ПолБатона• 28 июля 2023
Це правда? Це так?
…
У вас є?
Ви разом чи ні?
В мене є. Але ми не разом вже багато років, а згадую і досі. Писала йому недавно просто запитати як він. Він чисто по дружньому відписав і нічого більше. Звичайно минуло 2 місяці після того як написала, якби я була цікава він мені написав би, але ні. Розійшлись багато багато років тому.
Неодружений якщо що.
У вас є?
Ви разом чи ні?
Неодружений якщо що.
Анонимарик• 28 июля 2023
Есть. Всё моё сердце заполнено любовью. Мы вместе.
Если бы расстались, даже и уголка своего сердца не оставила для отжившего.
Нематрьошка• 28 июля 2023
Ну исключительно в виде незакрытого гештальта один там есть. А так - бывшая жизнь, бывшие люди. Не занимаюсь мозгоклюйством, хотя в юности была весьма склонна к этому процессу
Трусиковед• 28 июля 2023
Є. Він росіянин. Зараз не спілкуємось, бо недоречно. Він жаліє що так сталося, пуйла засуджує, з рашки втік від мобілізації. Просто лишився в памʼяті як спогад з юності.
Вельшановна• 28 июля 2023
Немає. Мій єдиний, це мій чоловік. Моє серце заповнене ним, а не в уголкє.
Царівна Жабка• 28 июля 2023
Есть. 15 лет назад были вместе, жениться хотели. Сейчас не женат, детей нет. Сам мой телефон искал, у знакомых спрашивал, и сам написал. Ничего конкретного, а я уже думала, встретимся, поговорим. А фиг мне. Месяц прошел.
А меня как передернуло всю, когда поняла, кто это. Чувства глубоко, но они есть. Хотя жить ими в моем случае неразумно. Живу дальше, че...
Панна Кота• 28 июля 2023
Такую писанину, как у вас на фото обычно подростки любят. Я в старших классах любила записывать в тетрадку цитаты про любовь
Рекламама• 28 июля 2023
В памяти есть. В сердце... Если не абстрагироваться, можно сойти с ума. Жизнь продолжается.
Кофе в лобби• 28 июля 2023
У меня только пустота осталась, даже скучать по нему не могу, только апатия в отношении его и не хочу никогда больше видеть. После всего сказанного и сделанного ним. Даже в одном районе жить с ним не хочу. Боюсь снова встретить и всячески избегаю этого
Леопардові панчохи• 28 июля 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Да, правда. Это мой кот. На радуге, но всегда в сердце
И у меня, первая кошка, с которой я выросла, самая любимая, хоть ее уже давно нет. А за мужичками страдать, с которыми не сложилось - танунафиг
Люсильда.ua• 28 июля 2023
У мене є. Це мій покійний чоловік. Найкраща у світі людина була, найкращий надійний друг, турботливий люблячий чоловік, найкращий тато на світі. Він на небі зараз, але в моєму серці назавжди.
Щира українка• 28 июля 2023
Ні, у мене не так. Симпатії були і бувають, тобто це не так, що нікого крім свого чоловіка не бачу, але таки в моєму сердечку він головний, привидів з минулого там немає.
Садоводница• 28 июля 2023
У мене в закутках серця так багато людей з минулого, що і не перелічити, в тому числі сусідський хлопчина, який єдиний з дворової компанії жодного разу не скривдив мене (я була наймолодшою, незграбною і дуже домашньою, тому постійно відгрібала від старших), а коли я підросла, сказав бабусі, що він завжди знав, що я стану красунею. Пишу і течуть сльози: на той час він вже хворів, помер у 16 років. Був такий хороший, розсудливий. Ще спогади про інститутського кавалера, нічого такого між нами не було, все по-піонерськи, з поцілунками в щічку при прощанні і прогулянками за ручку, але на душі стає тепло, коли згадую. Чоловік мій його чимось нагадує.
А от першому справжньому коханню там місця нема, корисливим козлом виявився. Раз знайшов мене в однокласниках років 17 тому, показали один одному фото дітей, та й все, нема про що говорити.
Я шалунья• 28 июля 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Так конкретизируйте вы, жизнь одна, зачем скрывать чувства.
Я вот мучилась 4 месяца, мужчина просто мило общался после некоторых недоразумений, до этого были отношения, я решила просто поставить точки, спросила в лоб о том , что чувствует, хочет ли отношений, может дура, может неправильно, но он ответил взаимностью, а так бы мучилась, а он также думал , что у меня своя жизнь
Черговий по кухні• 28 июля 2023
Є,нічого не можу з цим поробити
Зустрілися через багато років,думала закрию гештальт,а оно ні,не допомогло,все рівно боляче
Тому так і живу з цим сумом в серці