Добрий день!Можливо хтось знає,звільнена з роботи в липні минулого року,якщо стану в центр зайнятості яку допомогу отримаю 1000 грн. чи 6700 грн?заробітна плата до війни була 12000 з податками
Ksenia-e9d7• 28 июля 2023
Ответ дляksyuha831
Наскільки я пам´ятаю, там береться ЗП за останні 12 місяців, а у вас був 0, тому скоріш за все, що 1000. Але краще зателефонуйте їм.
Даже не за 12, а вроде за последние 6 месяцев. Но спорить не буду
Ответ для5cmhybyna
12 місяців можна гори звернути. Клінінг ітд знайдіть шось!
Дякую за пораду
Ответ дляЛинда
Беруть за останній рік.
Якщо ніде не працювали останній рік буде мінімалка.
Зрозуміла так,якщо за останній рік менше 7 місяців стажу,то 1000 грн.🥴хоч і загального стажу більше 35 років і до війни завжди працювала
Ответ для Ромашка-468e
Я так і отримувала, але Вам 59 років рік до пенсії тому там повинні бути трохи інші умови, зайдіть до центру зайнятості та спитайте
Ответ дляAlianna
Дякую