Злюка бобер• Изменено 31 июля 2023

Як вам кухня?

Колір можна вибрати інший. Під вікном зашиті труби та котел. В довжині обмеження, разом з холодильником 3 м. Висота 2,6 м. Що скажете?
автор Злюка бобер • 31 июля 2023
Ответ дляЩебетушка
автор, не вздумайте это заказывать
Найгірше, що це типу знайомі. От моє виховання дурне, думаю як відмовитися

Tatka Kiev• 31 июля 2023
І ще автор, дуже велика фальш панель під стелею, можна 18мм або 50мм
Там явно всі 100мм
Вам телефонограмма• 31 июля 2023
Ответ дляЛастовиння
може це просто візуалізація що там раковина, а можна ж встановити меньшу не на 2 корита, і крилом в інший бік. и паче якщо буде ПММ то великамийка й не потрібна.
Авторе, запланована ПММ?
Скорее прэктировал рукожоп
Tatka Kiev• 31 июля 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Просто попросіть перемалювати
Що вам не подобається проект, вони погано меблі роблять?
автор Злюка бобер • 31 июля 2023
Ответ дляTatka Kiev
Там явно всі 100мм
Я взагалі не обговорювала цю фальш панель. Коротко, зробив все по-своєму.
Перемелица• 31 июля 2023
Ответ дляAmira-a
На картинке больше 3х метров. Делайте под потолок, никого не слушайте. И побольше выдвижных ящиков
и я не пойму, как такая кухня может быть 3м. У меня 2,7 длина и как не кручу, односторонней там не обойтись, только угловая... ну и совсем нет рабочей зоны...
Такое...
Щебетушка• 31 июля 2023
Ответ дляЗлюка бобер
сказать я подумаю, еще посмотрю в инете, что переделать и уйдите в закат
Tatka Kiev• 31 июля 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Скажіть реально на проекті загальна довжина 3 метри разом з холодильником та пеналом?
Це нереально, на візуалізації реально більше!
мегамоСГ• 31 июля 2023
Ответ дляЗлюка бобер
У меня ощущение, что он взял от фонаря готовую кухню и пририсовал к ней шкаф для котла. И всё.
Скажите спасибо за вариант и пропадите. Не нужно ничего объяснять.

Бабуся Бетман• 31 июля 2023
Ответ дляTatka Kiev
А можна про ситуацію?
Дуже цікаво, що саме вони не хотіли робити?
Шкаф с ящиками типа нет таких петель которые б открывались на 180 градусов

Потом пять раз звонил и рассказывал что вот верхние шкафы надо делать одной дверкой, а то некрасиво.
А некрасиво этот тот бред который он предлагал.
Бабуся Бетман• 31 июля 2023
Ответ дляTatka Kiev
А можна про ситуацію?
Потом ещё врезную подсветку не могут типа сделать.
Автопортрет нурофена• 31 июля 2023
Ответ дляTatka Kiev
На мою думку плівка краще чим МДФ фарбований, потрібно просто брати не дешеву, німецьку
Фарбований дуже примхливий, вигорає дуже, подряпини, склом це все фарбований
Краще вже тоді ДСП з пурпоклейкою і дешевше буде, але це прямі фасади вже без фрезерування
Як Ви ставитесь до матеріалів AGT?
Дякую.
Tatka Kiev• 31 июля 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Це я просто вам на майбутнє, щоб не зробили цю фальш високу, вона погано виглядає в житті
мегамоСГ• 31 июля 2023
Ответ дляTatka Kiev
Нормально вона виглядає в житті.
А может там у автора светильники?
Tatka Kiev• 31 июля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Як Ви ставитесь до матеріалів AGT?
Дякую.
Класні ось агт краще в 1000разів за МДФ фарбований, але дорожче
Дикая Роза• 31 июля 2023
Мені не вистачає кольорів: фіалкового чи зеленого.
Лорка-хлорка• 31 июля 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Спочатку домовлялись за 2 яруси, чомусь майстер скинув в 1 ярус. Я хочу бюджетніше, в 2 яруси шафи дорожче ж будуть?
Поверните мойку крылом к холодильнику впритык и между мойкой и плитой посудомойка
Tatka Kiev• 31 июля 2023
Ответ дляБабуся Бетман
О то це взагалі дивні мебляри
Ліниві, а врізна просто більш геморойна потрібно відразу замовити під неї фрезируваня, якщо криворуке деталювання може не попасти линія)
Автопортрет нурофена• 31 июля 2023
Ответ дляTatka Kiev
Дякую Вам❤️

