тянитолкайка• 30 июля 2023
Про чоловіків, які на позиціях
Питання не політичне ітд
Тому анонімне
Перше питання, дівчата, в кого чоловіки служать в гарячих точках
Бахмут тощо
По скільки днів на позиції і потім відпочивають?
Ті дні, що відпочивають норм на зв´язку?
Не змінилось нічого?
Мій став менше писати((
Я підозрюю не так як може гуляти, а що є можливість випивати(
І не кажіть що такого там немає, є 100% (((
Тому анонімне
Бахмут тощо
Не змінилось нічого?
Мій став менше писати((
Малая Налегке• 31 июля 2023
Ответ дляНепонятно
))) страшно це ще й коли п´яний агресивний з ножем в закритому приміщенні на тебе і твоїх дітей.
А такі бувають тільки військові? Серед цивільних таких немає?
Малая Налегке• 31 июля 2023
Ответ длятянитолкайка
Ой дівчата краще б тему не писала, мене прорвало вже накатала дурочка
Хай знає, що кохаю - переживаю
Чекаю дома але і пізд.ніхто не відміняв
Хай знає, що я не тільки переживаю, а і ревную і вже накрутила себе !
Я про дівчат з Краматорська 👹
Хай знає, що кохаю - переживаю
Чекаю дома але і пізд.ніхто не відміняв
Я про дівчат з Краматорська 👹
Авторко ,таку тему потрібно створювати без анонімів .
Якщо Адміни знімуть галочку ви будете писати ?
Непонятно• 31 июля 2023
Ответ дляМалая Налегке
Удалено администрацией...
барабанщица• 31 июля 2023
Ответ дляПушка заряджена
Та ну дивлячись ще ким там людина попала і де саме були.
Двоє звільнилтся такі як і були.
Один прикордонник(мобілізували в березні 22), то він спочатку на заході кордон охороняв, а потім в Чернігівській області. Нічого особливо страшного він не застав.
Другий повар. Застав арт. обстріли але не дуже густі і не дуже багато, та й не довго там були. Потім було спокійніше.
Двоє звільнилтся такі як і були.
Речь о таких ситуациях не идет. Это понятно, что получить психическую травму стоя на границе вряд ли можно
Малая Налегке• 31 июля 2023
Ответ дляНепонятно
А взагалі, на ці теми краще спілкуватися в закритих групах з тими, хто розуміє. Щоб всякі ( я навіть не знаю як охарактеризувати тих особ) не лізли в теми і не писали спеціально всяку бридоту.
Бо незважаючи ні на що, наші ЗСУ найкращі. І тільки завдяки їм ми всі маємо можливість отут писати це.
Хай кожен з них повернеться живим і неушкодженим до родин.
+10000 за адекватний допис.
Адміни,зніміть анонімів ,будь ласка.
Непонятно• 31 июля 2023
Ответ дляМалая Налегке
Щоб кожна коза ще й в особисті автору додала ’ заспокійливого’?
Непонятно• 31 июля 2023
Ответ дляМалая Налегке
+10000 за адекватний допис.
Адміни,зніміть анонімів ,будь ласка.
Що вам дасть зняття анонімів? Я без аноніму писати не буду. Хоча я розумію автора бо людина яку люблю в самому пеклі. Але я не готова відкрито говорити про це тут. Бо мене більше наші зміюки більше засмучують, ніж періодично пробігаючі матрьошки
Малая Налегке• 31 июля 2023
Ответ дляНепонятно
Та ні.Щоб кожна коза не писала дурниці .
Непонятно• 31 июля 2023
Ответ дляМалая Налегке
Саме козам то не стоп. А кому дійсно болить, ті писати не будуть. В основному
Малая Налегке• 31 июля 2023
Ответ дляНепонятно
Ви коменти тут читаєте ?
Я вважаю що такі теми принижують наших захисників.
Малая Налегке• 31 июля 2023
Ответ дляНепонятно
Так не пишіть . Ваше право.
