Носки на подтяжках• 28 июля 2023

Джерки. Вигідно чи ні?

Як думаєте, вигідно було б робити вдома різні чіпси (мясні, фруктові, овочі) , і продавати? Більшість тут міських дівчат, і от мені цікава ваша думка. Бо в селі у нас таке не купують. А я хочу шось цікаве спробувати . Надоїло вже щось робити фізично важко.
Я ще думала про варення, але цікаве. І мед. В гарних баночках. Дякую за відповідь))
Гарної і спокійної усім ночі🌼🙏
автор Носки на подтяжках • 28 июля 2023
Джерки

Оле Лукойе• 28 июля 2023
Думала для себя в квартиру купить сушилку. Мне не выгодно получилось, даже для себя. При учете эл.энергии в те года с тарифом день-ночь
Совбез• 28 июля 2023
Тарифы подняли, у меня в этом году сушилка простаивает.
И чтобы сушить на продажу, то нужны промышленные сушилки, а не эти домашние пукалки
автор Носки на подтяжках • 28 июля 2023
Ответ дляОле Лукойе
Ну оце так, електроенергія це дорого. Але є свої овочі, фрукти і мясо. Тому крім спецій, оплати електроенергії мені нічого купувати не потрібно. Плюс є вже дві ’сушилки’. Ну і в духовкі б теж робила якщо що🤔🤔

Хочу спробувати їх зробити як чоловіку буду відправляти посилку. А там може і гарно все вийде. . Але цікавит мене це як для продажу 🤔
автор Носки на подтяжках • 28 июля 2023
Ответ дляСовбез
Ой ви праві про домашні.. Напевно скоріш відпадає через це😤
Тётушка Лошадь• 28 июля 2023
Ответ дляНоски на подтяжках

Наче не багато електрики вони тягнуть.
Якось блогерка показувала, що сушить вдома все. Каже весь день сушилось, порахувала кілька гривень намотало.
Може це нові сушарки, не знаю
автор Носки на подтяжках • 28 июля 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Наче не багато електрики вони тягнуть.
Може це нові сушарки, не знаю
А в неї побутова була чи якась промислова?
Я бачила декілька відео то там побутова.🤔
А я з косою• 28 июля 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Наче не багато електрики вони тягнуть.
Може це нові сушарки, не знаю
Они же разные по мощностям бывают. Поэтому и,, мотать,, наверняка будут по разному. Сушить выгодно если всё со своего огорода и двух/трёх тарифный счётчик. А тем более если на продажу. Иначе заработать не выйдет.
КокошинЭль• 28 июля 2023
Ответ дляНоски на подтяжках

Для себе роблю. Сушарка маленька, то по електриці її зовсім не помітно. Важила вихід, з двох філе 600 грамів вийшло 265 сушених.
Ну ще трохи спецій, соєвий соус, кунжут.
Десь по вартості виходить гривень 90-100 мабуть, якщо філе по 150.
Мені набагато вигідніше, ніж купувати готові.
Мабуть і продавати вигідно, бо багато хто продає, на олх дивилася.
Ну там мабуть і філе на опті беруть.
Порахуйте та будете розуміти.