Хочемо зробити письмовий стіл з білою глянцевою стільницею.
Як Ви думаєте, чи можна використати цей матеріал?
Дитина дуже акуратна.

https://viyar.ua/ua/catalog/mdf_agt_670_galaktika_...

Бабуся Бетман• 31 июля 2023
Ответ дляTatka Kiev
О то це взагалі дивні мебляри
Так у автора такие же. Он даже поленился проект ей под ее размеры сделать.
Tatka Kiev• 31 июля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Дякую Вам❤️

Дитина дуже акуратна.

На стільцю глянець - ні
Це моя думка
Це фасадний матеріал
Бабуся Бетман• 31 июля 2023
Ответ дляTatka Kiev
О то це взагалі дивні мебляри
Ну те мои в конце концов сделали.
Потому что мы сказали что не примем кухню если будет что то не так как мы заказали.
Но помучились мы изрядно.
Автопортрет нурофена• 31 июля 2023
Ответ дляTatka Kiev
На стільцю глянець - ні
Це моя думка
Це фасадний матеріал
Але якось же роблять глянцеві стільниці. Якщо можна, зорієнтуйте, будь ласка, в який бік дивитися (по матеріалам).
Дякую.
Чесно брешу• 31 июля 2023
Ответ дляБабуся Бетман
А я только за высоту под потолок.
У меня даже на высоте 3.10 под потолок.
Зачем? Потому что модно сейчас?
Чесно брешу• 31 июля 2023
Ответ дляКолгоспниця
И зачем то пространство между шкафом и потолком, только пыль собирать
А зачем мне те антресоли сверху, набитьіе хламом?
Tatka Kiev• 31 июля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Дякую.
Вони гарні тільки в магазинах, будь-який глянець буде ’затиратись’
Подивіться в сторону Nimen, або покриття пластиком arpa
Tatka Kiev• 31 июля 2023
Автор, невдалий проект, не дорівнює, що мебляри погані, вони вже стільки їх перемалювали, що як правило малюють спочатку стандартний набір, а потім з клієнтом корегують наповнення, це нормально його попросити перемалювати і вказати, що саме не підходить
Або є ще варіант, даєте заміри дизайнеру, напишіть всю інформацію, побажання, перелік техніки,і дизайнер намалює вам креслення + візуалізацію, за одну кухню вони беруть не багато, то копійки в порівнянні того, що ви можете зробити дорогу кухню незручною.
Mds• 31 июля 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Между раковиной и плитой нет рабочей поверхности- это фигня полная. Кто это спроэктировал?
Підтримую, це буде НАДЗВИЧАЙНО незручно!!!
Краще вже крило мийки для сушіння посуду розташувати впритул до холодильника,але щоб обов´язково була робоча поверхня між мийкою і плитою - вона буде основна при приготуванні
Бабуся Бетман• 31 июля 2023
Ответ дляЧесно брешу
Зачем? Потому что модно сейчас?
Не знаю как сейчас. Я под потолок делаю уже третью кухню за 20 лет.
Потому что не люблю терять пространство и ненавижу вытирать пыль. Тем более на высоте.

Нафиг это надо? Чтоб добавить себе работы?

А так у меня полно места для ’сезонной’ и не часто используемой посуды.
Бабуся Бетман• 31 июля 2023
Ответ дляЧесно брешу
Зачем их забивать? Нормально поставить как и на других полках.

Чтоб пыль там не вытирать.