Нещодавно тема була про військового ,який повернувся з фронту і заважав авторці спати.Там понаписували .😡Зняли анонімів,від авторки й слід простив. То якщо її писанина є правдою,чому «личко «закривати?
Малая Налегке• 31 июля 2023
Ответ дляНепонятно
Удалено администрацией...
Без матів ,шановна.
Тут дуже «хвилюються «за ЗСУ. Питання я поставила логічне .
Непонятно• 31 июля 2023
Ответ дляМалая Налегке
Так не пишіть . Ваше право.
Ви не розумієте
І не зрозумієте
Малая Налегке• 31 июля 2023
Ответ дляНепонятно
Ви не розумієте
І не зрозумієте
Ну звичайно . Живу з військовим 20 років.
Леди_в_ночи• 31 июля 2023
Ответ дляЗастряла
Ого) т.е. военным в Бахмуте/под Бахмутом страшно и возникает птрс, а шлюхам норм? Вот кого нужно на передок))) вот и ротация будет)
Так ніхто не каже, що шльондри на позиціях прям в окопах сидять)))
Туди, де хлопці їздять помитися, перепочити і тп..там є послуги.
Борисфенка• 31 июля 2023
Ответ дляМалая Налегке
Ви коменти тут читаєте ?
Я вважаю, що такі теми свідчать про безмозглість авторок.
Люблю ВалЄру• 31 июля 2023
Ответ дляНепонятно
А під ваньками сидіти хочеться?
Грузия и Молдова нашли выход .
Только у нас надо положить всех мужиков и разрушить страну.
Цветочница• 31 июля 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ну, хуже смерти ничего нет, но и страхи и переживание за другое никто не отменял и не отменит. Так устроена человеческая психика.
Хуже смерти,это когда мать хоронит сына в закрытом гробу,а потом живёт с этим.
13чудоСВЕТА• 31 июля 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Ну,двоюродный брат мужа пошел добровольцем.
Сейчас дома ,никому он не нужен кроме матери сейчас. Или вы думаете государство сильно о нем позаботилось ? Вернулся совсем другим человеком . Жена забрала дочку и ушла от него. Сейчас говорит,что не пошел бы никогда . У него мать инвалид второй группы ,мог бы не идти .
А Вы живёте по принципу мой на фронте ,так пусть и всех мужиков загребут.
А ви класна родина - як брату допомогли повернутися в мирне життя? Він і вам то не потрібен, а від держави чогось очікуєте.
Знаєте, поки не начиталася тут по вінця коментів ’мій мені потребен! хай чоловік сусідки воює’ - то взагалі думок таких не було. Але виходить, що навіть вдячності у вас нема. На просте людське ’дякую, що ваші там’ вам подібним не вистачає.
Стільки лайна, скільки ллється на дружину військового - ще пошукати. То чого я маю жаліти тих, хто мало того, що відсиджується, тікає, ще й лайном плюється?)))
Я за ці майже 10 років можу книгу з перлинами видати - з тим що кажуть подекуди колюжанки, подруги, інколи і родички. При чому здавалося б - війна, бляха. Ми жінки, мали б одна одну підтримувати - бо сьогодні мій, як він не вистоїть, завтра там твій може опинитися. Та яке там. Ситий голодному, еге ж.
Захекалася читать• 31 июля 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Девки там есть и это факт. Об этом знают все. И все госпиталя и больницы по месту тоже знают и считайте что орут об эпид ситуации с венерическими и туберкулёзом. Не забывайте кто на многих позициях был до этого и что эти шмары за деньги обслуживают всех, без разбора.Даже местные жители прифронтовых сёл сами предупреждают ребят о том, что и кто и чем занимается, что б с ними не связывались. Верить или нет ваше дело.
Що ці жінки є, звичайно всі знають, але що всі чоловіки користуються цими послугами - не вірю. Це ж як потрібно не поважати свого чоловіка, щоб переживати за пияцтво і жінок на передових позиціях.
