуть визвати до себе перед відʼїздом?
Дату то скажу, я її знаю, але може так вийти, що потрібно буде за пару днів до дати виїхати.
Как нефиг делать• 24 июля 2023
Ответ дляруки_Крюги
Чтобы выплаты перестали платить и вы не остались должны.
интайм_не_предлагать• 24 июля 2023
Ответ дляТихоЯ
Я, год назад. Разослала всем письма, сказала что не вернусь никогда. И все.
Это Германия?Никогда😂😂😂?
сказочное_Бали• 24 июля 2023
Кроме Джоба главное квартиру сдать ,страховку закрити, Киндергельд отменить, договора все по квартире расторгнуть ( свет, газ) , и в Джоб написать письмо когда уезжаете. Еще с банком по карте решить, лучше не закрывать сразу, а через 2 мес где, а остаток чтобы вашим друзьям или знакомым перебросили. Я так делала, потому что еще в течение 2 мес были расчеты, кауцион мне на карту возвращали, ту часть что я выплатила, остаток в Джоб перечислили. Но это была все время переписка через емейл.
Борода• 24 июля 2023
Ответ дляруки_Крюги
Как я выезжала.
Пошла в банк,в Дж (написала заявление)потом в миграционку и всё,вы свободны
ТихоЯ• 24 июля 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Это Германия?Никогда😂😂😂?
Да. Так им и сказала. Навсегда. И никогда не приеду!!)
руки_Крюги
• 24 июля 2023
Ответ длясказочное_Бали
Кауцион ви частину виплатили і не усі кошти повернули ДЦ? Це як?
Усі ці питання я знаю, дякую, мене більше ДЦ.
За скільки часу ви повідомляли їх?
Дякую
За скільки часу ви повідомляли їх?
Дякую
руки_Крюги
• 24 июля 2023
Ответ дляА вот недавно
А я очень хочу в Германию)))
Вы в какой земле?
Нижня Саксонія, Ганновер
Хочу наколоти губи• 25 июля 2023
Ответ дляА вот недавно
А я очень хочу в Германию)))
Вы в какой земле?
мало, где принимают.
Завжди з рушником• 25 июля 2023
Ответ дляТихоЯ
Чего так? Вас там сильно обидели?
МинерАлочка• 25 июля 2023
30 числа приходять гроші на наступний місяць. Тому краще за місяць до від´їзду написати заяву до ДЦ, щоб вам не нараховували більше чим потрібно. Бо потім, коли поїдете, може виникнути борг. Мы 20 грудня написали, що їдемо 23 січня. А нам все одно 30 числа виплатили за повний місяць. Через 3 місяці прийшов лист, що потрібно повернути кошти
Завжди з рушником• 25 июля 2023
Ответ дляруки_Крюги
Нижня Саксонія, Ганновер
А возвращаетесь в какой город? Я тоже собираюсь сейчас. ДЦ уже предупредила.
руки_Крюги
• 25 июля 2023
Ответ дляМинерАлочка
Ні, звісно буду писати заздалегідь. Мене цікавить ще чи визиває до себе ДЦ з цього приводу чи достатньо листа мого.
Завжди з рушником• 25 июля 2023
Ответ дляА вот недавно
А я очень хочу в Германию)))
Вы в какой земле?
Вы в разных землях немецких разбираетесь? И в какую хотите?
руки_Крюги
• 25 июля 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
За сколько вы предупредили? ДЦ к себе не зовёт?
Завжди з рушником• 25 июля 2023
Ответ дляруки_Крюги
Треба їхати тоді коли ви сказали, не брехати по числам, бо потім вилізе боком. Інакше чого ви питаєте визивають вони до себе чи ні?
ТихоЯ• 25 июля 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Чего так? Вас там сильно обидели?
Для меня это самая радостная страна. *Гадостная!
т9 )
МинерАлочка• 25 июля 2023
Ответ дляруки_Крюги
Якщо у вас з ДЦ крім виплат немає ніяких інших справ, то не викликають. А якщо ви знімали квартиру і отримували на це виплати, ходили на курси і їх не закінчили, то звісно всі ці питання треба з джобом віршувати. Краще взяти термін і принести заяву особисто. Відразу й задати всі питання, пояснити причину від´їзду. Тоді точно більше визивати не будуть. Але з датами не шуткуйте. Краще раніше вкажіть, чим виїдете
Дюагональ• 25 июля 2023
Ответ дляруки_Крюги
Нижня Саксонія, Ганновер
В свинг клубе не понравилось?)))
сказочное_Бали• 25 июля 2023
Ответ дляруки_Крюги
За скільки часу ви повідомляли їх?
Дякую
За скільки часу ви повідомляли їх?
Дякую
Джоб центр за мене заплатив кауціон, а потім з мене знімали. Я прожила 4 міс в тій квартирі. Тому мені повернули гроші за ці 4 міс, а всі інші фірма, у якої я знімала, виплатила Джобу. Я повідомила за 2 тижні Джоб
сказочное_Бали• 25 июля 2023
Ответ дляруки_Крюги
Достатньо листа