Викачую яйцями• 27 июля 2023
Скільки тут кілограм у свинки Пеппи всього? і скільки з них зайві?
Я Вас не боюся• 27 июля 2023
Автор,вам комфортно в таком весе? Если да,то зачем насиловать себя? Если вас все устраивает,а худеть вы решили из за а того что бы кому то угодить,то это не лучший вариант
Викачую яйцями
• 27 июля 2023
Ответ дляВиктория...
Страшного нічого не бачу і неможливого також нічого не може бути). Але вага зайва добряча, візуально зріст близько 170, вага близько 90.
Зайвих кг., ну принаймні 20, то точно, а все що далі то буде краще і краще, звісно для здоровя, в першу чергу.
170 - набагато менше. то ви погарячились дуже.
Мой завтрак• 27 июля 2023
Ответ дляВикачую яйцями
163см?
Виктория...• 27 июля 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Якщо менший зріст, тоді і вага точно менша)))) не більше 80 кг
Лінива, не каюсь• 27 июля 2023
Ще додам, багато залежить від постави, чи людина сутулиться і від зручного взуття. Якщо часто стомлюються ноги, болять стопи і у литках, шия, то треба підібрати ортопедичну устілку, вони творять дива. Уявіть, що навіть мігрень може бути причиною затиснутого нерва, і шия також.
ПробілНеПрацює• 27 июля 2023
Зріст невеликий, десь 160. Тому вага близько 85-90 кг. Зайвих напевно 25 або навіть більше.
Все і одразу• 27 июля 2023
Ответ дляВиктория...
Та видно ж, шо автор маленького зросту. Тому 115 ніяк не може бути
За ким я буду?• 27 июля 2023
Если это вы, то попробуйте сначала поменять причёску и стиль одежды.
Впораюсь зі всим• 27 июля 2023
хто зна чи зайві.
Якщо Пепі до вподоби, її чоловіку теж - то жодного зайвого.
хто зна чи зайві.
Викачую яйцями
• 27 июля 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
чим вам стиль і зачіска не вгодили?
Поліпривіт всім• 27 июля 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Додекаэдр - найприємніший коммент.
вгадали майже всі.
А фоткалися Ви в Каневі, на Тарасовій горі)))
Виктория...• 27 июля 2023
Ответ дляВсе і одразу
Та я й не писала 115
Близько 90 , якшо дійсно малого зросту, то хоч би 80 кг було
За ким я буду?• 27 июля 2023
Ответ дляВикачую яйцями
чим вам стиль і зачіска не вгодили?
Не «не вгодили», а стиль одежды не идут этой фигуре, а форсы выглядят не здоровыми, сухими, не правильно окрашенными и , соответственно, простят и дешевят образ
ТаПрямТам• 27 июля 2023
Вы точно как была я(( но мой рост 170 и вес 93 был. Раз вы гораздо меньше, то наверно 80-85?
Я худею с мая, уже минус 11 кг. Быстрее боюсь, чтобы не вернулись. Но уже гораздо легче себя ощущаю и бодрее.
Лінива, не каюсь• 27 июля 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Добраніч, мої хороші.
Автор, вам зараз ще крім вашого питання 100500 нових нюансів навішають.
Якщо серце бажає змін, і на них є гроші і енергія- то можна все змінити, а якщо проблема в полюбити себе, то відкрию вам секрет, ви гарна, жіночна, і мила. Найцінніше те, що всередині, повірте. Є худі, суперкрасиві, а нутро- сучка, і плюється ядом в коментарях. Тому, бажаю вам ресурсу, енергії і любові до себе💜
Мирної ночі🩵💛
Снегурочко• 27 июля 2023
Лінива, не каюсь• 27 июля 2023
Ответ дляСнегурочко
Удивительно. Вы намного жирнее. О каких 80кг тут пишут мне не ясно. Разве что рост до 150см.
Ото вам аби ляпнути, що трусами об асфальт. Жирнєє. То ж сказала жінка, що ріст малий, та й вага то цифра, може бути абсолютно різна фігура, а вага однакова.
Хата на мати• 27 июля 2023
Если вы невысокая,около 167 см, то у вас больше около 100 кг. Я при таком росте и весе 85 была худее
Хата на мати• 27 июля 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Не факт🤷
При таком весе суставам уже трындец + варикоз + трахикардия и давление.
Снегурочко• 27 июля 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ладно, не жирная. Просто красотка, так держать. Особенно руки
простоизавидую
3@йk@• 27 июля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Руки жах. Прошу худайте . Якщо що, я з вами.
Також після пологів розтовстіла.
Ох, если бы это было легко..
3@йk@• 27 июля 2023
Ответ дляБла бла бла
Да пофиг. Вам комфортно? Со здоровьем все ок? Не могут все быть стройными.
Как может быть со здоровьем при ожирении все Ок?
Лінива, не каюсь• 27 июля 2023
Ответ дляСнегурочко
простоизавидую
І що? Ну руки, як руки.
Звідки вам знати історію людини? Може ці руки тягали важке, чи колихали дитину? Може, вони стали пухкенькими при вагітності? А може, просто така тілобулова, ектоморф.
Краще, пухкі руки, ніж зміїний язик😏