Творческий типаж• 01 августа 2023
Если я пропишусь в зоне боевых действий будет ли позже ВПО?
Девочки, кто знает, на данный момент прописана в Киеве, но после развода нужно выписаться. Родные в зоне боевых действий. Пропишусь у них в любом случае . Но собственно вопрос, имею ли я право позже на получение выплат ВПО? может кто сталкивался и знает. Благодарю!
75В• 01 августа 2023
если пропмшетесь там, а потом поедете в другой город и зарагаеиесь там как впо, то должно
Творческий типаж
• 01 августа 2023
Ответ для75В
Спасибо!
Творческий типаж
• 01 августа 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Вам потрібен статус чи виплати?
Якщо будуть виплати, я не відмовлюсь. Прописуватись буду там у любому випадку
Поліпривіт всім• 01 августа 2023
А там неподконтрольная территория или просто прифронтовая/приграничная?
Госпожа Белладонна• 01 августа 2023
Я думаю нічого у вас не вийде . Бо якщо ви проживали не в зоні бойових дій - вам виплати не положенні
Творческий типаж
• 01 августа 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
прифронтовая
Творческий типаж
• 01 августа 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ну як є. Просто цікаво стало.
Госпожа Белладонна• 01 августа 2023
Ответ дляТворческий типаж
Ну дивіться, там з серпня ужесточили закон. І виплати будуть тільки до січня. Якщо дадуть
Творческий типаж
• 01 августа 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Дякую Вам за відповідь.
Поліпривіт всім• 01 августа 2023
Ответ дляТворческий типаж
прифронтовая
Тогда конечно пропишитесь, мы на неподконтрольную не можем прописать детей (фактически они уже там прописаны, но после получения паспорта миграционка типа не знает что дети зарегистрированы там)
Госпожа Белладонна• 01 августа 2023
Ответ дляТворческий типаж
Ну як є. Просто цікаво стало.
Дивіться. Закон про впо каже ’ про місце проживання’
Легше всього довести місце проживання через реєстрацію місця проживання.
Але. Якщо людина прописана в Херсоні , і вже 20 років живе у Львові вона не має право на статус впо
Творческий типаж
• 01 августа 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Тобто, ті хто 20 років проживає у Львові з херсонською пропискою наразі не отримують ВПО?
Госпожа Белладонна• 01 августа 2023
Ответ дляТворческий типаж
Дякую Вам за відповідь.
Фішка в тому що впо і раніше перевіряли виборчно.
А зараз будуть кожного через лупу перевіряти.
Наприклад. По базі пенсійного фонду видно що ви працювали і працюють в Київській школі
А подаєте як впо з Херсону. Скажуть - а докажіть що ви проживали в Херсоні
Творческий типаж
• 01 августа 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Дякую, зрозуміло.
Госпожа Белладонна• 01 августа 2023
Ответ дляТворческий типаж
Можливо хтось і вирішив змахлювати. Але перевірки проводяться, я якщо доведуть що ви не переміщувались з зони бойових дій, гроші буде потрібно повернути
Чупа-чупс• 01 августа 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
це неправда
Ненька наша• 01 августа 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Вам потрібен статус чи виплати?
Очевидно, что нужны выплаты) Статус зачем? Гуманитарку разве что получать
Творческий типаж
• 01 августа 2023
Ответ дляНенька наша
Не прям чтобы нужны, но если могут быть, почему нет) Я налогов плачу столько по сей день, что в принципе хоть что-то получу от государства. Будет приятно.
Проработник• 01 августа 2023
А як перевірити де людина проживає, якщо, наприклад, людина перемістилася в межах однієї громади і ніде не працює, реєструвалася через Дію? Просто цікаво, як таке відстежать?
Свекруня• 01 августа 2023
Ответ длянеДоПриличий
У мене б виникли питання від такого кругообігу місць реєстрації...
Наведу приклад.
Студент з мого міста зареєструвався і провчився лише один семестр у Харкові. Повернувся до батьків, отримує виплати ВПО.
Питань поки не виникло.