Добротная• 31 июля 2023
Расклад таро Алхимик на Украину, кто разбирается в таро
Недавно сделала два расклада Алхимик на будущее Украины, спросила о конце войны, девочки, кто разбирается в таро, интересует ваше мнение. Делали ли вы такой расклад, что получалось? У меня вышло так, 6 карт-
1.Прошлое, что повлияло на ситуацию-5 жезлов(конфликт интересов)
2. Настоящее- Перевернутая 7 пентаклей (застревание?)
3. Будущее- Колесница (борьба с трудностями?)
4. Ближайшее будущее до 6 мес- Перевернутая Смерть( как было, так и будет?)
5. Будущее до 1 года- 9 кубков(праздник,удача)
6. Отдаленное будущее- Перевернутая Жрица ("прозрение", тайное станет явным?)
Второй расклад получился аналогичным, за исключением отдаленного будущего- выпала Королева Мечей(смущает меня)
Спасибо, кто ответит
ПультОт_БМВ• 31 июля 2023
Обьясните для тех кто не разбирается в таро. До 6 мес - будет война, но через год закончится (9 кубков выпало). Так? Или как Вы интерпретируете?
Добротная
• 31 июля 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
До 6 мес - да, без изменений. До 1 года- радость. Но меня интересует мнение более опытных девочек, кто занимается таро. Делали ли они и что получилось,
Дверной_Проем• 31 июля 2023
Да как хотите так и понимайте. Через месяц и не вспомните что разложили, не то, что через год..
Так, игрушки все это
Добротная
• 31 июля 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Якщо Ви не можете зрозуміти карти, то Ви не провідник. Все просто.
Я зрозуміла, але то тільки бачення моєї підсвідомості.. Цікавить інше баяенння, хто вміє. Бо коли дивлюся розклади популярних блогерів-тарологів, бачу,що вони часто лукавлять.
Щастя-здоровля• 31 июля 2023
Ответ дляДобротная
Цей раскдад для Вас і під Вас - трактуйте. Не для інших. Якщо канал чистий, то є у Вас цей талант і Ви можете працювати у цьому напрямку. Таро далеко не для кожного.
Добротная
• 31 июля 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
дякую, Ви вважаєте, що це в контексті війни з накладкою саме на моє життя, а не на країну ?Я ось коли перевіряла на тиждень, місяць на країну, то збувалося, але півроку-рік то є мабуть великий строк для таро?
Липка-прилипка• 31 июля 2023
расклады на политику даются далеко не всем. И ситуация в политике зависит от многих факторов не подвластным людям и удаче.
Блондинка_в_розовом• 31 июля 2023
Я расклады других не могу читать, и не использую перевернутые. Могу сделать такой же расклад и написать, что у меня выпало
Щастя-здоровля• 31 июля 2023
Ответ дляДобротная
З накладкою на Ваше бачення. До року можна побачити, далі складніше. У будь-якому разі, відкиньте сумніви і пробуйте, а потім перевіряйте себе, тільки так можна зрозуміти грані своїх можливостей.
Добротная
• 31 июля 2023
Ответ дляБлондинка_в_розовом
Пожалуйста, очень интересен результат
Добротная
• 31 июля 2023
Ответ дляБлондинка_в_розовом
Как Вы вопрос сформулировали? Когда будет окончание войны?
Вопрос- Ситуация войны в Украине, расклад Алхимик на 6 карт по :-шести-конечной звезде
Добротная
• 31 июля 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
дякую, бо так хочеться щось для себе вирішити, а ситуація у країні така як є.....
Крию матом страшно• 31 июля 2023
Дуже важливо, до моменту прозріння,
нашим пентаклям встигнути на колісницю на закордонні вілли
Добротная
• 31 июля 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Дякую, а як зрозуміти, що канал чистий?
Дякую автору за цікаву тему!
На мій погляд, робити розклад Таро на такі великі, складні, болючі події, як війна, то марна праця. Дуже багато залучено факторів, людського горя і страждань. І ненависті. Ось це особливо впливає на будь-які передбачення.
Тому ніколи подібне не практикую. Але з інтересом і повагою ознайомлюся з розкладом від колег.
