Плекаю думи• 30 июля 2023

Як потрапити у середню школу. Київ

Переїхали у Київ. По роботі. ВПО не оформляли. Якщо для школи це птрібно, то будемо. З чого починати ? Чи вже всі конкурси пройшли. Підкажіть будь ласка. Лівий берег. Дякую за будь-яку пораду.
Кидстаффовна• 30 июля 2023
Звертайтеся в поряд школи.Якщо нема,то звертайтеся в управління освіти,нададуть місце де є вільне.

Efrazi• 30 июля 2023
Ідіть в школу на прийом до директора. Є школи де беруть за пропискою/місцем проживання усіх бажаючих, є де на конкурсній основі. Лівий берег великий на Позняки/Осокорки/ Харківська в класах по 35-40 дітей, в Деснянському трохи менше десь 30-35, Лівобережчі ще менше близька 30. Дзвоніть і записуйтесь на прийом. Беріть з собою договір оренди і табель та всі інші досягнення дитини. Всякі олімпіади та конкурси є додатковим +
автор Плекаю думи • 30 июля 2023
Ответ дляEfrazi
Дякую за вичерпну відповідь
автор Плекаю думи • 30 июля 2023
Ответ дляКидстаффовна
Дуже дякую
-Ань-• 31 июля 2023
Ответ дляПлекаю думи
Дуже дякую
ВПО не оформляйте. Ви вільні адекватні люди - самі переміщаєтесь територією України.
А внутрішньо переміщена особа - це як товар або недієздатна особа. Її переміщають.

Є інформаційна тема про зарахування 2022:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3132435

Про медичну довідку для школи:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3138057
автор Плекаю думи • 31 июля 2023
Ответ для-Ань-

Про медичну довідку для школи:
Безмежно вдячна