Анонимарик• 24 июля 2023

Расклад таро по войне

Я не спец. Купила колоду по приколу в Авроре. Сейчас сделала расклад на наше будущее в войне. Есть тут спецы, что думаете? Мне кажется, что расклад хороший...
Me-4acd• 24 июля 2023
Ответ дляpupsik_y
Місце сили це ви про Україну
Нам пощастило народитися/жити тут.

1983_lily• 24 июля 2023
Ответ дляMe-4acd
Не тільки. Катаклізми не найстрашніше. Найбільше небезпечне те що дуже маленьке, мікроскопічне майже і його ніхто не помічає. До часу
Знову вірус?
Me-4acd• 24 июля 2023
Ответ для1983_lily
Знову вірус?
Майже. Але це фунгіс та інсекти.
Me-4acd• 24 июля 2023
Ви знаєте що чорна пліснява єдина ’істота’ здатна вижити навіть у відкритому космосі?
YuliashkaYulichka• 24 июля 2023
Ответ дляMe-4acd
Знову віруси?
1983_lily• 24 июля 2023
Ответ дляMe-4acd
Майже. Але це фунгіс та інсекти.
Це буде штучно зроблено?
Vlada-Maria• 24 июля 2023
Ответ дляЛизочек
Автор, несите колоду взад в Аврору, пусть деньги возвращают - бракованная попалась
правильно, колоду взад - і мошеЙнику-продавцю - в зад
Me-4acd• 24 июля 2023
Ответ для1983_lily
Це буде штучно зроблено?
Воно вже давно існує і розвивається. Швидше ніж AI та GPT
1983_lily• 24 июля 2023
Ответ дляMe-4acd
З якою метою це роблять? Тотальний контоль,зменшити кількість населення?

zhara• 24 июля 2023
Ответ для1983_lily
А що означає’тут місце сили’? І які потрясіння чекають на світ?
Погугліть про колиску Трипільської культури (місце сили), яка за віком давніша за Єгіпет
Me-4acd• 24 июля 2023
Запасайтеся чобрецем, часником, дьогтем та полином. Антибіотики та протифунгійні стануть в нагоді)
Odna Takaya• 24 июля 2023
Ответ дляMe-4acd
Украина одна из стран что переживут другие потрясения (когда война закончится).
И как долго будет длится новое потрясение? И какой ценой ’ переживет’ Украина?
Qorianka• 24 июля 2023
Такую колоду себе я бы точно не купила. Нарисовать одинаковые мечи на Рыцаре Мечей и на Силе, при этом сюжета на картах вообще никакого нет, только символы... Такое себе
Колесо Фортуны перевернутое может обозначать непредвиденный и неприятный поворот событий, неожиданное развитие ситуации и не в ту сторону, куда хотелось бы. А вообще каждая позиция карт должна иметь свое значение в раскладе и исходя из этого определяется смысл карты, которая выпала в этой позиции
L-i-s-a-92af• 24 июля 2023
Ответ дляMe-4acd
Автор, это не игрушки. Вы как ребенок.
Пока вы не умеете.
Война закончится в 2024. Нашей победой.
Но.
Для мира это будет только начало потрясений.
И тем не менее, здесь место силы.
Это вам тоже таро сказали?
Me-4acd• 24 июля 2023
Ответ для1983_lily
Це складне питання і можна дискутувати цілодобово. Звісно людський чинник. І звісно скорочення людства заохочене. Але люди в цілому істоти схильні до помилок, що вириваються з рук власних творців.
zhara• 25 июля 2023
Ответ дляNumerologist
Я не спец но перевернутые карты какбэ хреново
Війна - це танок парний. Карта ’Сила’ перевенута - означає, що той хто мав перевагу в силі сходить на нівець. ’Фортуна’ взагалі пані мінлива, не передбачувана. Все зміниться раптом.
Me-4acd• 25 июля 2023
Ответ дляOdna Takaya
Вряд ли кто то это знает точно. Я знаю только что именно мы здесь выживем потому я здесь.
Sofia Tatra• 25 июля 2023
Ответ дляMe-4acd
Автор, это не игрушки. Вы как ребенок.
Пока вы не умеете.
Война закончится в 2024. Нашей победой.
Но.
И тем не менее, здесь место силы.
А у вас откуда информация ?
Me-4acd• 25 июля 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Это вам тоже таро сказали?
Никогда не гадала на таро.
В жизни я православная верующая.
Но что то я просто ’знаю’, это не связано ни с религией, ни с таро.

1983_lily• 25 июля 2023
Ответ дляMe-4acd
А по часу,коли це відбудеться? Скільки часу є?
Me-4acd• 25 июля 2023
Ответ дляSofia Tatra
А у вас откуда информация ?
Из космоса :)
Qorianka• 25 июля 2023
Ответ дляMe-4acd
Какие-нибудь дистанционно управляемые микроскопические паразиты или вирусы? Вроде того гриба, что селится на муравье и тот муравей больше сам себе не принадлежит (бррр)
Me-4acd• 25 июля 2023
Ответ для1983_lily
Я не знаю
Me-4acd• 25 июля 2023
Ответ для1983_lily
Коли остаточно впаде імунітет в людей після уколів від ’ковіду’ та розтане лід у Сибіру із стародавніми мікроорганізмами мабуть.
Me-4acd• 25 июля 2023
Ответ дляQorianka
Да, вроде того муравья 🙄
1983_lily• 25 июля 2023
Ответ дляMe-4acd
А хто не вакцинувався? Є шанс вижити?
WomAnn• 25 июля 2023
Ответ дляMe-4acd
Автор, это не игрушки. Вы как ребенок.
Пока вы не умеете.
Война закончится в 2024. Нашей победой.
Но.
И тем не менее, здесь место силы.
Здесь - это в Украине? Расскажите
Какой силы? Какая сила для людей, которые потеряли все.
Расскажите про потрясения в мире. Моя сестра уже много лет живет в Турции. Я переживаю
Me-4acd• 25 июля 2023
Ответ для1983_lily
А хто не вакцинувався? Є шанс вижити?
У всіх є. Навіть у вакцинувався. Чисте повітря, здоровий (чистий) кішківник де формується імунітет та любов - кращий рецепт. Плюс ліки і трави.
tanya_217• 25 июля 2023
Ответ дляMe-4acd
Нам пощастило народитися/жити тут.
Дуже 🤣🤣🤣
Думаю ті хто виїхав в 1917 в Канаду оямо кусали лікті в 1922, 1933, 1941-45 і до 1953(поки людей в чорні воронки і по ссилкам везли).
Країна виживе, але як буде в ній конкретній родині і людині це вже інше питання
Me-4acd• 25 июля 2023
Ответ дляtanya_217
Дуже 🤣🤣🤣
Ви можете їхати. Вас ніхто не тримає ;)
Будьте там де ті кого ви любите.