Зам. зав. Анонима• Изменено 25 июля 2023

Устриці. Допоможіть обрати.

Хочемо спробувати вперше.
Їх можна просто купити в рибному магазині + лимон і вже куштувати чи потрібно все ж якось їх доготувати?
Чи краще замовити в рибному ресторані? Але ж там і ціни х2
КлаваЧерепиця• 25 июля 2023
Ответ дляLucusta
И не кажи, Клава
Не люблю людей, що не вміють признавати помилок, натомість починають хамити і ображати. Таке собі, як для дорослої людини.
Всього найкращого.

Дона Ко Ко• 25 июля 2023
Ответ дляБоневтікла
Де саме?) У чорному морі їх ще при грецьких колоністах повиїдали)
бо ж колоністи припливли до нашого Криму, а там холодрига! Зима! Уявляєте? Жерти нема чого, пшеницю ще не встигли засіяти) жерли що море дасть) Власне, зараз греки жаліються, що й навколо самої Греції виловити майже нічого, риболовля, що була у них віками - вмирає
Здравствуйте. Черноморские устрицы. Их под Одессой, в Южном. Даже в Очакове было прилично. До войны. Все, конечно, до нее
Дона Ко Ко• 25 июля 2023
Ответ дляБоневтікла
одна, в Одеській області, про яку Сінєльніков знімав передачу) подивіться, цікаве інтерв´ю із власником про всю технологію вирощування
Учите географию родной страны)) есть и дикие. А ферма это Николаевская область.
Дона Ко Ко• 25 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Вот вы иронизирует, а я правду написала. Уже ж была здесь большая тема про устрицы, ещё до войны. И многие доказывали, что устрицы - фуфуфу, то невкусно. Где брали? В Киеве. Почем? 38 грн штучка.
Интересно, чей вы довоенный клон) что до войны все написанное знаете. А регистрация конец 22 года
Дона Ко Ко• 25 июля 2023
Ответ дляГолубая фишка
Одеська обл
Это стык областей. Ферма в месте, которое до Коблево, а Коблево это еще Николаевская. Интересно у них география вышла
Дона Ко Ко• 25 июля 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
Ще раз.
Устрична ферма ’Устриці Скіфії’, що знаходиться на Тилігульскому лимані, знаходиться в МИКОЛАЇВСЬКІЙ області, що б там невігласи не думали та не писали.
Так, це кордон з Одеською, але територіально - Миколаївська.
Так само як чомусь Коблево багато хто вважає Одеською областю, а то Миколаївська.
Это тут бесполезно доказывать. Я с вами согласна. Это территория вообще до Коблево. Она в принципе до Одессы еще далека
Дона Ко Ко• 25 июля 2023
Ответ дляLucusta
Вы там были, и там и там??? Рассказываете мне...
Нет)) только вы были
Lucusta• 25 июля 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Нет)) только вы были
Вам слова не давали))
Красный Смех• 25 июля 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Tamillata и Co.
Всё сложно

Мороженная курица• 26 июля 2023
Ответ дляБоневтікла
на мові тих країн, де вони, устриці водяться) що незрозуміло?)
ну тобто в Україні мені орієнтуватись на українську, а десь у Франціі на французькій, чи Ірландія - то буде англійська чи ірландська чи як, там де кілька мов? ахахах

чого ви так нервуєте, який був коментар такі й питання до нього відповідно...