Живчик-счастливчик• 31 июля 2023
Де відпочивали/плануєте відпочити з дітьми цього літа?
Які враження, як організовували відпустку (самостійно чи туроператор)? І в яку копійку виходить зараз відпочинок?
Чому питаю. Усвідомила, що вже серпень і думаю, чи не пора б трохи перепочити. Але не знаю куди і як
Червона ікорка• 31 июля 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Класс! Спасибо за отзыв. Теперь и я хочу!
Треба кудись їхати змінювати картинку. Я спочатку не дуже хотіла, бо не розуміла відпочинку в Карпатах влітку та і думала, що буде дуже дорого. А тут реально сподобалось.
І у дітей повинні лишатися приємні враження, які затьмарять звуки сирен та вибухів.
Відморожена• 31 июля 2023
Ответ дляГуру троллинга
Олл инклюзив, как в Турции).
Проживание, питание, спиртные напитки импортные, пользование спа зоной
Да, такие цены сплошь и рядом. Я забронировала - номер и завтрак 6300 грн (150€). Обед и ужин 3000 (68€). Спа там 1000 грн с человека. И это все без олл, то есть без каких-то напитков весь день. Это за 2х.
Но в это же время подбираю отель в Европе 5 звезд с бесплатным спа, красивым номером, шампанское при входе и выходе бесплатно - 135 евро ночь. В центре Будапешта. Такой вариант сейчас на букинге )
Помеха справа• 31 июля 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
А можна не в пп))))
Так, звичайно.
Цікавить проживання - санаторій/прив.сектор (буду вдячна за контакти також), вартість, харчування, інфраструктура, що є для дітей, як доїхати можна.
Буду дуже вдячна за інформацію
Дуб береза• 31 июля 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Кемер. Турция.
Все понравилось.
Россияне рядом не смущали?
Дуб береза• 31 июля 2023
Ответ дляБез Баяна
Є рай на землі і це турецькі готелі та турецьке узбережжя
Тому не триндіть))
Ага .. розкажіть це бувалим мандрівникам))
Дуб береза• 31 июля 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Цього разу були на Коста Дорада. Жили в Салоу. Пляжі там класні, але переповнені влітку. Ходили на невеличкий і не такий забитий. Житло і квитки брала в березні (Візейр і букінг).
До Барселони 2 години автобусом. Минулого разу відпочивали на Коста Брава (Санта Сусанна) - там потягом ближче до Барселони було.
З плюсів у Салоу Порт авентура.
А чому до Барселони на безкоштовній електричці не їздили? 1.5 години і в центрі міста..
Едимнаморе• 31 июля 2023
Ответ дляДуб береза
Россияне рядом не смущали?
Это мы их должны смущать , а не они нас .
Завжди недо...• 31 июля 2023
Ответ дляДуб береза
Станцію перенесли за місто, нам незручно було. Автобус поруч був. І електричка не безкоштовна )
Я супер-пупер• 31 июля 2023
Ответ дляГуру троллинга
Олл инклюзив, как в Турции).
нууу, смотря где
Живчик-счастливчик
• 31 июля 2023
Ответ дляДюагональ
Албания, неделя на море.
2+1, где-то до 1000 евро вышло.
Пакетний тур?
Дуб береза• 31 июля 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Везёт Вам, у меня на них рвотный рефлекс после 2014. Поэтому ездим только туда, где их минимум. В Турции были в Олюденизе в 2020, когда их ещё не впустили. Вот это был рай)) В прошлом отдыхали 2 раза летом в Испании и Северной Италии, тоже практически не не слышно было. В этом в Италии и Хорватии. В Хорватии, вообще, единицы встречали, они шепотом разговаривали) Приятнооо...
Не представляю, как можно рядом с ними находиться
Дуб береза• 31 июля 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Я знаю. Я там кожен рік з 2016 по 2022 була.
Порт Авентура - це 15хв із центра міста. Для українців електричка безкоштовна. Тільки паспорт з собою. На станції Порт Авентура, навіть, каси немає. А із Барселони давали по паспорту безкоштовний.
