Ну скоти ж останні
Ответ дляOks234
Сьогодні була у мами в лікарні , там скільки хлопців без рук без ніг . Боже , яка то велика традегія для нашого народу ця війна
А я на вихідних була у Львові. І мене просто розірвало від кладовища, де поховані наші воїни. Там мабуть тисяча могил і нові риють. Молоді хлопці 90, 2000 років. Серце просто розірвало від болю :(
Ответ дляПетрик
А меня разрывает от кладбища в Изюме. Вот где п@здец. Семьями в одной яме. И естественно без гробов.