Наталія 0502• 31 июля 2023

Читаете ли вы детям сейчас книги российских авторов?

Вернулись домой, а у нас дома целая библиотека детская. И куча книг российских авторов. Часть ещё из моего детства. Часть я покупала дочке. Дочь просит почитать ей Токмакову, Толстого, Усачева. А я даже не знаю... Как-то не тянет меня это читать.
Юлия11123• 31 июля 2023
Читаю конечно

Tanusha 78• 31 июля 2023
Мы читаем и Носова, и Драгунского. Весёлые детские, добрые рассказы
ввв45• 31 июля 2023
а сколько дочери что прям толстого просит? какое там любимое произведение? токмакову с усачевой как то вообще пропустила
автор Наталія 0502 • 31 июля 2023
Ответ дляTanusha 78
В ’И настанет весёлое утро’ действие происходит в москве. Даже упоминать не хочется
marata• 31 июля 2023
Ні. У мого сина 2015 р.н. нема російських книжок
автор Наталія 0502 • 31 июля 2023
Ответ дляввв45
Алексей Толстой. Буратино 🤣
comtesse de Valois• 31 июля 2023
Ответ дляввв45
Я думаю, что речь про Алексей Толстого,а не про Льва. Там много детских произведений.
Tanusha 78• 31 июля 2023
Ответ дляНаталія 0502
У нас в сборнике этого нет)
KaterionOK• 31 июля 2023
Ответ дляTanusha 78
Ну, Носов, наприклад, народився в Києві, ходив до школи в місті Ірпінь, так що можна його вважати українським.
Якщо по темі, то ні, не читаю і мої діти російською не розмовляють.

ввв45• 31 июля 2023
Ответ дляНаталія 0502
Алексей Толстой. Буратино 🤣
а, алексей..почитайте конечно, а еще рекомендую вдвоем посмотреть пиннокио новый фильм-мультик. и рассказать что буратино в общем то откомуниздили( простите за нелитературность)
автор Наталія 0502 • 31 июля 2023
Ответ дляmarata
А з вашого дитинства? Нема Дедморозовки, Веры и Анфиса, дяди Федора?
Класно. Немає книг таких - немає проблем
Стрекоза любви• 31 июля 2023
Ні. Мені неприємно. Які б добрі ці розповіді не були.
Але потрібно сказати, що мені батьки теж не прививали російську культуру. В дитинстві починали з українських народних казок, казок народів світу. Як стала старшою - європейські автори.
автор Наталія 0502 • 31 июля 2023
Ответ дляввв45
Піноккіо читали мільйон разів.
marata• 31 июля 2023
Ответ дляНаталія 0502
Нема. Ми в новій квартирі. Жодного хламу нема ) Від старшої знайшов Чуковського-Маршака і рускіє сказкі, виніс особисто на смітник
Краденые абрикосы• 31 июля 2023
не читаю, рассказываю детские стишки советских авторов,позже почитаю конечно
marata• 31 июля 2023
Ответ дляKaterionOK
У мене Носов є українською )
Unbekannt• 31 июля 2023
Читает Баранкин, будь человеком!
В стране невыученных уроков
Последний день Туготронов
Приключения желтого чемоданчика
Лоскутик и облако
В королевстве кривых зеркал
Все то, что я очень любила в детстве..
marata• 31 июля 2023
Як мені тепер подобаються ці кацапські дизлайки в темі 🤣 Ніяк не заспокояться
elegante• 31 июля 2023
Конек Горбунок , Волшебник Изумрудного города классика.. ну Оз тоже ессно читали

Стрекоза любви• 31 июля 2023
Особливо смішно бачити «дізлайки» під своїм дописом, що я не читаю російських і батьки мені теж не читали. Матрьохи, признавайтесь, це ви?
KaterionOK• 31 июля 2023
Ответ дляmarata
У мене Носов є українською )
У мене теж є. А вам подобається український переклад (Незнайка)?
Я, до речі, згадала, що у мене є Вітя Малєєв в школі і дома (російською) - сама із цікавістю її читала в молодшій школі.
Ya tyt• 31 июля 2023
Для дитини читаю дуже багато. Уже й Буратіно в руки потрапив, але видавництва Ранок українською. І вирішила для себе так, що це просто наша ностальгія за казками дитинства.
vykrutasyk• 31 июля 2023
сходітьз дитиною а магазині і купіть нових книг. На рос. літературі світ клином не зійшовся. А свої дитячі можна й лишити, якщо вже так сталось, що вас на них виховали.
Вкусныйпончик• 31 июля 2023
Старша любить всі серії Волкова. Свого часу ми з чоловіком разів по 5 перечитали їй його, тепер сама читає. Правда пересадили на гаррі поттера
marata• 31 июля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Це реально дно )) Те саме на мою відповідь. Хай би краще це були матрьохи, ніж українці
I-va• 31 июля 2023
Ответ дляmarata
У мене Носов є українською )
То есть книги российских авторов (или советских), но на украинском языке, читать можно?
NataliBeautyPro• 31 июля 2023
Читаем. Из украинских не зашло пока ничего. А перевод на украинский порой вызывает недоумение. Ничего смертельного не вижу в том, что ребенок будет знать и понимать русский язык. Никто не знает как повернется жизнь.
marata• 31 июля 2023
Ответ дляI-va
Це українець
I-va• 31 июля 2023
Ответ дляmarata
Це українець
И лауреат Сталинской премии. Был коммунистом. Или это другое?
Thatsme• 31 июля 2023
Чесно кажучи, перебирала шафи і позбулася всіх дитячих рос книжок. Не тому, що я прямо з презирством до тих казок чи письменників стала ставитись, а банально через те, що діти виросли, а внуки російської не знатимуть - тому сенсу в книгах не бачу. Віддала тим, хто говорить в сім´ї російською і, відповідно, читає