Синиця у спідниці• 31 июля 2023

Мамы девочек 12-13 лет. У ваших дочек есть мальчики, с кем они «встречаются»?

Акуна_Матата• 31 июля 2023
Ответ дляРаспутница
А, що з хлопцями готуватися спати ? А потім питання , завагітніла в 15 ?
Для вас ’зустрічатися’= ’спати’?
Дуже прикро, якщо так.
В підлітковому віці прекрасний час для дружби, романтики, прогулянок, це хороший час, щоб навчитись розбиратись в людях, щоб навчитись будувати правильну модель відносин. І навіть перше розчарування - це хороший досвід, бо в підлітковому віці переноситься легше, ніж в дорослому.
В 11-14 років одиниці з підлітків думають про секс, більшість просто хочуть виглядати крутими.
До речі, я вище вже написала - донька ’зустрічалась’ в 12, зараз їй вже більше 20, не вагітна, бюджет в універі, хороша робота, і високі вимоги до чоловіків (цілком обгрунтовані), головна з яких - високий рівень інтелекту та бажання розвиватись.

ВільнаНазавжди• 31 июля 2023
Моей 11, надеюсь в ближайшее время такого не будет.
З бісиками• 31 июля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Класс! Дай Бог им пронести через всю жизнь эти чувства!
Но Вы только о девочке пишете. Надеюсь сын влюблён не меньше?
Звичайно, просто мені як мамі сина приємно таке спостерігати
Дякую, вам
Кава з перцем• 31 июля 2023
у дочери в 10-11 лет был ’парень’, сейчас почти 12, одинока
Кава з перцем• 31 июля 2023
Кстати, у автора хорошая тема...Моя подруга, умница и отличница, в 13 лет стала женщиной...из любопытства. Парней было много, что не мешало ей хорошо учиться и карьеру сделать. Но вот волноваться за свою уже начинаю...