13чудоСВЕТА• 31 июля 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
Ну а що ж робить.
Наскрізь прокорумпована країна без власної зброї, на що ви розраховуєте?
Як буде - так і буде.
У нас є інша країна?
Самі обрали цю владу. Скільки тут кричали - схаменіться люди, ’хоть поржем’ - відповіли люди )
От зараз сміємося.
Бачите, понавибирали, і за кордон - фьють)
От зараз сміємося.
Дама_с_караваем• 31 июля 2023
Пишу для вас автор, в першу чергу, в мене там чоловік, він недавно приізджав у відрядження в міністерство, так до чого це я... був він зі мною у маркеті і дуже здивувався, що так вільно продається алкоголь. Бо там за рік він відвик бачити у магазинах, в прифронтовій зоні, будь- який алкоголь,
навіть пиво.
То де ваш чоловік мусить його брати, щоб вашій думці про бухання на фронті відповідати?
До речі за такі випадки дуже карають.
навіть пиво.
До речі за такі випадки дуже карають.
ЧукИГеки• 31 июля 2023
Ответ длятянитолкайка
Ось і в мене ’травма’ пов´язана з алкоголем
Думаю, відчуваю що приховує що п´є, не просто розслаблятися, а пропадає майже на всі вихідні
Пише звісно, але коли на завданні (там звісно пити не будеш) то пише постійно!
А як тільки вихідних пише на 20-30%
А як на завданні пише, туди ж не можна телефони брати
тогдалия• 31 июля 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
У надважливих працівників має бути бронь.
Нема броні - відсижується.
Все ж просто.
Нема броні - відсижується.
Все ж просто.
Скажу вам так, нет брони у всех важных работников, предприятия сейчас стараются бронь не оформлять, чтобы не подставлять других работников, которые не менее важны.
из желе я• 31 июля 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
У нас є інша країна?
От зараз сміємося.
Самое страшное что так и не поняли, что сами же натворили на последних выборах, тупо купились на кино
Ёшки_Матрёшки• 31 июля 2023
Ответ дляВідповів всім
Они сейчас всех берут , даже после тяжёлых ранений где нужно было бы списать
Это правда. У этого родственника уже 2 ранения и каждый раз - подлечили и опять на передок(
из желе я• 31 июля 2023
Ответ дляМалая Налегке
Так не пишіть . Ваше право.
А есть сомнения в правдивости писанины, как вы назвали, автора?
мистерЛяпсус• 31 июля 2023
Ответ дляНепонятно
Так, мені мій( я не знаю хто він мені) на днях якраз це і говорив. Що те, що було в Афгані не порівняти з тим, що зараз. Зараз там гірше пекла.
Значить ваш не був в Афгані, але був, та не у самому пеклі.
війна скрізь однакова.
я зустрілась зі своїм чоловіком, коли він звідти повернувся, йому був 21 рік.
Уявляєте, молоде хлопченятко, одразу після школи і війна, навіть мама не знала де він.
Тяжке поранення, але повернувся живим. Я ніколи нічого не розпитувала, він постійно мовчав.
Наразі в нас двоє діток. Разом ми 30 років. Поступово все забуваєтья.
Рада, що є син у нас, але якже болісно думати, що і його може застати ця біда.
Перед усіма воїнами преклоняюсь і дякую, але сина не відпущу.
війна скрізь однакова.
мистерЛяпсус• 31 июля 2023
Ответ дляНепонятно
На територію України скинули набагато більше ракет ніж на ті країни разом. Це вже не так страшно як у нас.
цікава позиція мірятись таким
вам не здається?
Нога на ногу• 31 июля 2023
Мій не вживає, але пише менше, коли на базі, звернула увагу буквально за місяць після того як їх перекинули на новий напрямок, звʼязок поганий, інтернету немає як немає світла.
Але я не з вашої секти, я мозок чайною ложкою не виїдаю, просто чекаю коли вийде на зв’язок.