Мій не такий• 27 июля 2023

Зачіска, ваш досвід

Можливо, комусь, кому за 40, вдалося на тлі подій останніх 1.5 років кардинально і вдало змінити імідж, а саме зачіску. Наприклад, у мене довге пряме волосся, пофарбоване в блонд (довге - це дуже довге, до талії)
Але вже суттєво відросли корені. Фарбувати як треба, постійно, щоб мати пристойний вигляд, не маю змоги. Природній колір - шатен. З розпущеними косами я не ходжу, бо, дивлячись, на сусідку пенсіонерку, яка набагато старша за мене, і полюбляє розпущене волосся, мені здається, я буду вже схожа на відьму. Тому нагальне питання: з волоссям треба щось робити. Зазвичай моя зачіска - волосся, закручене у пучок - "дульку". Звичайно, це дуже швидко, акуратно і зручно, але набридло - сил немає(( Короткі зачіски точно не для мене, волосся настільки пряме і вперте:)), що не піддається укладці(( Хочу просто послухати, як хто змінив зачіску та/або колір, щоб і гарно, і зручно по догляду було, можливо, і я на щось інше рішуче наважуся))
Зараз на дієті• 27 июля 2023
У меня тоже волосы прямые, как палка, и тонкие. Немного до 40 сделала каре, его норм укладывать. До того были тоже длинные, до пояса, вечно с хвостом ходила, ну его.
Без образів• 27 июля 2023
В мене довге каре, блонд. Виглядає добре. Згодна, це не для лінивих - фарбування кожні 4 тижня, миття та укладання феном кожного ранку. Але доглянутий вигляд того вартий.
Дуняша• 27 июля 2023
Красила хной, волосы были до талии почти, обрезала очень коротко не крашу сейчас вообще, мне нравится
Україна наше все• 27 июля 2023
Сделайть айртач и отрезать до лопаток
Скользкая• 27 июля 2023
Попробуйте Блант боб
Контрольница• 27 июля 2023
Я бы отращивала достаточную длину, чтоб уже не красить. Если это долго и выглядит неопрятно, можно покрасить всю длину в свой родной цвет (да, будет вымываться и концы по итогу все равно будут светлее, но это выглядит естественно).
Стрижку советую каре. Если сделать у мастера с прямыми руками, то и ежедневная укладка не нужна.
Не за Будка• 27 июля 2023
Густе, пряме, жорстке волосся. Коротка стрижка.
Всім шампаньського• 27 июля 2023
Мне 48, блонд (лет с 19ти) по плечи, ровные, просто крашу корни раз в 2 недели и все. Без уходов и укладок
Цвірінь• 27 июля 2023
А я не розумію для чого така довжина волосся, якщо ви ходите завжди з дулькою? По темі, то підстригла б спочатку до початку лопаток. Потім би зробила каре.
Чумацький Шлях• 27 июля 2023
Було волосся десь до лопаток, буквально місяць назад відрізала коротенько. Дуже задоволена.
Може ще третю?• 27 июля 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Аналогично
Ласкове телятко• 27 июля 2023
Обрежьте по лопатки, если не жаль. Можно с распущенными ходить.
Дайте вподобайок• 27 июля 2023
Каре у меня, очень рада, мне 42
автор Мій не такий • 27 июля 2023
Ответ дляСкользкая
Попробуйте Блант боб
Це отаке?
автор Мій не такий • 27 июля 2023
Ответ дляКонтрольница
У мене видовжене обличчя, мені каре чи боб зовсім не йде(( Не фарбуватися теж таке собі, сивина де-не-де
автор Мій не такий • 27 июля 2023
Ответ дляНе за Будка
Класно вам 👍
автор Мій не такий • 27 июля 2023
Ответ дляЦвірінь
Бо це зручно - вимив, висушив, закрутив - все!
А навіщо стригти в два прийоми?
Цвірінь• 27 июля 2023
Ответ дляМій не такий
А навіщо стригти в два прийоми?
Я просто не уявляю, як волосся до талії підстригти коротко. Тому мені було б легше спочатку підстригти так, подивитись, можливо підійде така довжина. Тим більш ви звикли вже без зачіски ходити. Це моя особиста думка.
автор Мій не такий • 27 июля 2023
Ответ дляЦвірінь
Ну, а як ходити з довжиною по лопатки? Все одно або ’хвіст’, або дулька? Воно ж заважатиме...
Цвірінь• 27 июля 2023
Ответ дляМій не такий
Для мене це велика різниця, коли по лопатки і до талії гарне волосся. Його можна розпустити іноді, а іноді хвіст, дулька. До талії розпущене, то жахи. Допускаю тільки маленьких дівчаток, які хочуть дуже бути русалоньками, принцесами. І почекайте, якщо таке вам заважатиме, то яку зачіску ви хочете? Коротеньке тільки не заважає.
Форс мажор• 27 июля 2023
Ответ дляМій не такий
Це отаке?
Я думала, что у меня каре, а оказалась такая прическа. Имею цвет волос такой, как на фото, волосы жёсткие и прямые. Все время то закручивала, то красила то ещё как то измывались над волосами с парикмахерами. И тут попала случайно в очень бюджетной парикмахерской к классному мастеру. Результат - примерно как на фото. Только вот пути достижения его очень простые: помыла голову, расчесала влажные волосы... Все Сама в шоке, но волосы ложатся как надо без танцев с бубнами вокруг них
Мотористка• 27 июля 2023
Были волосы до лопаток, на днях подстригла каре. Я счастлива) мне 45
euhunter• 28 июля 2023
Вульфкат - градуйована стрижка саме на жорстке волосся. Довжина може бути будь яка. Колір якщо економіте відрощуйте і тонуйте фарбою з масмаркету.
автор Мій не такий • 28 июля 2023
Ответ дляeuhunter
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Ааа, это намного хуже, чем сейчас Я так и на работу не устроюсь никогда))
Спасибо, повеселили))
автор Мій не такий • 28 июля 2023
Ответ дляeuhunter
Жёсткие волосы легче поддаются стрижке, но у меня тонкие и мягкие.