Пацелуйнитуда• 01 августа 2023
Сусід дроч*н
От є в мене немолодий сусід і є в нього проблема любить дрочити біля свого забору де межує з моїм. Він робить це коли я одна виходжу. У нього родина і діти та внуки думаю, що всі вони знають про його хобі. Але мене вже дістав, як з ним боротися. Слів він не розуміє )))
Пацелуйнитуда
• 01 августа 2023
Ответ длягрешница кающаяся
сфотографируйте и пишите заявление в полицию
Він такий шустрий тільки беру телефон його вже немає
Доль Чекомбана• 01 августа 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
молча и сосредоточенно ходите за ним везде с телефоном - в магазин, на работу и т.д. Пока он при виде Вас не начнет убегать).
И подружек подговорите - пусть оденутся. как Вы и наступают из разных углов). Скоро он переедет)
Огірок та Помідорчик• 01 августа 2023
Ответ дляКрайня невістка
І шо там? Нормальний агрегат?
Яка різниця?
Пацелуйнитуда
• 01 августа 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Це теж ідея
Почекуха• 01 августа 2023
глухий паркан
мені здається, закон не обмежує такі дії, адже він займається цим на своїй території, за парканом; не бігає поперед Вами в громадському місці у плащі на голе тіло. тож законних підстав боротися немає.
Крайня невістка• 01 августа 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Яка різниця?
Якщо норм - то хай робить
Пацелуйнитуда
• 01 августа 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Ідея
Огірок та Помідорчик• 01 августа 2023
Ответ дляКрайня невістка
Якщо норм - то хай робить
Ну хіба що щоб записувать на камеру і в онліфан на його відосах зароблять.
Пацелуйнитуда
• 01 августа 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Пацелуйнитуда
• 01 августа 2023
Ответ для3@йk@
Не верю. Фу тролль
Це більше підходить моєму сусіду. А чому не вірите. І таке буває по сусідству
Доль Чекомбана• 01 августа 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Кстати, да. А с подружками из моего коммента будет 3-Д эффект на видео. Можно продавать дороже, чем у одномерных конкурентов)
3@йk@• 01 августа 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Так сфоткайте и покажите нам!
Пацелуйнитуда
• 01 августа 2023
Ответ дляКрайня невістка
І шо там? Нормальний агрегат?
Як у старого кавуна
Огірок та Помідорчик• 01 августа 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Автор, поставте там камери біля забору і матимете бізнес. Можна ще робити онлайн трансляцію щоб всі сусіди бачили.
Пацелуйнитуда
• 01 августа 2023
Ответ для3@йk@
Так сфоткайте и покажите нам!
Вище сказала, що він відразу втікає коли я беру телефон або коли підходжу до ньоог блище і починаю з ним сваритися
3@йk@• 01 августа 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Так запрячьте телефон
Вы тролль, поняла.
Пацелуйнитуда
• 01 августа 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
ЗА камери подумаю
Ромашкинная• 01 августа 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Купите травмат, или спортивний пистолет. И виходите прямо с ним. На соседа не нужно а в воздух, у него от страха долго будет пол шестого.
Пацелуйнитуда
• 01 августа 2023
Ответ для3@йk@
Так запрячьте телефон
Вы тролль, поняла.
Куди його заховати коли в нас межують просто городи не ростуть неякі дерева ні кущі.
Пацелуйнитуда
• 01 августа 2023
Ответ дляРомашкинная
Ромашкинная• 01 августа 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
100% мужик хочет забор, а денег своих жалко.Вот вас и достает, пока забор не поставите.
Пацелуйнитуда
• 01 августа 2023
Ответ дляЛЮБА
Можно да же поставить камеры обманки, но на заборе повесить табличку - ведется фото и видео наблюдение .