НЛОша• 25 июля 2023
Скільки кг треба скинути?
АнтиТанкист• 25 июля 2023
Ответ дляНЛОша
Чому?
Потому что у вас тело уже не вернет прежнюю форму - сила привычки. А люди к сожалению не меняются.
из желе я• 25 июля 2023
Ответ дляЯниЯ
Що за маячня? Ви що витягали скелет живої жінки і зважували його? Чи як можна пояснити цю нісенітницю? Голову увімкніть хоча б і подумайте! Як при вазі 80 кг скелет може важить 3-5 кг?
звісно, ніколи ніхто його не зважував і що знаходиться всередині живої людини теж ніхто не знає . Може там і кісток немає? Ви хоч би вікіпедію почитали, 21 століття на дворі
Полонянка SexShop-а!• 25 июля 2023
Ответ дляНЛОша
Я б дуже хотіла, але на жаль роками не можу.
потому что нужно маленькими шажками,маленькими победами- так и до конца дойдете). Я сама такая,постоянно пытаюсь с собой договориться.
ЯниЯ• 25 июля 2023
Ответ дляиз желе я
21 сторіччя, а ви ще не навчились користуватись інтернетом! Подумайте головою! Іноді допомагає))
Ви хоч розумієте, що кістки у всіх мають різну структуру і всередині теж щось знаходиться, ні? Боже, я просто в шоці від такої необізнаності 😂 крім вікіпедії, ще треба було хоча б закінчити школу!
Говорю відверто• 25 июля 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Я вешу 56-57 кг и ношу М-Л) при росте 162 см
Я при таком же росте вешу 54 и ношу ХС. Надо же
Мааарковная• 25 июля 2023
Ответ дляГоворю відверто
У меня рост 161, вес сейчас 56. Одежда четко М. Ну футболки иногда подходят С.
Оля_с_киркою• 25 июля 2023
Ответ дляГоворю відверто
У меня ОГ-95-96 и ОБ-97-98
Вот сейчас футболку в COS заказала М, но она будет практически впритык в груди, лучше бы сидела Л
Пиу!Пиу!• 25 июля 2023
Ответ дляПожмаковна
Вы наверное где-то 62-65 кг.. Я примерно так же выгляжу при 172 и 75кг, по идее, кило 7 где-то
Пожмаковна• 25 июля 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
А чего смеетесь)) Я выгляжу больше, чем вешу..Тут наверное все 90 дадут, от этого и ориентировалась)
НЛОша
• 25 июля 2023
Ответ дляПожмаковна
На жаль в мому випадку видно що овердофіга вага. Ідеально справді - 20 мабуть, але мені хоча б - 10. Треба настроїтись.
НЛОша
• 25 июля 2023
Пожмаковна• 25 июля 2023
Ответ дляНЛОша
У меня намного низ больше...Хотя я на 8 см выше и легче на 5 кг..
Пиу!Пиу!• 25 июля 2023
Ответ дляПожмаковна
Может у вас мышц побольше)) у автора же видно что не меньше 80ти
Пожмаковна• 25 июля 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Та не, наоборот я желейка)
Пиу!Пиу!• 25 июля 2023
Ответ дляНЛОша
Настроиться на диету?
Пиу!Пиу!• 25 июля 2023
Ответ дляНЛОша
Це фото з березня перед попереднім’схуднення’, тоді на 9-10кг схудла і тапер назад набрала.
Ну не понятно, лучше в купальнике или белье фоткаться
НЛОша
• 25 июля 2023
Ответ дляsur_sur
Ну, не ’тоща’)
Для мене тоща. В мене кістки торчать, не видно на фото. При цьому я не мініатюрна а така ’рама’.
НЛОша
• 25 июля 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Нє, я на такий смертельний номер ніколи не наважуся)
Пожмаковна• 25 июля 2023
Ответ дляНЛОша
Это точно я и в джинсах не рискую)
Пиу!Пиу!• 25 июля 2023
Ответ дляНЛОша
Так. На здорове кето.
Кето это безуглеводка и много жира. А здоровое кето это как ?
НЛОша
• 25 июля 2023
Ответ дляПожмаковна
Это точно я и в джинсах не рискую)
Мене треба стукнути, дати копняка) Але не вбити)