Железобетон• 25 июля 2023
якщо нема де жити
Дівчата, на вихідні маю виселятись з дитиною, а житло ніяк не знайшла.
ми закордоном.
не хочеться підписувати договір на житло, яке не подобається.
як Ви б поступили: знімали б подобово ще якийсь час і шукали?
з мінусів: це дорожче в декілька раз. також маю дуже багато речей. і багато часу піде на перепакування необхідних на пару тижнів і перевезення їх, а потім коли знайду житло - тоді вже серйозний переїзд
ми закордоном.
Свекруня• 25 июля 2023
Ответ длядамаАмстердама
Нашо ви передьоргуєте, ви явно не залишились виключно з ціллю зберегти економіку це по перше, по друге власне життя і психіка дітей важливіше економіки, по третє якщо люди виїхали не значить що вони не роблять вклад в економіку.
Задовбали вже
Не терба дурістю називати рішення мільйонів людей,Вас на це ніхто не вповноважував. Виїхали- не виступайте з проповідями хто дурний і хто мудрий!
Ёшки_Матрёшки• 25 июля 2023
Ответ дляСвекруня
Підтримую!
Да, я блондинка!• 25 июля 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
А Україна що? Вже не потрібна? Давайте всі поїдемо. Що тоді? Не буде вже такої країни, якщо всі кинуть
Нічого, це просто одна з сотень країн, нічим не особлива , якщо нема умов для життя, то, звичайно , що не буде бажаючих жити там . Взагалі люди не раби і самі вибирають
Ёшки_Матрёшки• 25 июля 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
😪
дамаАмстердама• 25 июля 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Я не збираюся відповідати на ваші провокативні питання.
Ясно що не збираєтесь, бо немає що відповісти.
из желе я• 25 июля 2023
Ответ дляЩебетушка
Удалено администрацией...
Такие же мудрые с мужьям там сидят ещё и быкуют на нас когда приезжаем отдохнуть.
Воленс-неволенс• 25 июля 2023
Ответ длядамаАмстердама
Як ви замахали, від вас озлоблених втікли, шо не ясно?
Если бы ещё дорогу назад забыли
задумчивая мордочка• 25 июля 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Так, всі повинні були кинути Україну і поїхати. А хто б залишився? Почекайте, закінчиться війна поприїжджають і будуть бити себе в груди які вони ’патріотки’ і націю спасали. Твєі хто втратив тут житло і де ведуть жорсткі бойові дії я розумію, бідні люди. Але чого там сидіти Києву і т.д. Хз. Потім плачуть, що чоловік з кимось вже живе.
Кто б остался? Бубочка и його крадії
дамаАмстердама• 25 июля 2023
Ответ дляСвекруня
Я виступаю, де саме?
З чого ви взяли виїхала я чи ні і хто ви така щоб мені розповідати з чим мені виступати?
дамаАмстердама• 25 июля 2023
Ответ дляиз желе я
Нашо вам віддихати?
Ёшки_Матрёшки• 25 июля 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Ви точно українка? Просто одна з сотень країн? Тоді Зрозуміло, що вам було легко прийняти рішення і поїхати, бо для вас ваша баттківщина просто одна з сотень країн. А я хочу жити тут, вдома, на своїй землі. Ніде краще не буде
Железобетон
• 25 июля 2023
Ответ дляМама Карло
А тут, де ви живете, не можна продовжити аренду хоч на місяць? Там має хтось заселитися день в день? Поговоріть з арендодавцем, може, не все так погано.
так, мають приїхати люди
Свекруня• 25 июля 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
В мій будинок прилетіло в травні в Києві, слава Богу в квартирах, які найбільше постраждали не було нікого, вони б не вижили. Сусіду фактично відірвало руку, вона не працює більше і може ніколи не запрацює. Хто Ви така розказувати про Київ?
Ёшки_Матрёшки• 25 июля 2023
Ответ длядамаАмстердама
Я виступаю, де саме?
Ви завчили одну фразу ’хто ви мені така?’. В кожному коментарі це пишите)
Ёшки_Матрёшки• 25 июля 2023
Ответ дляСвекруня
Така як і ви українка
Ро30BbIu_CJIoHuK• 25 июля 2023
Ответ дляКукусики
Поехала бы на время домой и продолжила поиск
Трэш! А вещи/ мелкую мебель и тд куда? Бросить? Или везти контейнером в Украину? Ну и совет:):):)
дамаАмстердама• 25 июля 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Така як і ви українка
А ведете себе наче сусідка через кордон
дамаАмстердама• 25 июля 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Відповіді не буде. Ясно
Ёшки_Матрёшки• 25 июля 2023
Ответ длядамаАмстердама
А ведете себе наче сусідка через кордон
Не перебільшуйте. В мене просто серце розривається за цю нещасну Україну. Що буде далі...
Да, я блондинка!• 25 июля 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Я народилася в Україні, але це не означає, що не можу вільно переїжджати куди захочу і купувати там землю .
Ёшки_Матрёшки• 25 июля 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Це зрозуміло. Що ми вільні. Але що буде з Україною далі мало кого хвилює...
Да, я блондинка!• 25 июля 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Це нормально, людину має хвилювати , що буде з нею, це базові інстинкти самозбереження, без них людство б вимерло
Тримаю свічку• 25 июля 2023
Ответ длябЭйбА
Тобто, ви вважаєте дурнями усіх, хто залишився в країні і хоч якось намагається зберегти її економіку?
Яку економіку ?
Кредитну мільярди траншів інших країн? Що ви зберігаєте ?
Чиїсь кишені ?
Не пью, не курю• 25 июля 2023
Ответ дляSo_so
У Вас есть квартира в Киеве, возвращайтесь домой и живите. На освободившиеся деньги наймёте няню и психотерапевта.
ВСЕ выиграют.
Ви серйозно? Київ основна мішень і атаки будуть постійно, хоч і збивають майже 100% але це означає, що не прилетить ракета у важливий об´єкт, а значить уламки можуть потрапити у звичайні будинки, які навколо.
Ми зараз в Києві. Я постійно у напрузі. Кажу, що тут життя не буде чоловікові і зараз думаємо куди виїхати з України з кінцями, разом з 2 малими дітьми заради їх і нашого майбутнього, бо тут і після війни буде ахтунг через демографічний колапс.
Навіщо повертатися? Хіба що приїхати продати майно.
Свекруня• 25 июля 2023
Люди, осуджуючи позицію пам´ятайте, що ми не керуємо життям на 100%,на все Божа воля. Ви можете опинитися по іншу сторону кордону силою обставин. Я перевірила вже на власному досвіді)
Запасная спина• 25 июля 2023
Ответ дляНе пью, не курю
ото вас прет.
Свекруня• 25 июля 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Ми всі помремо! Рано чи пізно)
Ответ дляНе пью, не курю
Абсолютно. Для автора это лучший выход. Наконец, повзрослеть, взять контроль над своей жизнью. Я знаю кому и о чём пишу.
Паратруперсупер• 25 июля 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Ну может хватит уже? Так комфортно а Киеве было в мае, словами не описать