західний_діалект• 25 июля 2023
Можливості для старшокласників за кордоном
Батьки старшокласників, можливо хтось вивчав це питання, донька хоче вступати навчатися за кордон, зараз йде у 10 клас, тому хочу почати вже зараз підбирати варіанти. Англійська на високому рівні. Може у когось діти вступали цього року, поділіться тонкощами. В ідеалі безкоштовне навчання, або ж за прийнятні кошти.
Ще може знаєте якісь програми для наших дітей, що дозволяють на якийсь час поїхати в освітні "екскурсії" так сказати)), типу flex, але не на рік.
Дякую.
АсобеннАя• 25 июля 2023
Ответ дляKosulia15
Вам плохо?
Мені прекрасно )
А вам погано і дуже
Один негатив все пропало все погано
Того і живете отак
А вам погано і дуже
Один негатив все пропало все погано
Того і живете отак
Ответ дляАсобеннАя
То моїй доньці 22
Як не знаєте
Чого ви пристали до мене
Я не розумію
Кожен другий студент підробляє опікуном у Варшаві
Да-мої сім років
То не читайте
Як не знаєте
Чого ви пристали до мене
Я не розумію
Да-мої сім років
То не читайте
Вы вообще тему читали?
Я к вам не приставала, вы не читаете то, что вам пишут, не отвечаете конструктивно на вопросы, а пишете простыни ненужного текста.
АсобеннАя• 25 июля 2023
Ответ дляKosulia15
Вы вообще тему читали?
Відповідаєте ви не конструктивно - нічого не можна
Лікарні болячки
Навіщо ви це строчите ?
Вам 170 евро вислати на здачу екзамену з польської ?
Змиріться з тим, що молодь їде і вчиться та добре влаштована за кордоном
Знає мови в свої роки на відміну від вас
Лікарні болячки
Навіщо ви це строчите ?
АсобеннАя• 25 июля 2023
Ответ дляKosulia15
Где все плохо и все пропало? :))))
Выпейте успокоительно лучше
У вас все погано
)
На кожен комент
Ні
Того ви досі без сертифікату польської
)
На кожен комент
Ні
Того ви досі без сертифікату польської
Ответ дляАсобеннАя
Лікарні болячки
Навіщо ви це строчите ?
Лікарні болячки
Навіщо ви це строчите ?
Я о том, что в Польше должен у ребёнка быть опекун. Именно о нем речь. Потому что без опекуна находится на территории Польши нельзя до 18 лет.
А у вас истерика. Да, дети могут болеть и это нормально.
Автор, есть перечень вузов, найдите в интернете(если речь о университетах) бесплатных. С техникумами проще, но не все техникумы предоставляют жилье.
Так же если оформите карту поляка или будет подтвержденный сертификат на знание польского языка С1, то тоже бесплатно можно учиться уже на той же конкурсной основе, что и сами поляки.
Обязательно ищите опекуна до 18 лет.
Есть хорошие ваши с англ преподаванием, но я не слышала, что б они были бесплатными.
Если бесплатно то посмотрите еще на Чехию, Германию, Австрию. Но язык в любом случае знать надо.
Обязательно ищите опекуна до 18 лет.
ТихоЯ• 25 июля 2023
Для початку підтвердить свій рівень англійської, якщо плануєте навчатися на цієї мові.
Здати IELTS або TOEFEL на високий бал займає певний час та деякі фінансові витрати
Наприклад, у минулому році для цього потрібно було їхати до іншої країни