Fashion_besties• 28 июля 2023

Только что чуть не встретились

Ангелок з ріжками• 28 июля 2023
Косуля?
Кумедна• 28 июля 2023
Шашлык
Filomena• 28 июля 2023
Полювання заборонене.
Звірина плодиться.
У нас в обл на мин тижні бурий ведмідь по полям розсікав
интайм_не_предлагать• 28 июля 2023
Вы же не обкуренный или пьяный ’достойнык’. Все в порядке?
Кумедна• 28 июля 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Дэ?
Ангелок з ріжками• 28 июля 2023
Ответ дляКумедна
Дэ?
Ну напевно малося на увазі, що ви відпустили тваринку з миром і не стали на неї полювати, не збили її?
Летчица• 28 июля 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
ви не автору пишете зараз
hrushyk• 28 июля 2023
Ответ дляFilomena
Полювання заборонене.
Звірина плодиться.
Я живу в селі біля самого міста,але поруч річка і великий гай
Зайці,лисиці шастають прогулочним шагом )
Ангелок з ріжками• 28 июля 2023
Ответ дляЛетчица
ви не автору пишете зараз
Може й так, але хотілося б вірити, що автор не завдала (завдав) шкоди тварині, тому й пишу.
Дай подивлюся• 28 июля 2023
Теж бували такі ситуації, я хоч і знаю, що треба не реагувати, щоб не стоврювати аварійну ситуацію, але на автоматі викручую руль і панікую. У однокласниці в 90х роках батько на машині збив лося, що вибіг на дорогу, і тварина доки билася в конвульсіях рознесля пів авто і насмерть забив водія. Боюся тварин на дорогах...
Сосиска_Втесте• 28 июля 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Косуля?
чупакабра
Однозначно• 28 июля 2023
Ответ дляКумедна
Шашлык
Вы тютю???
Я вся ваша• 28 июля 2023
У мене в селі,років 3 тому, косуля така через капот пролетіла. Хай їй грець!
Filomena• 28 июля 2023
Ответ дляhrushyk
Біля Умані зграйку диких кабанів всі проїжджаючі всю весну з рук годували.
Але блін в міста лиси забігають. Є випадки сказу.
Домашніх потрібно вакцинувати.
ЦібаФу• 28 июля 2023
Как вам повезло, что она раньше проскакала,
Мира всем• 28 июля 2023
так вы должны медленно ехать,
вот в Польше к примеру на каждом шагу в зоне леса знаки, знаки , знаки ’белки, ежики, косули ’
hrushyk• 28 июля 2023
Ответ дляFilomena
Домашніх потрібно вакцинувати.
Я ще цього літа лисиць не бачила
Минулого літа два рази пробігала прямо по дорозі повз нас,а зайчиха наплодила виводок десь в нас в дошках старих,кожного ранку спостерігала забіги зайчат навколо дому в себе )
Одне навіть в льох вскочило,але дуже перелякане
Сусідка зверху• 28 июля 2023
Ответ дляFilomena
Полювання заборонене.
Звірина плодиться.
Ого, нічого собі! А в якій це області було?
Filomena• 28 июля 2023
Ответ дляСусідка зверху
Вінницька
Та_все_ок_будет• 28 июля 2023
Ой, это мой страх. Знаю пару мест где они всегда выбегают и еду м трясущимися коленями каждый раз там. А вообще, это мило все эти животинки в дикой природе, но опасно.
Кумедна• 28 июля 2023
Ответ дляОднозначно
Вы тютю???
А ти?
Однозначно• 28 июля 2023
Ответ дляКумедна
А ти?
Нормальная! На животное такую тупость не говорю!
Кумедна• 28 июля 2023
Ответ дляОднозначно
Веганка? Я м´ясо їм
Однозначно• 28 июля 2023
Ответ дляКумедна
Веганка? Я м´ясо їм
Нет, просто адекватная!
Кумедна• 28 июля 2023
Ответ дляОднозначно
Нет, просто адекватная!
На свиню чи курку теж не можна?
Однозначно• 28 июля 2023
Ответ дляКумедна
На свиню чи курку теж не можна?
Я не ассоциирую животное сугубо с едой. У вас расстройство какое-то. Я бы посоветовала не затягивать и лечится
Кумедна• 28 июля 2023
А я асоціюю. Мені глибоко на твою думку
Леди Репях• 28 июля 2023
Ответ дляКумедна
Шашлык
Интересно, что за умный человек под анонимом прячется, что такую лютую дичь пишет🌝
Леди Репях• 28 июля 2023
Ответ дляhrushyk
Ну это же замечательно)
Я помню, как в Сходнице отдыхали, и к нам лиса пришла во двор. Воспоминание на всю жизнь♥️
автор Fashion_besties • 28 июля 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
З твариною все добре, їх тут така кількість, нещодавно в одному стаді косуль нарахували 38 особин.
У нас розвага така - доки їдемо з передмістя до столиці 20 хв., рахуємо хто більше побачить косуль та зайців. Я сьогодні зайців нарахувала 7-ро :) це немало, враховуючи, що їх не так добре видно