Снежнакомка• 27 июля 2023
знайти житло - місія неможлива
сказали з дитиною вибратись із квартири 2 тижні тому. в нас ще 4 дні.
за цей час пройшла всі кола ...
коли весь день в оголошенні, одразу їдеш - і за 10 хв забирають.
коли не хочуть з дітьми, українців.
коли ріелтери не відповідають, коли готова платити на гривні 25-27 тис грн в місяць.
суспільство ніби не дає.
я завжди вважала, що коли людина чогось дійсно дуже хоче - вона це отримує.
вже і раніше неактивно шукала житло, бо тут власник специфічний - теж варіантів не було.
лише по 1 квартирі(раніше) дійшли до надсилання договору, а в договорі було зазначено, що я маю ремонтувати всі поломки, в т.ч. труби..
нерви просто здають. подобово ціни космос.
P.S. коментарі повертатись додому прошу не писати. в мене свої причини цього не робити, і це не тільки війна
за цей час пройшла всі кола ...
коли не хочуть з дітьми, українців.
суспільство ніби не дає.
Дайте вподобайок• 27 июля 2023
Так авторе,Європа не пристосована до такої навали орендарів, це правда
мегамоСГ• 27 июля 2023
Сейчас много украинцев везде, поэтому проблемы с жильем, и да с детьми тяжелее найти, не сдавайтесь, а причина выселения, сколько вы прожили в последнем жилье
Снежнакомка
• 27 июля 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Едьте в Германию.
не хочу. дитина польську вивчила
Снежнакомка
• 27 июля 2023
Ответ длямегамоСГ
не хочуть українців
Снежнакомка
• 27 июля 2023
Ответ длямегамоСГ
в мене був договір на рік з продовженням, він закінчився, але домовились продовжити.
потім хазяїн попросив на 2 тижні з´їхати, бо він приїжджає і підказав куди.
тепер він вирішив в тому житлі зробити нежитлове приміщення і ресторан.
а тут куди ми прийшли і так було тимчасово.
але це все не стосується проблеми вже(
Пліснявілий сир• 27 июля 2023
А чем не угодили украинцы? Плохой знак...
Автор, скажу по секрету, в Украине иностранцев тоже не хотят брать при аренде... или в очень дорогие квартиры или 99% отказывают им.. и это было до войны
Шумелка Мышь• 27 июля 2023
Ответ дляСнежнакомка
так
Є агенція чи фірма, не знаю, як це правильно назвати, Resi4rent, вони є власниками будинків і здають свої квартири. Беруть з тваринами, дітьми взагалі без проблем. Відгуки про них теж нормальні. По різному буває, але якщо нема вибору, то можна спробувати. Ціни там трохи вищі, ніж коли ви знімаєте квартиру в господарів, але селять справді всіх. Подивіться, чи вони є в вашому місті. В них є сайт.
Забрала і не сказала• 27 июля 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Едьте в Германию.
А там прям сразу на вьезде пентхаус дадут😂в лагере неизвестно сколько сидеть, земли вплотную уже заняты.
Снежнакомка
• 27 июля 2023
Ответ длямегамоСГ
дзвонила ріелтерам в Кракові, Вроцлаві, Жешуві - готова і за містом.
нижче 30 тис грн в місяць навіть ніхто не хоче говорити.
Просто щоб ріелтери морозились - бачу таке вперше
мегамоСГ• 27 июля 2023
Ответ дляСнежнакомка
не хочуть українців
Я так же 5 лет назад искала, и отказывали почти все, но я нашла и вам повезет, а город какой
мегамоСГ• 27 июля 2023
Ответ дляСнежнакомка
А вам все равно какой город?
На_оба_рот• 27 июля 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Нет, не петнаус. Соседка месяц назад уехала из Киева с сыном 10 лет, да были в лагере 10 дней, потом дали квартиру.
На циголках• 27 июля 2023
Ответ дляСнежнакомка
не хочуть українців
Яке місто? Ніколи не повірю. Сама шукала два місяці тому. Але мені важлива була локація і не сонячна сторона будинка. Знайшла за 6 днів.
мегамоСГ• 27 июля 2023
Ответ дляСнежнакомка
А в Варшаве почему не смотрите?
Снежнакомка
• 27 июля 2023
Ответ длямегамоСГ
КРаків, ВРоцлав, Жешів - і околиці. та поїду будь-куди...
Забрала і не сказала• 27 июля 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Мои знакомые уже 4 месяца в лагере с ребенком, как повезет.
Снежнакомка
• 27 июля 2023
Ответ дляНа циголках
можливо у Вас був вищий бюджет
я шукаю 2500-2700 злотих з комунальними
Хвильоватиша• 27 июля 2023
Ответ дляСнежнакомка
зареєструйтесь на польському ОЛХ чи Отодом, задайте в пошуку населений пункт чи регіон і моніторте. Не знаю, в чому там у Вас проблема, але я так за 2 дні знайшла своїм знайомим житло
Завжди мало• 27 июля 2023
Ответ дляСнежнакомка
не хочу. дитина польську вивчила
Так, а какие тогда варианты, если жить негде?
Снежнакомка
• 27 июля 2023
Ответ длямегамоСГ
А в Варшаве почему не смотрите?
там дорожче набагато.
плюс мені далеко їхати.
вже було пару раз, що була домовленість, приїхала - а трубку не беруть.
а мені в Варшаву годин 6 їхати
плюс мені далеко їхати.
а мені в Варшаву годин 6 їхати
Петриківна• 27 июля 2023
Ответ дляНа_оба_рот
А у меня знакомая с сыном 3 месяца уже в лагере.
На циголках• 27 июля 2023
Ответ дляСнежнакомка
можливо у Вас був вищий бюджет
я шукаю 2500-2700 злотих з комунальними
2500 потолок був. Знайшла за 1400+700 чинш куди входить опалення сміття, Інтернет. Вода, світло, газ окремо. 2400-2500 якраз. Катовіце
Хвильоватиша• 27 июля 2023
Ответ дляСнежнакомка
можливо у Вас був вищий бюджет
я шукаю 2500-2700 злотих з комунальними
до речі, зустрічала багато оголошень у нас на узбережжі про роботу з проживанням