Единорог_помог• 25 июля 2023
Вступ дитини. Нервую.
Порадниці, вправте, будь ласка, мені мізки і нерви на місце.
Дитина поступає до вишу, а, здається, я нервую більше, ніж вона. Ще й дитину смикаю.
Бали по НМТ у неї середні, але вона більше хоче на творчу спеціальність. А там - творчий конкурс. Вона і малює гарно, і готувалася... Та й ще ми можемо оплатити контракт (одразу, власне, туди і подавалися).
Вона ще пару заявок зробила на не творчі спеціальності. Там вона десь у середині кожного конкурсу і не проходить по ліцензійному обсягу. Але, знову ж таки, у нас є можливість оплачувати контракт.
Я на взводі вже.
Може ті дівчата, в кого діти у минулі роки поступали, трішки заспокоять мене? Чи, навпаки, одразу скажуть, що шансів немає і я видохну?
Я на взводі вже.
Я погнала• 25 июля 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Вихлопу з творчої освіти - нуль? Насмішили. Якщо людина хоче реалізуватися, то можна успішно монетизувати дуже багато професій. Я зі своєю творчою освітою заробляю набагато більше, чим мої подруги економісти, бухгалтери, юристи. Тому що не чекаю, що мені на голову щось впаде, а постійно вдосконалюю свої навички та правильно рекламую свої послуги. Завдяки універу, будь-яку кривизну, будь-які відхилення бачу, навіть якщо вночі розбудити.
Це все можна і без вищої освіти робити.
Лялькодзьоб• 25 июля 2023
Ответ дляМеряю от 0
Чим займаєтесь, якщо не секрет?
Розробка дизайну поліграфічної продукції ( упаковка, етикетки), розпис стін, оформлення кав´ярень ( дошки, штендери), картини на замовлення (є постійні клієнти). Також готую до вступу у творчі коледжи та ВНЗ.
Нематрьошка• 25 июля 2023
Ответ дляАнютины ласки
Моя подала на контракт в два хочет впервый,но от туда не звонили, а со второго позвонили несите доки.
Ну как так , сколько ждать от первых?
Хороший ВУЗ не будет звонить. Моя поступала в КНУ, не звонили, мы приехали и подали документы, но на контракт тоже мест ограничены и может быть конкурс, смотря какая специальность.
Меряю от 0• 25 июля 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Дякую! Цікавлюсь, бо маю творчу дитину. Але їй до вступу ще 4 роки мінімум. Хоче після 9. А я ще про це сильно не думала.
Лялькодзьоб• 25 июля 2023
Ответ дляМеряю от 0
Краще після 9 класу. Бюджетні місця скорочуються, пільговиків багато, ціни на контракт ростуть. Хоча б за рік ( а краще за два) віддавайте дитину то викладача, який добре володіє класикою. Творчій конкурс після 9 класу, це зазвичай натюрморт з декількох гіпсових фігур, виконувати треба у графиці. Але не скрізь так. Наприклад, в Київському коледжі КНУТД, на хвилину показали фото замка, прибрали, і треба було по пам´яті відтворити у стилізованому вигляді. Багато дітей розгубилися. Ну і потім звісно ще гіпсові фігури треба було робити. Скрізь свої моменти.
Крайня невістка• 25 июля 2023
Ответ дляОбнимашкина
Моя зрещениця зайняла друге місце натворчому конкурсі, нмт 180, бачу, що проходить на бюджет кнуба
Ви поки не можете бачити, ще ж не всі подали, моя в тому числі, і її двохсотбальники-друзі теж ще не подавалися, чекають останніх днів подачі, щось там моніторять…
Единорог_помог
• 25 июля 2023
Ответ дляКрайня невістка
Ще не всі бюджетники подали заявки?
Крайня невістка• 25 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Ще не всі бюджетники подали заявки?
Ні, строки ж не вийшли, моя ще чекає, в них так пів класу робить… хоча у вас же творчий конкурс, там може по іншому, моя на економічну спеціальність йде
Единорог_помог
• 25 июля 2023
Ответ дляКрайня невістка
А. Дякую.