А я з косою• 28 июля 2023
Ответ дляКокошинЭль
Ну там мабуть і філе на опті беруть.
Порахуйте та будете розуміти.
Ну ещё б и сбыт был.
КокошинЭль• 28 июля 2023
Ответ дляА я з косою
Ну ещё б и сбыт был.
Это само собой. И конкуренция как бы не маленькая. Любопытно было, смотрела что очень много такого продают.
А я з косою• 28 июля 2023
Ответ дляКокошинЭль
Ну продают то да, а вот покупают ли и довольны ли продуктом, другой вопрос. Конечно, если под продажу, нужно просчитать всё хорошо и потом уже,, входить,, в дело.
Лапка• 28 июля 2023
Домашній джем, повидло і варення я б купувала, і не лише я, на мою думку. А чіпси -- важко сказати, не всім таке смакує.
Я_не_аноним_100%• 28 июля 2023
Я собачке покупаю
долой_лама• 28 июля 2023
Ответ дляЛапка
Коли до цінової пропозиції на джем/варення додасте вартість пересилки від автора, то смаки зміняться)))))
Лапка• 28 июля 2023
Ответ длядолой_лама
Чому? Я купую консервоване м´ясо курки і індика + домашні паштети у фермера з Івано-Франківщини, пересилка Новою поштою не дуже дешева, але мені подобається ця продукція і вона набагато якісніша, ніж в магазинах.
ПампушОК• 28 июля 2023
Автор, я думаю да, идея хорошая,еще можно пастилу.
Только Вам желательно сделать самый простенький хотя бы сайт.
Или ИГ страничку для начала .
Если все эти чипсы красиво пофоткать, и раскрутить, то пойдёт.
автор Носки на подтяжках • 28 июля 2023
Ответ дляПампушОК
Или ИГ страничку для начала .
Дякую за відповідь. 🌼🌼🌼 я думаю, щоб на слідуючий рік, бо восени і зимою світла не буде скоріш 🤷‍♀️
ПампушОК• 28 июля 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Ну Вы пока страничку создайте, сушку посмотрите, и со светом неизвестно ведь как будет, может пораньше получится начать.Удачи Вам от души!

автор Носки на подтяжках • 28 июля 2023
Ответ дляПампушОК
Дякую вам. Тихої ночі вам🌼🌼🌼
долой_лама• 28 июля 2023
Ответ дляЛапка

Поради і бажання покупців, яких ніколи немає, коли доходить до діла))))
Продавати власні заготовки в банках з села - тупіковий і безперспективний варіант.
автор Носки на подтяжках • 28 июля 2023
Ответ длядолой_лама

А що тоді з села не ’тупікове’? Цікава просто ваша думка)
Лапка• 28 июля 2023
Ответ длядолой_лама

Ну раз ви так кажете, то безумовно так і є)))
долой_лама• 28 июля 2023
Ответ дляЛапка

Лапка• 28 июля 2023
Ответ длядолой_лама

Класно, що вам смішно, рада, що поліпшила вам настрій)
долой_лама• 28 июля 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Те, на що знайдете попит. На консервацію під пересилання поштою не знайдете.
Але моя думка така, що вас не цікавить моя думка))))
Ви шукатимете власні граблі з порадами тих, що змастить їх обіцянками невиданого попиту на джеми;)
автор Носки на подтяжках • 28 июля 2023
Ответ длядолой_лама
Ви вже вирішили що мене цікавить а що ні😤. Я шукаю якийсь спосіб заробітку, проживаючи в селі, але не вбиваючі своє здоровя. Бо я фізично заморилася. Сильно. Але не знаю чим самим зайнятися.
Про ці джерки я прочитала в іншій подібній темі, тоді і зацікавилася. 🤔
автор Носки на подтяжках • 28 июля 2023
Ответ длядолой_лама
Більше цікавлять джерки з мяса і овочів чим джеми. Але не знаю піде це діло чи ні🤔
долой_лама• 28 июля 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Так я ж вам за вашу ідею про джерки нічого і не кажу. Бо не в темі попиту на них.

Я кажу про те, в чому розуміюсь. Про те, що порада стосовно консервації по типу джемів - для вас нонсенс. І це я вам кажу щоб не тратили сил і часу на дурні поради.

Шукайте свою нішу, можливості збуту. Хто ж вам заважає. Але з консервацією по пошті - це повна дурня.
Хіба що ви знайдете щось оригінальне запхнути в 50г баночку і з шаленим попитом та ціною.
автор Носки на подтяжках • 28 июля 2023
Ответ длядолой_лама

Дякую за відповідь. ☺А якщо можна поцікавитися якщо ви з міста, щоб ви більше всього оцінили з села? Молочка (сир твердий, масло, сметану) чи мясні вироби (ковбаса, просто мясо, а може якісь напівфабрикати).?