?
Результат:
вже голосів:
412 (69.24%)
Нет, это геноцид
172 (28.91%)
Да, правильно!
11 (1.85%)
Властям виднее, они всегда пра
Фрекен бок• 31 июля 2023
Хай краще картки блокують ніж потім машини, квартиру відбирати як у моїх знайомих
Не гоню• 31 июля 2023
Підтримуєте незрозумілі платежі, незрозуміло за що? За послуги які не отримуєте, за диряві труби та дахи і обшарпані під´їзди?
Повітруля• 31 июля 2023
Если карта блокируется, то всегда есть возможность разблокировки 13 с чем-то тысяч. Если человек не платит за коммунальные услуги, то наверняка его доход будет даже меньше 13 тыс. Поэтому действительно бедных людей блокировка и не коснётся.
Ищу Аленя• 31 июля 2023
Ответ дляФрекен бок
Та вы шо
😅😅😅😅
Иванка Бур• 31 июля 2023
Ответ дляФрекен бок
Для меня такое очень странно читать.
Моя тетя не платит за коммуналку с 98го года, много раз отключали все, потом снова подключали или она сама, или службы.
Карты ни разу не блокировали
Фрекен бок• 31 июля 2023
Ответ дляhappydog
Да отбирать они как раз ничего уже не будут, потому что понимают,что никаких квартир тут не останется. А вот деньги заблочить это да.
Ну в нас друг сім’ї бухає, роками не платив, машину вже відібрали
А_мій_самий_самий• 31 июля 2023
Потрібно борги вираховувати з зарплати або соц виплат. Якщо людина немає доходу, то тоді продавати майно і повертати борг державі
Стріляний птах• 31 июля 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Цікаво, а якщо і майна немає?
Залетна Я тут• 31 июля 2023
Ответ дляНе гоню
Ну не всі так живуть) якщо все по лічильникам-газ, вода, світло, ОСББ, автономне опалення-то чому не платити за послуги?
Залетна Я тут• 31 июля 2023
Ответ дляСтріляний птах
Цікаво, а якщо і майна немає?
Тоді який борг за комуналку, якщо немає квартири чи будинку?)))Особові рахунки ж на власнику.
Куда_бежать• 31 июля 2023
Дуже неоднозначне питання. З одного боку розумію, що війна, у людей немає грошей, а з іншого - в нас ОСББ і якщо люди не будуть платити, то піднімуть ціни на послуги і вийде, що будуть інші платити за тих, хто не платить. Тому, підтримую, але частково. Лише якщо борги за комуналку не в прифронтових/окупованих містах
Мошей ницца• 31 июля 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
А пососать державе не завернуть в подарочную упаковку?
Стріляний птах• 31 июля 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
В мене рахунки на покійну бабусю, квартира по заповіту ще не оформлена на мене
personality• 31 июля 2023
Ответ дляФрекен бок
Блін що значить відібрали? Це ж які там були борги, що квартиру забрали?
Ms. Android• 31 июля 2023
У повному блокуванні сенсу не бачу, а ось стягувати примусово з карти (без блокування) певну частину на оплату - так.
Така бойова Я• 31 июля 2023
В нас з рахунку відділили вивіз сміття (сумма повинна була знизитися, але) її підняли в 2 рази, мотивуючи тим що піднялася ел.єнергія.
Залетна Я тут• 31 июля 2023
Ответ дляСтріляний птах
Але ж оформляється? І рахунки переробите) я розумію, якщо будинок знищили, тоді дійсно немає власності, і нараховувати борг -це брєд.. А переоформлення спадщини це зовсім інше)