Тумба-юмба• 28 июля 2023

Расскажите про свой уход за проблемной кожей, пожалуйста)

У меня только гель и крем от др Юдина, и пилинг скатка как раз закончился. Хочу добавить ретинол, можете посоветовать что-то хорошее? От прыщей и черных точек. Спасибо!
Сегодня не целуюсь• 28 июля 2023
На днях смотрела дерматолога на ютуб канале виши Украина, так вот, она говорит, что нельзя самим назначать ретинол. Тольео под наблюдением дерматодога.
У виши обновилась линейка сывороток. Есть и с ретинолом.
ЖаннаНеАгузарова• 29 июля 2023
Какой бюджет, какое состояние кожи, возраст. Мне кажется без этого советовать это пальцем в небо
Если ретинол из массмаркета типа виши, то мне кажется там так мало активов, что и без дерматологов можно назначать себе сколько хочешь))
chornoruk• 29 июля 2023
Рекомендую після душу/вани коли розпалити шкіру самій трішки підпалювати чорні точки, але не ногтями, а хоч змоченими спонжиками. Але після цього бажано і маску, щоб закрити. Бо якщо не ходити на чистки і шкіра весь час забита, вона закупорена. А ще не погано купити тонік і крем і сиворотку з вітаміном С, для мене це як легенька кислота, прибирає жирність. І дуже класно робити раз у тиждень карбоксітерапію, рекомендую lamic, там три баночки написано що за чим робити, 15 хв часу
chornoruk• 29 июля 2023
Розпалити=розпарите
Підпалювати=піддавлювати
Erzsebet• 29 июля 2023
Сподобався гель для миття обличчя aknicare, спеціальний лосьйон ( специфічна штука до якої треба звикнути і зрозуміти як користуватися бо він з кольором ) Bye Bye Blemish, але подібний є ще в деяких виробників , також багато що з косметики Mario Badescu сподобалось.