Живчик-счастливчик• 31 июля 2023

Де відпочивали/плануєте відпочити з дітьми цього літа?

Які враження, як організовували відпустку (самостійно чи туроператор)? І в яку копійку виходить зараз відпочинок?

Чому питаю. Усвідомила, що вже серпень і думаю, чи не пора б трохи перепочити. Але не знаю куди і як
Сиренькая• 31 июля 2023
Ответ дляNo problems
http://www.tort.com.ua/index.php?id=83
я все знайшла на місці. там цих приватних кабінетів на кожному кроці.
Дякую Вам, а як там по цінам? Скільки Вам обійшлися масаж та мікротоки? Скільки вже їздимо, а я вперше чую за цю лікарню 🙈
Планшетница• 31 июля 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
А якщо чоловік військовий і у нього відпустка, за кордон не поїдешь, а відпочити гарно хочеться, то чому не можна?

І, наприклад, в Емілії приблизно така ціна, але це тільки зі сніданками, а у дівчини все включено, мабуть і спа, басейни теж.
За кордон у відпустки ж випускають військових
Може,що не всіх.
Ну як гроші є, то чому ні, звичайно

Сумніваюсь, що при відкритих кордонах сиділи би зараз в таких готелях
No problems• 31 июля 2023
Ответ дляСиренькая
Масаж спини 200 грн 30 хв. .мікротоки 200 грн.масаж обличчя 200 грн
ДлинноНожка• 31 июля 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Так. Апарти, літак, потягом від/до аеропорту. Ми в дуже маленькому селі, людей мінімум. Ціни +- як у нас. Кафе дорожче, але ми були десь 4-5 разів. Море зараз тепле дуже, на початку липня було холодніше значно. Є де погуляти горами, фортеці на горах, маршрути марковані. Морепродукти дуже смачні, але треба їхати на ринок (креветки 12 євро, риба 10, в середньому). Нам сподобалось, на наступний рік хотілося б вже з чоловіком сюди. Номер 1300 доларів на місяць, але великий з кухнею, садом, мангалом і велосипедами) є дешевші, але дуже-дуже раджу дивитись карту і не бронювати прям у населених пунктах, а десь збоку, у присілках, в лісіх, під горою.. тут навіть спека відчувалась менше. А в містечку жах.
А, і часто салюти. В мене син тепер дуже їх боїться, мусила заспокоювати. Та і сама присіла, коли перший раз почула. Не любимо їх вже
Можна назву будь ласка.
Червона ікорка• 31 июля 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Тисяч 15. Я і син 8 років. Днів 7. Їмо мало))
Нормальна сума. Можна спокійно відпочити тиждень. Ми були в Славському, там не дорого (800 гривень двомісний номер) , скрізь гори, краса неймовірна. Беріть отель, де є хоча б каркасний басейн, діти таке люблять, та і Ви покупаєтесь, позасмагаєте. Також є безліч варіантів розваг, куди поїхати та просто самим сходити в гори. Дуже сподобався аквапарк в Мукачево (їхати зі Славського 2 години потягом).
Диви яка я пава!• 31 июля 2023
Ответ дляПланшетница
Може,що не всіх.
Ну як гроші є, то чому ні, звичайно

