Відновили прогулянки по Дніпру чи ще ні?
Царевна_несушка• 01 августа 2023
Пассажирское судоходство запрещено на период военного положения
Та не реву я• 01 августа 2023
Авторе,це прикол якийсь?Які прогулянкки по Дніпру?Ви часом не з країни рожевих поні?)
Милота• 01 августа 2023
Авторе, заборонено.
Не ведіться на старі фото в тг-каналах з серії «Київ сьогодні». Я кілька разів вже писала їхнім адмінам, щоб не постили старі фото. Або щоб вказували, що фото 2021 року
Вилами по Воде• 01 августа 2023
Ответ дляvinipywka
А чого. Концерти є, в морі купаються, наземний транспорт весь є, єкскурсії також. Ось і питаю сняли заборону чи ні
Потому что,с парохода,люди не пригнуть в воду к берегу. Корабль не причалит к берегу , где попало во время тревоги. Вот почему