Завжди недо...• 31 июля 2023
Ответ дляДуб береза
Ну цього літа такого точно не було) Ми багато де каталися і перед цим я читала в групах українських про проїзд
Розвідка Маші• 31 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Шо почем у вас вышло?
Откуда вылетали?
Из Кишинева самолетом, 1+1(10) 50 тыс. отель 5* в Кемере на 7 ночей плюс дорога (это полностью всё, с дорогой поездом по Украине и автобусом в Кишинёв). Море и горы шикарные!
Файно Замало• 31 июля 2023
Були в Моршині, просто відпочинок, пили воду, ходили на массаж, ванни, багато гуляли, були 2 р у Святому Шарбелі, все люкс, це був відпочинок реллакс, брала путівку на роботі, номер покращенний люкс,нам обійшовся в 13 тис за 9 днів, з покращенним харчуванням, плюс процедкри, якби купували самі, то 50 тис.
Живчик-счастливчик
• 31 июля 2023
Ответ дляФайно Замало
Шикарно
Так точно!• 31 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Первый раз в жизни ездила в Турцию.
Вообще не понравилось.
Больше не поеду.
В следующий раз выбираю другую страну.
Очень жду возможности поехать в любимую Затоку (и Крым)
Вообще не понравилось.
Больше не поеду.
В следующий раз выбираю другую страну.
В какой отель ездили ?
Файно Замало• 31 июля 2023
Ответ дляNo problems
Трускавецька вода не всім підходить.далеко не всім. тим у кого ацетон( діти),алергії,цукровий діабет,гепатити і застій жовчі,в кого немає жовчного (після операції)- краще моршинської ропи в Моршині нічого немає. Я свою 4 річну доню з вічною алергією і ацетоном поставила на ноги в Моршині.. крім того з гастритами і виразками 12 палої трускавецьку воду пити не можна. може відкритися виразка. Трускавець суперово з пієлонефритами і все що пов*язано з нирками і мочовою системою. Жовч теж гоне,але агресивно і сильно порівняно з м*якою дією морш.ропи (при каміннях не можна,бо може бути закупорка і амбець). Мені в Мукачево краще за все- тихо,самобутньо,кав*ярні і цукерні їхні..це щось(у Штефаньо,наприклад)
У мене в Моршині навіть себорейний дерматит пройшов поки там була, вода найкраща мені у Моршині
Так точно!• 31 июля 2023
Ответ дляРозвідка Маші
В каком отеле были ?
Розвідка Маші• 31 июля 2023
Ответ дляТак точно!
В каком отеле были ?
Рокс Роял, не рекомендую. Но место хорошее. Любой рядом лучше
Файно Замало• 31 июля 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
А как это во время роздрукивки в кассе документ теряет чиннисть?
Не поняла(((
Только в электроном виде предъявлять? Распечатать нельзя?
Не поняла(((
Якщо ви роздрукуєте квиток у касі, то цей роздрукований не буде дійсний
No problems• 31 июля 2023
Ответ дляФайно Замало
Так отож. Там вода чарівна.хто не може вилікувати алергії ..дерматити.туди треба
Стебель березы• 31 июля 2023
Ответ дляNo problems
капець. за 6 ночей така ціна... була скрізь з дітьми де ви ,але їздили з Трускавця.+ до цих всіх екскурсій ще Буковель,Ворохта,Яремче, Боржава.,Синевір, Долина нарцисів,тільки нарцисів вже не було,карпатський трамвайчик..скелі Довбуша не сподобались взагалі. Мрачне місце. і за все я заплатила 25 тис грн. але ми жили в Трускавці 20 днів на готовому харчуванні. на 6 днів 43 тис це дуже дорого і відпочинку нуль. що таке 6 днів? пшик. одна втома
Ви прикалуєтесь? Вас 2 , а там 6 .
Забобонний фрукт• 31 июля 2023
Ответ дляФайно Замало
Ого. Я наоборот думала что лучше когда распечатанный. Но я обычно не печатаю.
Тарабарщина• 31 июля 2023
Ответ дляСоседушка
В Хорватії зараз, тільки побігала і поплавала.
Вода холодна чи дуже холодна?