Відпускають...якщо є поважна причина для цього-сім´я там, наприклад. Купу паперів, та й не факт, що командування дозволить. А ще за кордон бажано планувати заздалегідь, а у військових усе вирішується в останні хвилини і те не факт.
Планшетница• 31 июля 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Ясно, так сімʼї були за кордоном, такі випадки знаю
Планшетница• 31 июля 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
👍норм ціни
Відморожена• 31 июля 2023
В Трускавце конечно воду никто так просто не приезжает и не пьет. Сначала нужно идти к врачу и он уже исходя из проблем прописывает что и когда пить и в какой дозировке.
Соседушка• 31 июля 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Назад чим поверталися в Мукачево в Славське?
Я Вас не боюся• 31 июля 2023
Ответ дляДлинноНожка
Можна назву будь ласка.
Я там далі написала, додала скріни, з гео
Червона ікорка• 31 июля 2023
Ответ дляСоседушка
Поїзд туди на 7:17 зі Славського, назад з Мукачево на 18.17. Але можна було і на пізніший час білет взяти. Ціна білетів смішна.
Якщо немає білетів, то провідник за ту ж ціну знайде місце.
Але я брала білети за день.
Аквапарк 400 гривень дорослий, 200 дитячий. Сподобалось, що крім гірок є різні сауни, басейни з термальною водою, морською водою, хвилі. Також є локації всередині та на вулиці. Повний релакс.
Ціни на їжу не високі.
Светка-пипетка• 31 июля 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Нема у нас такої розкоші, нажаль. Табір лише міський у дитини. Треба відпочить і самій. Я у нас одна)
Якщо Ви сильно втомилися, полежіть на дивані, поспіть. Те, про що ви говорите, не відпочинок, а розваги.
Альдебаран• 31 июля 2023
Ответ дляПланшетница
«Все хорошее забито до сентября»тут писали, то в тому Романтіку щось не забито, хоч на наступний тиждень заселяйся
Трошки брешуть )
Та немає там нічого такого в тому романтік.
Побудований майже біля центральної дороги, машини постійно повз нього
І потяги також, хоч по тій колії тільки електрички бачила
Купа людей, музика в ресторані не замовкає
Такий собі відпочинок
автор Живчик-счастливчик • 31 июля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
У вашому розумінні - розваги.
Ща как дам• 31 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Первый раз в жизни ездила в Турцию.
Вообще не понравилось.
Больше не поеду.
В следующий раз выбираю другую страну.
Очень жду возможности поехать в любимую Затоку (и Крым)
В Турции очень важно, куда. Большая разница, хороший отель или 2 звезды, как тут любят хвастаться, что ’отхватили’ по дешёвке.
Помеха справа• 31 июля 2023
Ответ дляСиренькая
Були в цьому році 2 рази у Трускавці, в травні та липні, ось тільки приїхали. Були на Тилигулі живемо поруч, їздимо купатися, плануємо ще поїздку на Тилигул. Дякую Богу, що дав можливість кудись поїхати🙏
А можна в ПП попитати про нюанси відпочинку?
Бо дуже хочеться десь відносно безпечно поплюхкатися :-)
Диви яка я пава!• 31 июля 2023
Ответ дляАльдебаран
Такий собі відпочинок
А де добре? Бо я не була в Яремче, але дуже хочу, по карті дивлюсь, там усе Яремче вздовж дороги авто і залізниці
автор Живчик-счастливчик • 31 июля 2023
Ответ дляПомеха справа
А можна не в пп))))
Тихомандражная• 31 июля 2023
Ответ дляЩа как дам
+ нужно брать хотя бы 4-ку, и лучше отель ориентированный на европейцев
Відморожена• 31 июля 2023
Ответ дляНе против
Чого варте лише побувати там.
А где это подскажите ? И последнее фото в Вашем первом посте тоже. Во Франции была несколько раз, но только в Париже …
Стебель березы• 31 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Первый раз в жизни ездила в Турцию.
Вообще не понравилось.
Больше не поеду.
В следующий раз выбираю другую страну.
Я с Вами. Взросльіе дети каждьій день вспоминают детский отдьіх там
Миллениалка• 31 июля 2023
Пальма де Мальорка. Бронировали большой дом на 2 семьи. Дом вышел 1200 на семью на 9 дней, перелет из Германии около 400 евро на троих туда-обратно, там потратили около 1000 ( аренда авто, ресторанчики и тд). Итого 2600
Пишу_граммотно!• 31 июля 2023
Едем машиной в Грецию на Халкидики (Калифея). Выезжаем из Румынии. Забронировали жильё на 14 дней. Апартаменты, 3 комнаты. 1450 евро. Семья 5 человек. Плюс расходы на топливо и питание. В целом выходит бюджетно для этого места и количества людей.
Трільчиха• 31 июля 2023
Отправили в болгарию. 14 недели чуть больше 20т. До этого были в Карпатах неделю
Забобонний фрукт• 31 июля 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Але я брала білети за день.
Ціни на їжу не високі.
А как это во время роздрукивки в кассе документ теряет чиннисть?
Не поняла(((
Только в электроном виде предъявлять? Распечатать нельзя?
Прагматик флегма• 31 июля 2023
Хочу с детьми в Грецию на Тасос машиной, но пока не все звезды сошлись. Запасной вариант - Болгария
Забобонний фрукт• 31 июля 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Перепочити просто необхідно. Треба змінити картинку, зробити перезавантаження.
Автор, Ви хоч приблизно напишіть на яку суму розраховуєте.
Хтось може спокійно витратити 5-10 тис$, а комусь буде за радість поїхати в дерев’яні будиночки в лісі з річкою зі зручностями на вулиці. Але це також буде зміна обстановки.

Я знала, що можемо витратити 20 тисяч гривень, не більше, бо збираємо на квартиру. Поїхали з сином та подружкою з дітьми в Карпати на 12 днів. Просто чудово провели час. Писала в сусідній темі.
Вклалися в цю суму, бо я іноді готувала.
Сніданок: бутерброди (сир, ковбаса, вершковий сир, лосось), овочі, пластівці з молоком, чай, кава.
На обід брали перше + м’ясо з овочами своє. М’ясо (курка, відбивні, запечене) брала готове та заморожене порційне з дому. Довезла в сумці-холодильнику. Там кинула в морозилку, а потім розігрівала. Займало пару хвилин, не в напряг.
На вечерю ходили в кафе (колибу), іноді смажили шашлик, курку, овочі. Замовляли суші, піцу.
Також брали спиртне. Але без фанатизму.
Розваги: басейн, річка, ходили в гори, піднімалися на підйомниках, їздили в гори на пікапах, квадрациклах, їздили в аквапарк в Мукачево.
Можна було б зовсім самим не готувати, але тоді цих грошей вистачило б на 7 днів чи менше розваг.
Кожен обирає відпочинок на свій смак та гаманець.
А жилье снимали? Сколько тысяч обошлось жилье на 12 дней? Это была съёмная квартира?
Я_и_моя_собака• 31 июля 2023
Були в Карпатах двічі по 3 дні, чоловік на довше поїхати не має можливості
Я_и_моя_собака• 31 июля 2023
Ответ дляСоседушка
В Хорватії зараз, тільки побігала і поплавала.
Медулін/Пула?)