Так, творчий.
Вилами по воде• 25 июля 2023
моя тоже на арх и мист в КНУБА, но мы ещё и во львов ездили и в Полтаву.
У неё по баллам контракт, но с переводом на вакантное бюджетное место.
Все три приоритета на одну специальность.
Осталось не долго. Там до 5 должны уже быть списки бюджетников.
Какой у вас бал по творческому если не секрет?
Единорог_помог
• 25 июля 2023
Ответ дляВилами по воде
Творчий для контрактників буде лише завтра.
Ну і результати, відповідно, в кращому випадку, в кінці тижня. А то і в кінці наступного тижня.
Ща как дам• 25 июля 2023
дочка подруги мріяла про Худпром, але я порадила подати заявку ще на архітектуру в Харківський будівельний, знаючи деяку специфіку худпрому. після творчого в Худпромі дитина навідріз відмовилась продовжувати, так їй не сподобалось ставлення до абітурієнтів, що не ’свої’ з училища. вступила до будівельного на бюджет, легко, із задоволенням вчилась. працює за фахом зараз в Німеччині.
Меряю от 0• 25 июля 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Вона навчається у худ. відділенні. Але онлайн. Тому уроків з ліплення немає.
Були, коли був офлайн. Але офлайн у нас навряд чи скоро буде.
Дякую за пораду! Бо я була налаштована, щоб вона вступала після 12 класу.
Меряю от 0• 25 июля 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
А скажіть, будь ласка, дизайн робите на графічному планшеті?
Бо у доньки ще немає. І вона поки що не хоче.
Меряю от 0• 25 июля 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Ви маєте на увазі викладача з того коледжу, куди планують вступати ?
Единорог_помог
• 25 июля 2023
Ответ дляvitysya
КНУБА- який факультет? Донька також туди хоче, відразу на контракт подали заяву, архітектура, завтра іспит.
Виходячи з дат, то той самий, що і у вас.
З моєю буде здавати завтра )))
Сьогодні на консультації були?
З моєю буде здавати завтра )))
Сьогодні на консультації були?
Единорог_помог
• 25 июля 2023
Ответ дляvitysya
Так, я була замість доньки , бо вона не встигала ( мала ще заняття з репетитором останнє )
В мене мала сама поїхала.
Тоді завтра тримаємо ’кулачки’ разом.
Іспит довгий буде...
Тоді завтра тримаємо ’кулачки’ разом.
Іспит довгий буде...
Единорог_помог
• 27 июля 2023
Ответ дляzhara
Друге місце на ТК, це як? Або ТК або НМТ.
У ТК також є свої бали.
Ну і рейтинг, як за результатами НМТ.
Друге місце за результатами ТК - абсолютна реальність.
Ну і рейтинг, як за результатами НМТ.
Ответ дляЕдинорог_помог
У ТК також є свої бали.
Ну і рейтинг, як за результатами НМТ.
Такого поняття, як ’друге місце’ на ТК не існує. НМТ взагалі ніяк не впливає на вступ на спеціальність, де зарахування за результатами ТК. Дитина може набрати на ТК (Рисунок; Композиція; Графіка-креслення) 199 балів, й це лише рейтинг абітурієнтів, який змінюється в залежності від кількості поданих заяв. В КНУБА при проведенні пробного (!) ТК був розподіл на 5 груп, можливо дитина попала в другу групу, але це ніяк не впливає на те, що точно буде бюджет.
Единорог_помог
• 28 июля 2023
Ответ дляzhara
Загальний рейтинг є у вільному доступі. Всі ТК на основному наборі, принаймні у КНУБА, вже пройшли і результати ТК бюджетників вже є.
Що заважає подивитися той рейтинг і побачити прізвище дитини на певному місці за рейтингом? Так, ще будуть додані результати контрактників, але ті, хто йшов суто на контракт, не є конкурентами тим, хто йшов на бюджет.