Гарантую неперелевки• 27 июля 2023
Албанія маршрут
Скажіть , будь ласка , хто їхав в Албанію який маршрут вибирали . Ми сюди їхали через Угорщину, Сербію , Македонію та Грецію дороги дуже хороші але от кордони , особливо з Сербією , на пляжі зустріли українку каже знайомі простояли на кордоні з Сербією 8 год , от ми і думаємо якою дорогою краще повертатись.
миссДавеча• 27 июля 2023
Якщо в Ксамілі чи Саранді, то найшвидше через КПП Мавроматі на Ігуменицю, потім поворот в сторону Халхідіки, через Салоніки в напрямку Болгарії, далі на Софію, Русе і потім вже в Румунію в сторону Чернівців.