Гарачий Чокалад• 25 июля 2023
доброе утречко! а поделитесь фотками из мест где вы последний раз отдыхали
может кто то на Мальдивы ездил) отель посоветует))
Лялька в колисці• 25 июля 2023
Ответ дляБабайко
Іспанія )
не Малага? бо такі смутно знайомі місця, ніби вже там була)
Бабайко• 25 июля 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Ні, Таррагона, Камбрильс)
Жена аллигатора• 25 июля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Болгария. Мне очень понравилось, снимала квартиру
Красиво. А какой город?
angel4ever13• 25 июля 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
огонь, бомба, ракета! где это? первое фото как картинка с журнала
чкловек психически ненормальный.... раз в такое время это пишет...
Чудовий каламбур• 25 июля 2023
Ответ длякороткопамятна
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, в економ-режимі скільки на 2 коштуватиме відпочинок?
не подскажу. надо смотреть дорога ,сколько будет стоить, апартаменты какие, какой месяц и прочее. так не посчитаешь. мы из Европы ехали
Усатая полосатая• 25 июля 2023
Не кидайтесь тапками.... Але який відсоток людей в Украхні собі може дозволити такий відпочинок я к тут викладений на більшості фоток..... Я з Харкова. Ну звісно не саме бідне місто України до війни було..... Але більшість харківян так не відпочівали.... Максимум Туреччина або Єгипет і то не всі могли дозволити собі.... Це якби статистика в мене така)) Ну дитина до школи ходить, з всіма батьками спілкуюся. + на 3 гуртки ходила. Теж в принципі знаю хто і як)) Ну і діти про один одного все знають хто куди їздив влітку на відпочинок)))
А зараз я в центральній Україні в маленькому містечку. Так тут зп 10 тис вважиється великою....Тут люди на наше море не всі могли дозволити поїхати. Так це не село а місто маленьке.....
От реально питання в цій темі пишуть люди які явно не представляють більшість персічних Українців... А зараз дуже багато людей взагалі мріють просто жити вдома, а не про якісь відпочинки, тимпаче закордонні.... Просто думки вслух....
Любительница• 25 июля 2023
Я живу у курортно-рекреаційному місці не особливо напружуючись. Тому давно нікуди не їздила. Не втомилася ще.
Фанати слова ’крайній’ (яке мене невимовно бісить) - ви втрачаєте свідомість слухаючи пісню last Xmas?
Любительница• 25 июля 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Це просто красиві картинки природи. Їх можна зробити навіть працюючи обслугою на таких курортах. Також варіант там побувати. Головне - нестримне бажання.
Любительница• 25 июля 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Хорватия)
Моя любов! Дорога дуже цього року.
Любительница• 25 июля 2023
Ответ дляangel4ever13
Може вона матрьошка срана?
А взагалі кожен українець починаючи з 24 лютого 2022 року психічно не нормальний. Це - факт.
Усатая полосатая• 25 июля 2023
Ответ дляЛюбительница
Та це зрозуміло))) Я таких знайомих маю. В квартирі радянський ремонт, на їжІ економлять але в руках айфони і відпочинок в крутих місцях)))
В кого які приорітети))
Але в мене круг спілкування більш зрілий. Всі сімї з дітьми. І люди в першу чергу думаєть як забезпечити дитині нормальні умови, мати змогу двти хорошу позашкільну освіту, гуртки та таке інше. Надати якісні медичні послуги, логопеди та таке інше наприклад. Це все недешево. А тупо звозити родину на крутий відпочинок і не мати змоги споатити потім цілий рік за необхідні та важливі речі.... Тому обирають мої знайомі відпочинок такий щроб на всі інші потреби впродовж року гроші залишились....
В кого які приорітети))
Любительница• 25 июля 2023
Ответ дляУсатая полосатая
В кого які приорітети))
Але ж красиві фоточки також можуть зробити :)
Навіть якщо обрали бюджетне проживання за 3 км від моря і добираються туди ГТ.
Ганцю в кєдах• 25 июля 2023
Ответ дляУсатая полосатая
ті, які не працюють за мінімалку, не хочу нікого образити. Але, якщо бажання велике і не хочеться Турцію, то можна відкласти гроші і вибрати недорогий тур і тд..
Мамаша в бигудях• 25 июля 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Красиво. А какой город?
Тут сборная солянка. Варна, Несебр...
Гарачий Чокалад
• 25 июля 2023
Ответ дляСердючка
фото
вам понравилось в Занзибаре? не опасно? цивилизация, магазины есть?
успокойте_Меня• 25 июля 2023
Последняя поездка была в Барселону. Но это была просто короткая турстическая поездка. Сейшелы, Маврикий, Греция - любимые места для отдыха.
Гарачий Чокалад
• 25 июля 2023
Ответ дляБабуся мороз
Дуже багато де.
Намібія
Балі
Позітано
Намібія
Балі
Позітано
а что именно в Намибии понравилось? как то мне кажется Африка рискованый отдых со всех сторон