Невидимка• 28 июля 2023
Ваша остання корзина на мейкапі
Що купувати?
Просто поговорити, може дуже задоволені новим продуктом, якесь відкриття)
Ну і не обов´язково саме корзина на мейкапі)
Звездолётчица• 28 июля 2023
На нотіно перейшла. Багато всього навіть із платною доставкою дешевше
Сіточка• 28 июля 2023
Невидимка
• 28 июля 2023
Мої останні замовлення
Зараз зависла на спонжах я в шоці від цін, донька попросила
А що купляють спонжі по 500-600грн?))))
Звездолётчица• 28 июля 2023
Ответ дляНевидимка
Мої останні замовлення
А що купляють спонжі по 500-600грн?))))
Ось якраз те, про що я вище писала - замовлення з Нотіно
Невидимка
• 28 июля 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Блііін
Навіщо ви так зі мною
Звездолётчица• 28 июля 2023
Ответ дляНевидимка
Блііін
Навіщо ви так зі мною
Щоб ви знали на майбутнє ♥️ І акції постійно, і ціни значно приємніші. Я на мейк ап більше не ходок
Лівий Локіть• 28 июля 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Ці засоби раніше пробували?
Звездолётчица• 28 июля 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Ці засоби раніше пробували?
Так, дуже мені підійшли
Лівий Локіть• 28 июля 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Періодично помічаю, що аромати на Нотіно дорожчі, ніж на Мейк апі
Советничаю тут• 29 июля 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Моє останнє
Гамно потому что руки не поставлены для подводки и эти пептиды работают долго (от 6 мес) и после регулярного ипользования. От 5 мл понятно, что эффекта нет, подводка одна из лучших в бюджете))))))))
А вот недавно• 29 июля 2023
На мейкапе маленькую палеточку ламель, брала на днях одну, мне понравилась, беру другую. На нотино кисточки для теней, на еве еще пару кистей с деревянной ручкой.
Невидимка
• 29 июля 2023
Ответ дляА вот недавно
Покажіть палетку
А вот недавно• 29 июля 2023
Ею можно корейский мейк сделать, нюд с блесточками по верхнему и немного по центру нижнего века
Невидимка
• 29 июля 2023
Ответ дляА вот недавно
Брала вторую, бежевую, повторила - розовую.
Вона в мене теж в корзині поки висить)))
А вот недавно• 29 июля 2023
Ответ дляНевидимка
Берите) я палеточный маньяк, но эта мне понравилась. Ее бы в норм упаковку стоила бы дороже. Еще кинула в заказ на нотино кремовые тени мейкап революшн про.
А вот недавно• 29 июля 2023
Амбасадор щастя• 29 июля 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Удалено администрацией...
Советничаю тут• 29 июля 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Удалено администрацией...
Ну, судя по предыдущему комменту, то мне очень важно ваше экспертное мнение, ага))))))))
Амбасадор щастя• 29 июля 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Аналогично 🤝
Stepa_nida• 29 июля 2023
Зайшла в тему і зрозуміла, що взагалі давно не купувала нічого серйозного на мейкапі...останнє замовлення - дрібнички, база для нігтів і рукавичка кессе.
Декоративку в основному купую в сефорі чи на офіційних сайтах виробників, які мені подобаються.