Гірчинка• Изменено 27 июля 2023
Раптом розболілася нирка
Недавно після півночі почала боліти нирка, біль ниюча, тягнуча. Температури нема, в туалет ходила ніби нормально, не часто. Більше нічого не болить.
Що це може бути, бо мені страшно і що робити?
З нирками мала проблему лише раз, після родів через пару тижнів, 11 років тому. Була інфекція, температура підт40. Цю біль тому впізнала.
Камінців, піску немала, робила узд десь зимою.
Вчора була в басейні, може інфекція якась чи застудила? Хоча ніби і ок все було, не змерзла.
Курочка• 27 июля 2023
Автор с почками шутить не надо
Идите к врачу и все. Лучше заплатить те 500-1000 грн (если бесплатно не можете пойти) но выявить проблему (если она есть) заранее
Гірчинка
• 27 июля 2023
Я піду до лікаря, завтра.
Але зараз що можна чи треба зробити? Болить так по серйозному, навіть не знаю чи засну
АяВсёЗнаю• 27 июля 2023
Ответ дляГірчинка
Я піду до лікаря, завтра.
Баралгин, ношпа есть?
Фея_3уровень• 27 июля 2023
Уролесан 7-8 капель на сахар. Чай горячий с молоком. Обычно это снимает почечную боль, если это не камень. Камни бывают невидимыми на узи, а только на рентгене с контрастом. Если песок то тоже может болеть
Крижана бурулька• 27 июля 2023
Нещодавно так в стаціонар потрапила(
Не хочу вас лякати, але в мене був біль в животі і нічого більше, через годин 15 почала підніматися температура. Я злякалася, що це може бути хірургічна патологія і викликала швидку. Вони оглянули, все ок, взяли аналізи і поїхали. Прийшов аналіз через пару годин - трохи підвищений с-реактивний, зак поганий - кров бактеріальна, але не особливо страшно. Єдине, що мене трохи напрягло - це наявність юних форм нейтрофілів в крові, тобто організм дуже активно боровся з інфекцією
На наступний день я поїхала в клініку, хоча почувалася набагато краще.
оглянули, взяли аналізи, зробили УЗД, по якому все ок, перевірили легені, а потім при огляді позитивним (незначно) був симптом Пастернака. Потім прийшли аналізи і там просто швах - середньої важкості бактеріальна інфекція (юні форми нейтрофілів, майже відсутні лімфоцити, підвищені нейтрофіли, с-реактивний під 150, прокальцитонін підвищений). Короче - діагноз піелонефрит, тиждень під крапельницями.
Накрило мене на третій день, майже ходити не могла(
Але в мене вже був піелонефрит в анамнезі, багато років тому, в мене вірогідність такого сценарію вища
але раджу все-таки здати завтра всі аналізи - кров і сечу і звернутись до лікаря
Не служанка• 27 июля 2023
Я теж думала що нирки хворі, терпіла поки одного разу з ліжка не могла встати. Пошкандибала до лікаря. Виявилося що це хребет.
Ленивица-красавица• 27 июля 2023
Автор, не спешите тратить деньги на УЗИ и врача
Пойдите прямо сейчас в любую лабораторию и сдайте анализ мочи
Если там норма , то это точно не почки. А вот если будут отклонения, то бегом к врачу.
Ленивица-красавица• 27 июля 2023
Ответ дляНе служанка
Так бывает в подавляющем большинстве случаев
Почки болят значительно реже чем спина.
Гірчинка
• 27 июля 2023
Та ні, в мене болить права нирка, це точно, бо я памятаю цей біль. Було таке 11 років тому, після родів, тоді теж думала спина - бо місяць як родила, таскала дитину і т.д.. Тоді ще маму попросила розтерти і після розтирання вже відчула шо мені ну дуже зле, піднялась температура 40, я просто не встала. Забрала швидка капати...