Платье Длинное бальное• 29 июля 2023

Имя для мальчика Иван

Как вам такое имя? Муж хочет так назвать ребенка. Я сказала, что может назвать как ему нравится, он выбрал Иван, Ваня.
И вот и обидеть мужа не хочу, и какие то сомнения его выбор вызывает.
А вам как такое имя?
Пишу вірші, дорого• 29 июля 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Сьогодні у знайомих рік дитині. Читала привітання у ФБ. Хлопчика звати Златан.
Я таке ім´я ніколи не чула. А ви кажете Ваня.
а у меня у знакомых Зорян

ША! я прийшла!• 29 июля 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Если его фамилия и отчество сочетаются с именем Златан, то нормально
Пилосмок працює• 29 июля 2023
Нет. Вообще не нравится .
Оч@ров@Шк@• 29 июля 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Имя Ян - аналог имени Иван
Як і Йохан, Джован, Джон і тд)
успокойте_Меня• 29 июля 2023
Ответ дляпалка-копалка
Очень популярно в Хорватии.
А вообще, наверное, просто мужская версия популярного нынче до оскомины женского имени Злата.
Житомир.
Але реально сьогодні задумалася,яке цікаве ім´я
ША! я прийшла!• 29 июля 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Нет, Николаи в Европе
Во Франции Николя. В Германии (если не ошибаюсь) Николас
Твоя космішна• 29 июля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
В Словенії, Хорватії, Сербії і Чорногорії - це ім’я є. І дуже поширене.
В Болгарии Иван мужское, Ваня женское)

Tammy21• 29 июля 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Нет, Николаи в Европе
У Європі вас будуть називати як скажете. Але по документах, на всіх бюрократичних зустрічах вас будуть називати за офіційною транслітерацією. Якщо у паспорті Микола, то ні про якого Ніколая не може бути і мови. І так, ’Ніколай’ не те щоб усі вимовлять;)
Зубная фея• 29 июля 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
лучше Роберто
Луіс Альберто
автор Платье Длинное бальное • 29 июля 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Имя Жак не является аналогом имени Иван
Возможно только Жан, не спорю
90x60x90• 29 июля 2023
Ответ дляВбигудях
Потому что это одно и то же имя. Но мне Ваня не нравится. А Ванюша ещё больше, как вонь звучит
Аналогічні асоціаціі
успокойте_Меня• 29 июля 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Прізвище не знаю. Бо знайомі то по лінії мами хлопця. Але цікаво. Зараз спробую пошукати
Кусюче сонечко• 29 июля 2023
Ответ дляTammy21
В Европе называют Ник. Не надо мне рассказывать
Аноним_Русалка• 29 июля 2023
До речі. Ви знаєте як фіни називають кацапів?
РЮССЯ!
А естонці :
Тибла!
Ірина-a14• 29 июля 2023
Гарне ім´я
Ответ дляПишу вірші, дорого
ну глупая или нет, но каждый знакомый будет теперь вам ее петь ...
начиная с врача в ЖК ...
Не дай бог такого недалекого врача никому
Лизочек• 29 июля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Пані Фаріон казала:
Якщо тебе звати Джон - то ти американець, я шаную тебе.
Якщо тебе звати Хуан - то це ще цікавіше! Ти мексиканець.
А Джовані - то ти італієць! Це взагалі неймовірно!
А коли тебе звати ваня і ти живеш в Україні, то в мене до тебе є питання… (с).
Іванко!
У пани фамилия тоже не Петренко, так что насчет вопросов она погорячилась.
Зубная фея• 29 июля 2023
Ответ дляМиллениалка
Це рашкінське ім´я.
І сниться їй той син Іван
І уродливий, і багатий,
Не одинокий, а жонатий
На вольній, бачиться, бо й сам
Уже не панський, а на волі;
Та на своїм веселім полі
Свою таки пшеницю жнуть,
А діточки обід несуть.

Поема Сон, Тарас Шевченко 1865 рік першого видання

А взагалі це давньоіудкйське імʼя
Аноним_Русалка• 29 июля 2023
Ответ дляЛизочек
Пані щира українка. Львів’янка-галичанка. Неймовірна жінка і педагог.
Фаріон - це яке прізвище? На вашу думку? Якої національності?

Зубная фея• 29 июля 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Як Колян 😂
Tammy21• 29 июля 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Гиг) Називають як скажете. Якщо схочете називатися якось цікавинько, то бажання трошки спаде після декількох десятків неправильно вимовлених варіацій.
У офіційних структурах виключно так як прописано у документах. Ніяких Ніків.
успокойте_Меня• 29 июля 2023
Ответ дляTammy21
Ага у Європі. Мене звати Олена.
Звичайно все життя я Лєна у розмовній мові. У Словаччині є три чи чотири імені аналогічних, але вони ніяк не могли і не говорили на мене Лєна.
Олена для них більш підходить.
Зубная фея• 29 июля 2023
Ответ дляТвоя космішна
В Болгарии Иван мужское, Ваня женское)
У мене подруга в Болгарії Діма
Укр_жіночка• 29 июля 2023
Никогда не любила это имя, ещё со школы. Но когда родила, гормоны удалили в голову и экс муж назвал так сына, в честь своего отца. Теперь это самое любимое моё имя. До года называла Иван, сейчас Ванюша, Ванечка, Ваня.
Привіт з ботойбіччя• 29 июля 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Балканське імʼя
Аноним_Русалка• 29 июля 2023
Ответ дляЗубная фея
У мене подруга в Болгарії Діма
Правда що болгари всі прорашисткі?
Tammy21• 29 июля 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Ага у Європі. Мене звати Олена.
Олена для них більш підходить.
Вірю) В мене теж ім´я з сюрпризом;)
пані Солоха• 29 июля 2023
Ответ дляВбигудях
Мне нравится. Назвала бы так. Полное Иван или Иоанн, а кратко Ян
Это 3 разных имени
Зубная фея• 29 июля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Правда що болгари всі прорашисткі?
За всіх не знаю
Моя подруга вчора після вибуху у нас мені дзвонила і казала, щоб ті падли здохли всі й одразу. Але спочатку щоб з ними зробити те, що в Бучі вони наробили. Її батьки, свекри, чоловік такої ж думки
Не против• 29 июля 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Івась крутіше!
Почти как сельдь уже.