Гарачий Чокалад• 25 июля 2023
доброе утречко! а поделитесь фотками из мест где вы последний раз отдыхали
может кто то на Мальдивы ездил) отель посоветует))
Най хоч раз• 25 июля 2023
Ответ дляЗліпок ступні
На какой остров?
На материк, але теж жара, ще й маму вперше взяли, вона панікує вже.
Княгиня пітьми• 25 июля 2023
Ответ дляБабайко
Є на букінгу Toroni Blue - не він? )
Гарний, але не він)
Хоч селище те саме
Зліпок ступні• 25 июля 2023
Ответ дляНай хоч раз
На материке в районе Афин пожары
Най хоч раз• 25 июля 2023
Ответ дляЗліпок ступні
На материке в районе Афин пожары
Туди і їдемо 😔, сподіваюсь за 10 днів щось зроблять, не хочеться сидіти в готелі і на пляжі.
Дама_с_караваем• 25 июля 2023
Ответ дляСердючка
Колись у чоловіка на роботі був конкурс на краще фото серед співробітників. І чиє фото виграє, тому дарували квитки на двох до Барселони. Наше фото з Трансфегарашу було кращим. Так ми перший раз полетіли в Барселону) Ех, були часи
Ого, класс!!!
Зліпок ступні• 25 июля 2023
Ответ дляНай хоч раз
Узнайте у туроператора, мне кажется, туда ехать вообще нельзя, может, заменят отель на безопасный!
Най хоч раз• 25 июля 2023
Ответ дляБорода
Лето 2021…Родос, там где пожары сейчас(((
І ми в 21 були там.
Най хоч раз• 25 июля 2023
Ответ дляЗліпок ступні
Думаю, що все буде гуд.
Невгамовна• 25 июля 2023
Ответ дляНай хоч раз
Дякую, а який готель, будь ласка, може з дітьми восени полетимо?
Палас порт Галіб
Бабайко• 25 июля 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Гарний, але не він)
Хоч селище те саме
Мабуть, одна мережа
Невгамовна• 25 июля 2023
Ответ дляНай хоч раз
Родос взагалі бомбічний - були в кінці серпня 21 року, якраз після пожеж, бачили вигорівші гори, ліси.
Мені Греція не до душі. Були і на Корфу, і на Родосі, і на Пелопонесі - не моя країна. Але нині не великий вибір, куди можна з дитиною полетіти, і щоб не дві доби човгати. То мусили обирати між Грецією та Туреччиною. І туди гаряче, і сюди боляче.
Схоже, що ніде не вийде.
Бо ще й ціни за такий відпочинок скажені.((
Схоже, що ніде не вийде.
ksu_ermoshenko• 25 июля 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
А у какого самая лучшая камера?
У флагманов Самсунга и Айфона, у Хуавей, пока он под санкции не попал.
Ну и нужно обзоры читать, есть неплохие камерофлны побюджетнее, типа ВанПлас, ГуглПиксель и т.д.
Сони наверняка неплохое качество, т.к. лучшая оптика
Най хоч раз• 25 июля 2023
Ответ дляНевгамовна
Схоже, що ніде не вийде.
Є хороші ціни. А мені Греція - прямо моя країна, любов. Мрію там жити, десь в маленькому селищі, щоб вирощувати помідорчики, перці, їсти інжир нон-стоп.
Невгамовна• 25 июля 2023
Ответ дляНай хоч раз
Так, щоб біля нас - нема. Ми ж в Україні.
І без автівки. Так би поїхали до Хорватії…
Цибулька зла• 25 июля 2023
открыла тему, хотела закинуть фото из Закопане, была месяц назад. Потом почитала старпост и поняла...шо не моя тема....для бохатых :))
Рубаю олівлє• 25 июля 2023
Ответ дляMarynavladi
Место которое вы не найдёте на карте
Так звані Вінницькі Мальдіви?
Кружите меня,кружите• 25 июля 2023
Регионщица• 25 июля 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
огонь, бомба, ракета! где это? первое фото как картинка с журнала
Фото за последние 3 дня
Налитое яблочко• 25 июля 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Расскажите, пожалуйста, про Камбоджу. Моя мечта))
Красива, дешева, не дуже безпечна, місцями загажена (там китайці, а де кийтайці - там срач), бідна країна. Король там мудак.
Але Сіануквіль, ангкор ват та інші храми варто побачити.
Якщо надумаєте, то краще в компанії з чоловіком. Набагато впевненіше себе почуваєш поза територією готелю)
Я була раз сама і раз з тодішнім кавалером. Самій було не дуже комфортно