Зам. зав. Анонима• Изменено 25 июля 2023
Устриці. Допоможіть обрати.
Хочемо спробувати вперше.
Їх можна просто купити в рибному магазині + лимон і вже куштувати чи потрібно все ж якось їх доготувати?
Чи краще замовити в рибному ресторані? Але ж там і ціни х2
Ластовиння• 25 июля 2023
Нічого не потрібно робити , відкрити, полити лимоном і їсти. Найсмачніші свіжо виловлені на пляжі
Джавеліна• 25 июля 2023
Лучше совсем не надо, это мерзость. Разве что потом где то в обстановке рестораннойй попробуете под вино в компании.
Я погнала• 25 июля 2023
Летом не стоит. Считается, что свежие морепродукты можно есть только в месяца, где в названии есть буква р
Мороженная курица• 25 июля 2023
Краще перший раз спробувати десь в закладі
ми не перший раз куштували вдома, але спортили вечір з чоловіком у пару ножів, бо так ніхера і не зрозуміли як їх ото треба відкривати, то було і смішно і не дуже..
Красный Смех• 25 июля 2023
Лимон и всё.
Или, как едят французы - черный хлеб, масло, устрицы, лимон.
Но, автор, самое главное - свежесть!!!
Если не уверены - отложите пробу, не летом.
Но, автор, самое главное - свежесть!!!
Мороженная курица• 25 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
на якій мові працює ваша схема?)))
тобто январь чи січень чи може january - їсти чи нє
Ластовиння• 25 июля 2023
Ответ дляДжавеліна
Це дуже смачно
Красный Смех• 25 июля 2023
Ответ дляДжавеліна
Вот так напробуются устриц из Метро ’по акции’, а потом рассказывают что это фу)))
Устрицы это очень вкусно, не похожи ни на что другое.
Попихтю та й годі• 25 июля 2023
Ответ дляLucusta
Сельдь, без соли. Похоже ещё как.
Так, згодна. Жирна дуже-дуже смачна сельдь .
Маурита• 25 июля 2023
Ответ дляКриниця щастя
Да, сходите в Черноморку и попробуйте средний размер Ля флер.
Фин де Клер они называются.
Мне ещё Патрик нравятся.
Автор, идите в Черноморку лучше.
Мне ещё Патрик нравятся.
Автор, идите в Черноморку лучше.
Криниця щастя• 25 июля 2023
Ответ дляМаурита
Фин де Клер они называются.
Мне ещё Патрик нравятся.
Автор, идите в Черноморку лучше.
Мне ещё Патрик нравятся.
Автор, идите в Черноморку лучше.
Да))))
Я погнала• 25 июля 2023
Ответ дляМороженная курица
на якій мові працює ваша схема?)))
На английском и французском точно. На языках стран, где исторически питались морепродуктами.
Боневтікла• 25 июля 2023
Ответ дляДжавеліна
тем более летом в жару.... поддерживаю
Боневтікла• 25 июля 2023
Ответ дляМороженная курица
на якій мові працює ваша схема?)))
на мові тих країн, де вони, устриці водяться) що незрозуміло?)
Боневтікла• 25 июля 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
піду, мабуть, у новус... візьму матіаса... по акції....
Джавеліна• 25 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Та какое метро,хуже, объедками с барского стола.
Куда нам до вас, до ’И’литы.
Вкусно не вкусно главное модно. Кривимся, но пхаем в себя. А если на халяву, то и причмокивать можно
Куда нам до вас, до ’И’литы.
Зам. зав. Анонима
• 25 июля 2023
Дівчата, всім дякую, звернемось до ресторану), відкладати похід ніхто не буде))
Небоброїдка• 25 июля 2023
Ответ дляБоневтікла
А у нас хіба не водяться?
Голубая фишка• 25 июля 2023
Ответ дляМороженная курица
на якій мові працює ваша схема?)))
Це загально прийнята схема, а простіше кажучи May - August їх не варто їсти
Боневтікла• 25 июля 2023
Ответ дляНебоброїдка
А у нас хіба не водяться?
Де саме?) У чорному морі їх ще при грецьких колоністах повиїдали)
бо ж колоністи припливли до нашого Криму, а там холодрига! Зима! Уявляєте? Жерти нема чого, пшеницю ще не встигли засіяти) жерли що море дасть) Власне, зараз греки жаліються, що й навколо самої Греції виловити майже нічого, риболовля, що була у них віками - вмирає
Голубая фишка• 25 июля 2023
Ответ дляНебоброїдка
А у нас хіба не водяться?
У нас їх штучно вирощують на всіляких еко-фермах
Небоброїдка• 25 июля 2023
Ответ дляБоневтікла
А якже імпорт устриць на початку минулого сторіччя? І зараз є ферми устричні.
Небоброїдка• 25 июля 2023
Ответ дляГолубая фишка
І що? В морі ж вирощують...чи в інших країнах лише дикі?