західний_діалект• 25 июля 2023

Можливості для старшокласників за кордоном

Батьки старшокласників, можливо хтось вивчав це питання, донька хоче вступати навчатися за кордон, зараз йде у 10 клас, тому хочу почати вже зараз підбирати варіанти. Англійська на високому рівні. Може у когось діти вступали цього року, поділіться тонкощами. В ідеалі безкоштовне навчання, або ж за прийнятні кошти.

Ще може знаєте якісь програми для наших дітей, що дозволяють на якийсь час поїхати в освітні "екскурсії" так сказати)), типу flex, але не на рік.

Дякую.
АсобеннАя• 25 июля 2023
Ответ дляKosulia15
И?
Бе

Kosulia15• 25 июля 2023
Ответ дляАсобеннАя
Бе
Вам плохо?
АсобеннАя• 25 июля 2023
Ответ дляKosulia15
Вам плохо?
Мені прекрасно )
А вам погано і дуже
Один негатив все пропало все погано
Того і живете отак
Kosulia15• 25 июля 2023
Ответ дляАсобеннАя
То моїй доньці 22
Як не знаєте
Чого ви пристали до мене
Я не розумію

Кожен другий студент підробляє опікуном у Варшаві
Да-мої сім років
То не читайте
Вы вообще тему читали?
Я к вам не приставала, вы не читаете то, что вам пишут, не отвечаете конструктивно на вопросы, а пишете простыни ненужного текста.
Kosulia15• 25 июля 2023
Ответ дляАсобеннАя
Мені прекрасно )
А вам погано і дуже
Один негатив все пропало все погано
Того і живете отак
Где все плохо и все пропало? :))))
Выпейте успокоительно лучше
АсобеннАя• 25 июля 2023
Ответ дляKosulia15
Вы вообще тему читали?
Відповідаєте ви не конструктивно - нічого не можна
Лікарні болячки
Навіщо ви це строчите ?
Вам 170 евро вислати на здачу екзамену з польської ?
Змиріться з тим, що молодь їде і вчиться та добре влаштована за кордоном
Знає мови в свої роки на відміну від вас
АсобеннАя• 25 июля 2023
Ответ дляKosulia15
Где все плохо и все пропало? :))))
Выпейте успокоительно лучше
У вас все погано
)
На кожен комент
Ні
Того ви досі без сертифікату польської

Kosulia15• 25 июля 2023
Ответ дляАсобеннАя
Лікарні болячки
Навіщо ви це строчите ?
Я о том, что в Польше должен у ребёнка быть опекун. Именно о нем речь. Потому что без опекуна находится на территории Польши нельзя до 18 лет.
А у вас истерика. Да, дети могут болеть и это нормально.
Kosulia15• 25 июля 2023
Ответ дляАсобеннАя
У вас все погано
)
На кожен комент
Ні
Того ви досі без сертифікату польської
Зачем мне сертификат польского языка, я в Польше работаю официально и без этого сертификата :)
Kosulia15• 25 июля 2023
Автор, есть перечень вузов, найдите в интернете(если речь о университетах) бесплатных. С техникумами проще, но не все техникумы предоставляют жилье.
Так же если оформите карту поляка или будет подтвержденный сертификат на знание польского языка С1, то тоже бесплатно можно учиться уже на той же конкурсной основе, что и сами поляки.
Обязательно ищите опекуна до 18 лет.
Есть хорошие ваши с англ преподаванием, но я не слышала, что б они были бесплатными.
Если бесплатно то посмотрите еще на Чехию, Германию, Австрию. Но язык в любом случае знать надо.
ТихоЯ• 25 июля 2023
Для початку підтвердить свій рівень англійської, якщо плануєте навчатися на цієї мові.
Здати IELTS або TOEFEL на високий бал займає певний час та деякі фінансові витрати
Наприклад, у минулому році для цього потрібно було їхати до іншої країни
анаско 79• 25 июля 2023
Сын поступил в Краков Ягиллонский. Ему 17 лет. Документы оформляет Освита поль. Учеба платная 6000 злотых. Общежитие 300 дол.
AnnaKV• 25 июля 2023
Ответ дляанаско 79
Общежитие такое дорогое?