Lanas67• Изменено 29 июля 2023

Ситуация с подростком

Девочки, хочу попросить совет, вчера ко мне подошла дочь, 14 лет, разказала, что у неё появился парень,(рада что хоть сама сказала)меня аж передёрнуло,ибо не думала,что именно сейчас,не знала как ответить,как с ней начать разговор о первом ПА и так далее?Можете разказать ваши случаи?Буду благодарна.
ginora• 29 июля 2023
А ви з нею взагалі то про секс розмовляли?
Думаю ні.

Пізно пити боржомі.
Вона і без вас все знає.

Семицветка• 29 июля 2023
Непременно сделайте акцент на использовании презервативов.
TaFo• 29 июля 2023
странная вы). прям передернуло. а что такого страшного в том, что дочь влюбилась?
автор Lanas67 • 29 июля 2023
Ответ дляginora
Думаю ні.

Пізно пити боржомі.
Вона і без вас все знає.
Та я не про те,все вона знає,просто як про більш конкретно говорити,та з чого розпочати..
автор Lanas67 • 29 июля 2023
Ответ дляTaFo
Я її навіть привітала 🦾
ginora• 29 июля 2023
Ответ дляLanas67
Спробуйте словами через рот.
ginora• 29 июля 2023
Ответ дляLanas67
І повірте, це вона вам може розповісти.

ViktoryjaG• 29 июля 2023
Лучше поговорите о том, что она никому ничего не должна, что парни обычно склоняют к сексу и манипулируют, что она должна быть полностью в нем уверена и ничего не делать, пока не будет готова. И что если парень влюблен действительно, он примет ее выбор. Ну и про проблемы с началом секса - болезни, беременность и тд.
КлаваЧерепиця• 29 июля 2023
Ну як сказати? Ротом.
Так і так, я розумію, що ти подорослішала, зустрічаєшся з хлопцем. Ти закохалася, і це прекрасно. Сподіваюся, твоє перше почуття буде чистим і прекрасним, і запам´ятається на все життя. І знаєш, раз ти вже доросла, я хочу поговорити з тобою про дорослі речі, передусім про повагу до себе і про відповідальність.
Запам´ятай - ти нікому нічого не повинна. Ти не повинна мінятися заради хлопця, і не повинна йому доводити свої почуття будь яким способом, навіть якщо він наполягає. Ти повинна керуватися виключно своїми почуттями і бажаннями.
Про відповідальність: якщо ти впевнишся, що хлопець дійсно тебе любить, і з часом ви вирішите стати близькими, не забувай про контрацепцію. Звичайно, це обов´язок обох в парі, але ти повинна розуміти, що наслідки безвідповідальної поведінки ляжуть на тебе і нас, твоїх батьків. Тобто будь обережна, не забувай використовувати презерватив, і пам´ятай, що в будь якій ситуації ти можеш звернутися до мене за порадою або допомогою, бо ти наша любима дівчинка, і ми завжди на твоєму боці.
Веточка сакуры67• 29 июля 2023
Моей 13. Все в заграничной школе рассказали и показали . Сказали можно с 15.
GEA66• 29 июля 2023
Моя донька почала дружити з хлопчиком в 12,5 років.Я з перших днів їх коротких зустрічей з нею розмовляла,по можливості тримала під контролем ситуацію..Старалася бути другом і підтримкою.Навіть коли мені і не подобалося дещо в їх стосунках.Мені вдалося завоювати її довіру-з часом вона ділилася зі мною практично всіма переживаннями і проблемами.Але це дуже кропітка і складна справа-не порушуючи її кордонів власних,тримати руку’на пульсі’і передбачати якісь складні або небезпечні для здоров’я і психіки ситуації і в потрібний момент обережно повертати ситуацію в нормальне русло.Головне-не втратити довіру підлітка!Ці стосунки тривали 5 років,цей хлопець став її першим,в 16,5 років.Але потім все якось розвалилось...Але це був перший її досвід))
автор Lanas67 • 29 июля 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
Ну як сказати? Ротом.
Чудові слова,я вважаю
GEA66• 29 июля 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
Ну як сказати? Ротом.
Дуже розумна порада!
Одяг та сумки• 29 июля 2023
я со своей про секс еще в 11 разговаривала - разговор вышел 2 минуты Потом через пол года еще повторила. Потом каждые пол года напоминала. Чем чаще говорите тем меньше стыда у ребенка. Ей сейчас 13 про венерические болезни и презервативы знает. Про то что на уши могут навешать не забеременеешь я вытяну или месячные- знает. Хотя с мальчиками не дружит еще . Был один со школы провожал- а потом карантин/война школы нет(
автор Lanas67 • 29 июля 2023
Ответ дляОдяг та сумки
Тут даже не про розговор о сексе(с шести начала)а про практику
oksana19823• 29 июля 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
Ну як сказати? Ротом.
Ви так гарно все сформулювали, що виникає бажання зберегти текст вашого допису🙂
бо скоро і мені таке пригодиться ❤️
КлаваЧерепиця• 29 июля 2023
Ответ дляoksana19823
бо скоро і мені таке пригодиться ❤️
Перевірений текст) ну приблизно, звичайно.
Доньці 20 років.
Одяг та сумки• 29 июля 2023
Ответ дляLanas67
я вас не поняла. Практику чего? Главное донести что лучше обнимашки целовашки. С сексом не спешить. а там если будет секс то что тут поделать - сами попрактикуются что и как
uma• 29 июля 2023
Так а что тут уже поделать, повторить, что секс не обязателен в ее возрасте, только взаимному согласию и про контрацепцию. А вообще до секса в 14 мало у кого доходит, так, петтинг и не более. К 16 уже реально, но и чуть больше мозгов.

постою_послушаю• 29 июля 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
Ну як сказати? Ротом.
Я заскринила
Sanchik_b• 30 июля 2023
Очень хорошо написано
sammy• 30 июля 2023
Ответ дляginora
Спробуйте словами через рот.
Аж нудить от цього ’ через рот’
SunKat• 30 июля 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
Ну як сказати? Ротом.
А щоб ви у тій же самій ситуації сказали 14 річному сину?
КлаваЧерепиця• 30 июля 2023
Ответ дляSunKat
В мене немає сина, тож, якщо чесно, ніколи не задумувалась, що казати.
Ну, теоретично, сказала б про відповідальність, про повагу до дівчини і її рішень. Про те, що дівчата в парі завжди більш вразливі.
От чесно, не знаю, я ж дивлюсь на все очима мами дівчини, і ніколи не задумувалась про підліткові відносини з позиції мами або тата хлопця.
Взагалі, думаю, що з хлопцем на тему відносин, відповідальності і сексу краще говорити батьку. А якщо батько ще й підкріпить свої слова прикладом, то буде ідеально.

Я з великою вдячністю і повагою згадую батька хлопчика, першого кохання доньки. Їм було 12-13 років, перша закоханість в обох, дуже гарна і чиста. І хлопчик поводив себе так, як бачив в своїй сім´ї, а тато там показував дуже хороший приклад у відношенні до жінок.