Фима Собак• 27 июля 2023

Перекачала руки на роботі((

Що робити коли працюєш з товаром вже декілька років і підіймаєш його. Стали перекачані руки, непропорційні моєму тілу, з ляжками те саме? Можливо ті що займаються спортом знають?
Я таке знаю• 27 июля 2023
Це неможливо для жінки. Може у вас мʼязи покриті лишньою вагою зʼявились, в це повірю. Фото давайте.
Молчалка• 27 июля 2023
докачувати інші частини тіла, буде пропорція
осень харашо• 27 июля 2023
Тільки фото!
автор Фима Собак • 27 июля 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Фото не хочу бо знаю, що зараз буде, ходила багато куди і лікарі і масажисти кажуть в мене тіло як наче зі спортзалу не вилажу в ногах і руках🤦‍♀️, а я мініатюрна сама по собі, зріст нижче 160
Я таке знаю• 27 июля 2023
Ответ дляФима Собак
А вага?
Холодная каша• 27 июля 2023
Покажіть фото рук без обличчя. Ми нічого не зможемо сказати поки не побачимо. А зауваження злобних заздрісних тьоток не сприймайте на свій рахунок
Мрію про пончик• 27 июля 2023
Ответ дляХолодная каша
Автор понимает, что перекаченные и руки с лишним весом - две разницы)
Холодная каша• 27 июля 2023
Ответ дляМрію про пончик
ну на самом деле, посмотрите на женщин из села. Вроде и жира не так много, но они реально большие. Тело подстраивается и растет под нагрузкой. Это могут быть даже не мышцы,
Чебураха з перцем• 27 июля 2023
Руки не интересно,ляжки покажите
автор Фима Собак • 27 июля 2023
Ответ дляЯ таке знаю
А вага?
48, так на животі є лишнє але ляжки дуже тверді, вже і масажами намагалися кажуть що це м’язи такі
Мрію про пончик• 27 июля 2023
Ответ дляХолодная каша
Ну размеры у всех разные, и рост и размер ноги, но даже если женщина крупная, то это не оправдывает лишний вес.
Перекаченых я видела только в спорт зале на стероидах. Ну еще например, руки Мадонны, не сейчас, а еще лет 15 назад, сухие руки, вены и мышца.
Т.е. повторюсь, без стероидов на одном спорте это будет кость, мышца и вены.
Мрію про пончик• 27 июля 2023
Ответ дляФима Собак
Ну с этого и начинайте, что есть лишние для вашего роста
Пикарда• 27 июля 2023
Ответ дляФима Собак
Автор, я б Вам радила взагалі не паритись. І фізично працювала, і спортом колись займалась. Не переїдайте і насолоджуйтесь підкачаним тілом, бо навряд чи Ви так будете пахати решту життя, рано чи пізно здасть спина/підете в декрет/просто знайдете легшу роботу. М´язи зійдуть ніби нічого і не було. Єдиним нагадуванням будуть тільки жилаві руки, це таке що точно не зникне
автор Фима Собак • 27 июля 2023
Ответ дляМрію про пончик
Якщо з боків та живота при схудненні вага сходить то з ніг і рук ні, раніше коли не працювала була дуже тендітна
Я таке знаю• 27 июля 2023
Ответ дляФима Собак
Ну то така статура у вас, не бачу щоб щось перекачано було. Просто така коренаста
Чебураха з перцем• 27 июля 2023
Тепер груди качайте на роботі
Мрію про пончик• 27 июля 2023
Ответ дляФима Собак
Перекаченного у вас ничего нет. Это распределение жирка такое, а под ним может и есть мышцы, но их не видно. Если правда займетесь спортом, будет класс, данные хорошие у вас
дожену і ощасливлю• 27 июля 2023
Ответ дляФима Собак
приседаете с товаром?
автор Фима Собак • 27 июля 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Просто поки не працювала так була худенька зовсім, а зараз ношу хс і як каже чоловік дуже підкачалася
автор Фима Собак • 27 июля 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
приседаете с товаром?
Так особливо коли треба на нижню полку виставити і це я не продавець навіть, а підмінюю коли нехватає рук, в мене інша посада
автор Фима Собак • 27 июля 2023
Ответ дляМрію про пончик
Ось пішла поки що на кінезіотерапію зі спиною, ганяють мене там нормально
Життє Бентежне• 27 июля 2023
Нас надурили, расходимся. Не будет такого тела без зала никогда. Какой магазин
автор Фима Собак • 27 июля 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Я зі спортом взагалі не дружу, ще й спина болить тормозить, 5 років працюю в магазині, пахати там стала з початку корони коли почати скорочувати штат,
Файна цьоця• 27 июля 2023
Ответ дляМрію про пончик
48 кг при росте 160. что тут лишнее?
Життє Бентежне• 27 июля 2023
Ответ дляФима Собак
Тогда вы уникум, если не троль. У вас пропорции, сечение мышц абсолютно зальные.
Самоучка• 27 июля 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Так может это просто не автора фото)
автор Фима Собак • 27 июля 2023
Ответ дляФайна цьоця
48 кг при росте 160. что тут лишнее?
Я 155
автор Фима Собак • 27 июля 2023
Ответ дляСамоучка
Так может это просто не автора фото)
Мої, але чоловік каже що стала здорова дуже, хоча як носила хс так і ношу є трохи жирок на животі і боках, ходжу на масажі
Сама вумна тутички• 27 июля 2023
На фото все ок, можна трохи схуднути
Мрію про пончик• 27 июля 2023
Ответ дляФайна цьоця
48 кг при росте 160. что тут лишнее?
Мне ничего, но автору лишнее, правда она это не правильно называет перекаченостью.
Вот девушка 160 рост, кажется, если не путаю. Была такая, стала в спорт зале поменьше. Но несмотря на нагрузки у нее нет никакой перекаченности, только объемы ушли