Крістіна Т а р о• 31 июля 2023
Ответ дляДжавеліна
Дякую автору за цікаву тему!
Праця не марна. Просто надо розкиди періодично повторювати. Всі розкиди, які мені замовляли про війну, ЗАЕС, повстання Пригожина. Всі поки відбулися один в один.
Крістіна Т а р о• 31 июля 2023
Війна затягується, тому треба просто з тими самими питаннями працювати хоча би з періодичністю раз на 3-4 місяці. Якщо робимо на війну, періодично повторюємо.
your style• 31 июля 2023
1. Це виклик. По цій же карті, ми хочемо привернути увагу, але нас ніхто не слухає.
2. Теперішнє- по цій карті проходить марнотратство. Також дисгармонійна соціальна поведінка людини, де вона є не лідером, а жертвою. Також марні зусилля.
3. Майбутнє. По цій карті проходить величезний прорив, стрибок. А ще те, що ми й подумать раніше не могли , а воно буде. Ми зустрінемось з реальністю. По цій карті просування вперед, це перемога, ривок. І це результат праці і зусиль великих.
4. Найближче майбутнє- Зміни будуть дуже повільними, їх буде мало, це часткові зміни. Це період простою, стан інертності.
5.Майбутнє. Це світла та радісна карта. Страждання та турботи позаду, починається новий період
6. Віддалене майбутнє- спотворення інформації, розкриття таємниць. Оприлюднення істини
your style• 31 июля 2023
Ответ дляКрию матом страшно
Дуже важливо, до моменту прозріння,
Блондинка_в_розовом• 31 июля 2023
Ділюся результатами свого розкладу. На істину не претендую, я такі глобальні питання зазвичай не дивлюся. Просто стало цікаво.
Це тільки моє особисте бачення карт, і якщо те, що я напишу, не співпадає з чиєюсь думкою та поглядами на ситуацію - прошу просто прийняти, і не лити негатив.
1. Минуле - чому це сталося - лицар пентаклів. Допи Королева жезлів, Король кубків, Королева кубків, 5 пентаклів. У мене перша думка були дуже повільні дії певної групи осіб, через нестачу коштів чи інших ресурсів
2.Теперішнє - Туз пентаклів, доп колесо долі. Крутять бабло?
3.Майбутнє - 9 жезлів. Захист, оборона кордонів. Досвід. Важка, але перемога. Вистоїмо!
4.Найближче майбутнє (до 6 міс) - паж жезлів. Допи імператор, 6 пентаклів. Буде якийсь новый проект, чи щось на кшталт - повний контроль над грошовими потоками, вірогідно тими, що пов´язані з допомогою (волонтерство, донати?)
5.Майбутнє до 1 року - Мир. Допи 6 кубків, 4 пентаклів. Я вбачаю завершення, можливо не повністю війни (на папері, можливо, ще буде воєнний стан і тд), але якийсь глобально завершальний етап. Допоможуть друзі (можливо, дружні країни), або примирення з агресором (сподіваюсь, що ні!). По 4 пентаклів фінансувати припинять, тож доведеться ’закруглятися’.
6.Найдальніше майбутнє - повішений. Допи Король пентаклів, 5 жезлів, Колісниця. Тут мені спадає на думку два варіанти - 1. Ми залишаємось жертвами обставин, потерпілими. Якісь внутрішні конфлікти, колотнеча, розборки, пов´язані з коштами, ресурсами, по колісниці - втраченими на техніку, воєнну тематику, наступ... Або 2. Призупинення, зависання воєнного конфлікту з королем пентаклей як особою, або з країною.
Буду вдячна колегам за коментарі.
your style• 31 июля 2023
Блондинка_в_розовом• 31 июля 2023
Ответ дляyour style
Або план між трьома країнами. Королі і королеви можуть бути сигніфікаторами країн
your style• 31 июля 2023
Ответ дляБлондинка_в_розовом
так, вірно
Ответ дляБлондинка_в_розовом
Буду вдячна колегам за коментарі.
1. …через нестачу у групи осіб інших ресурсів - совісті, емпатії і мізків.