Зілля до весілля• 28 июля 2023
таксі в Кракові
Дівчата, як на таксі добратися з аеропорту до вокзалу в Кракові. Може є варіанти недорогого таксі? Чи там є стоянка? Чи можна якусь службу викликати телефоном? Шукаю запасні варіанти, якщо на автобус не встигнемо.
Країна мрій• 28 июля 2023
Проще и дешвле электричкой, но конечно смотря во сколько вы прилетете, электричка по-моему где-то до 21 ходит, на сайте аэропорта есть расписание
Зілля до весілля
• 28 июля 2023
Ответ дляКраїна мрій
В том то и дело. Ночью прилетаем. Если опоздает самолет, не успеем на следующий автобус.
Дівчина Бобула• 28 июля 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Мне говорили, что приложение болт в польше работает
Зілля до весілля
• 28 июля 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Спасибо за варианты.
Неправдиша• 28 июля 2023
Uber зручно і не захмарні ціни. А от якщо таксі з аеропорту, то Uber не викликається (там якісь територіальні розмежувагня, місто, за містом-у іншого таксі ліцензія)
Ноу коммент• 28 июля 2023
Ответ дляКраїна мрій
Не правда. Электричка 17 злотых на 1, а Убер 30-40, в зависимости от времени.
Если автор едет не одна, то ей лучше на такси явно.