ОхиИВздохи• 27 июля 2023

Все не зручно

18 тиждень почався, животика ще сильно і немає, як жирочок) але по відчуттям мені вже все не зручно, сидіти, стояти, лежати, наче всередині все не те. Це я одна така ?)
маска Ілона• 27 июля 2023
А що у вас?
Губки-уточкой• 27 июля 2023
хотіла б вас послухати на 39 тижні.
а так - звикайте, налаштовуйтесь що незручності тимчасові, хоча батьківство воно таке - максимально незручна історія.
Хомо_сапиенс• 27 июля 2023
Нет, так не должно быть. Если маме не комфортно с ребеноком - нужно обратиться к доктору.
Mede• 27 июля 2023
У мене теж так було після 20 тижня деякий час, так наче живіт розсуває два нижні ребра. Потім поступово звикла
Ангелок з ріжками• 27 июля 2023
Автор, може у Вас гардероб дуже обтислий плюс Ви почали швидко набирати вагу, оскільки дозволили собі їсти за трьох ;)

купіть зручні штани для вагітних і насолоджуйтесь свободою, бо тижнів через 22 малесик не дасть ні сісти ні лягти вільно коли хочеться :))
Оцененная• 27 июля 2023
Це ви типу хвалитеся, що у 18 тижнів у вас ще нічого не видно візуально? В мене геть все по інакшому було, вже з 12 тижня точно почала носити штани з вставкою для живота. А до того ’муляти’ все почало ще з тижня 8.
Взагалі, радійте, що ще є свобода рухів. З третього триместру, з кожним днем, відчуваєш себе лише тюленчиком))
Дикая Роза• 27 июля 2023
О, а как вам неудобно будет после рождения, вы и представить себе не можете) будете готовы сесть и лечь где угодно😀
Акукарача• 27 июля 2023
Мені в такому терміні нічого не заважало.Вже після 36 нед тоді.
автор ОхиИВздохи • 27 июля 2023
Ответ дляГубки-уточкой
хотіла б вас послухати на 39 тижні.
Я буду нитик 😂
автор ОхиИВздохи • 27 июля 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками

На наступному тижні поїду купувати) дякую. До речі набрала не багато, тільки 3 кг) думаю пізніше як попре 😂
автор ОхиИВздохи • 27 июля 2023
Ответ дляОцененная
Ого як у вас рано) я не хвалюсь, що ви)
автор ОхиИВздохи • 27 июля 2023
Ответ дляДикая Роза
Пораду прийнято )))
Вчителька з мікрорайону• 27 июля 2023
І так на все життя , автор Звикайте )
Оцененная• 27 июля 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Ого як у вас рано) я не хвалюсь, що ви)
Третя вагітність, з цим пов´язую. В першу вагітність приблизно з 16 тижня почав рости животик
автор ОхиИВздохи • 27 июля 2023
Ответ дляОцененная
Я теж читала що з кожною вагітністю росте раніше )