Анонимарик• 24 июля 2023
Расклад таро по войне
Я не спец. Купила колоду по приколу в Авроре. Сейчас сделала расклад на наше будущее в войне. Есть тут спецы, что думаете? Мне кажется, что расклад хороший...
Ответ дляMe-4acd
Якщо це про мене, я не проти, здаватися шизиком. Я не хизуюсь, не прошу грошей, не торгую обличчям :)
А хто хоче, сам замислититься, почитає, змінить життя може (?)
Так при всій повазі ’здаватись’ і ’бути’ - то різні речі. Ви почитайте про деякі кейси шизофренії. Там якраз один з симптомів - це брєд. Коли людям здається, що їм космос/вищі сили кажуть щось або ж навпаки втручаються у життя чи переслідують. Я сподіваюсь, що Ви просто троль.
Anasta-sia• 25 июля 2023
Ответ дляRey_555
зайшла в тему ’по-приколу’. Таке враження, що в деяких коментаторів шизофренія (я серйозно). І це я зараз не про карти...
Цей смайлік
можна ставити майже під кожним коментарем
pragaElena• 25 июля 2023
Ответ дляMe-4acd
Австралія піде під воду. Частина Рф та Америки також.
А яка частина Америки піде під воду? Зі сторони Флоріди?
Ответ дляtanya_217
У мене друзі проти вакцин і їх діти взагалі не вакциновані навіть бцж. Вже тричі хворіли на ковід всією родиною.
У нашій родині від ковіду не був вакцинований тільки мій батько і від ковіду він помер за 9 днів, а мама, яка як і тато мала вік і супутні та була вакцинована спокійно пережила ковід.
Хтось каже, що після вакцинації буде онкологія і падіння імунітету, а хтось просто помирає, бо немає вакцинації
Простите, Вы когда нибудь статистику смерти от гриппа и пневмонии смотрели?
Ответ дляMe-4acd
Много чего будет. Война это начало разного всего. Но мы хотя бы морально готовы уже к тяжелому. Закалены.
Уверена ,будет что-то страшное ,что мы почувствуем ,каждой клеточкой ´
Не хочется верить ,но задолго до войны снились сны ,в начале войны тоже
Anasta-sia• 25 июля 2023
Ответ дляHelenny
Праві в тому, що не вакцинувались, коли всі навколо розповідали про користь вакцини і заливали в організм не досліджену субстанцію.
Так а хтось спростував користь вакцини? Вчені довели, що це шмурдяк? В чому ваша правота?
Ответ дляRey_555
Добре, я троль. Вас це задовольняє ;)
Ответ дляHelenny
Я перехворіла ковідом, тому вважаю, що моя імунна система вже знайома з даним вірусом, не будо потреби ще й вакцинуватись.
Я не проти щеплення, в принципі. У дитини всі щеплення зроблені згідно віку. Але антикоаідна вакцина реально була виготовлена на скору руку.
100% моя врач так и не смогла мне объяснить почему мои антитела которые я приобрела переболев ковидом не работают ) а химия которую мне введут меня защитят(((
Ответ дляRey_555
Легше відносьтесь до усього 😉 Ну нехай я шизік і тріль. В нас жеж свобода слова, так? Принаймі поки що.
tashara777• 25 июля 2023
Ответ дляMe-4acd
Неужели спокойной жизни уже не будет на нашем веку?
Ответ дляnadia-74
Я не хочу никого пугать, потому не буду вдаваться в подробности. Но ...это страшное уже живет во многих людях и домах. И это не персонаж хорроров и не призрак.