Бідося• 01 августа 2023
юристы, подскажите ст. "перешкоджання доступу до житла"
здравствуйте,
подскажите пожалуйста.
есть дорога по генеральному плану.
но соседи , которые вначале улицы , допустим номера 1,2,3,4, 5,6 постоили бетоную стену прямо на дороге
и ну так жили 10 лет.
потом райрада решила выделить землю учасникам бойових дій , условно говоря , для номера 7.
на какую статью закона можно ссылаться ?
подскажите пожалуйста.
есть дорога по генеральному плану.
и ну так жили 10 лет.
Куда_бежать• 01 августа 2023
Ответ дляЗалатавая
Думаете, что юристы - это бесплатное информ-бюро?
а вам типа жалко сказать два слова?
вот да, просто поражает эта бесцеремонность.
Люблю пиво• 01 августа 2023
Ответ дляКуда_бежать
а вам типа жалко сказать два слова?
Автор) Тут двумя словами не пояснить. Вам нужна полноценная консультация. Офтоп. кем вы работаете?
Слухи-руки не распускаю• 01 августа 2023
Автор, допустим, беретё документы на недвижимость и идёте, например, к юристу. Вероятно, Вы заплатите за консультацию и скорее всего, получите ответ.
Куда_бежать• 01 августа 2023
Ответ дляЛюблю пиво
правильный офтоп у вас
Ответ дляЛюблю пиво
Женой участника боевых действий)
Люблю пиво• 01 августа 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Женой участника боевых действий)
Для вас есть бесплатные консультации. Загуглите в инете.
Куда_бежать• 01 августа 2023
Ответ дляЛюблю пиво
то ж не автор
Помогалочка• 01 августа 2023
Автор, ник вам втему.... заголовок, описание и вопрос - воообще за пределами разумного. нифига не понятно
Не пириживай• 01 августа 2023
У цієї дороги є власник
Вона в нього в оперативному управлінні та на балансі
В них , крім того є договори на експлуатаційне утримання доріг, що в обслуговуванні
Ставлять їм завдання демонтувати перешкоду
Бідося
• 01 августа 2023
Ответ дляПомогалочка
прошу подсказать статью закона про ’ перешкоджання доступу до житла ’
Бідося
• 01 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
У цієї дороги є власник
щиро дякую !
барабанщица• 01 августа 2023
Автор, який доступ до житла, якщо його у вас там немає?)))
Вам треба розглядати з позиції незаконного перекриття доріг. Як, наприклад, в наступному випадку
Скарга до місцевої влади і нацполіції усе вирішує.
Бідося
• 01 августа 2023
Ответ длябарабанщица
до полиції вже писали, але вони відповіли, що то не їх справи ((
до місцевої влади теж писали, вони відповіли , що так , є перешкоди , але вони не спішать виписувати якісь штрафи , можна сказати відписка та й усе
Укр_жіночка• 01 августа 2023
Ответ дляБідося
В гугів точно є. Сама знаходила, коли з домофоном ругалася. Йдіть у гугл.
барабанщица• 01 августа 2023
Ответ дляБідося
В прокуратуру скарга на бездіяльність місцевої влади та поліції.
П.С. В поліції є підрозділ безпеки руху, без яких не можна ні знак поставити, ні розмітку, ні обмежувачі руху, ні-чо-го.... Так що нехай не морозяться. Від прокуратури отримають пістон, завтра усі будуть там особисто зносити
Укр_жіночка• 01 августа 2023
Ответ дляБідося
Ви дублікат для себе робили, зареєстрували? Дата подачв заяви і її номер?
Бідося
• 01 августа 2023
Ответ длябарабанщица
щиро дякую
Бідося
• 01 августа 2023
Ответ дляУкр_жіночка
ну так, номер є. Надсилали через Укрпошту,
номер і дату можу написати в особисті
барабанщица• 01 августа 2023
Ответ дляБідося
щиро дякую
ЗУ ’Про дорожній рух’ вам на допомогу. Там розписано, хто і за що відповідає. Де місцева влада, де поліція. Що повинні робити, а що не роблять.
барабанщица• 01 августа 2023
Ответ дляБідося
номер і дату можу написати в особисті
Копію листів і відповідей (якщо є) до скарги в прокуратуру.
Якщо письмових відповідей немає понад місяць, то так і пишіть, що письмових не надали у визначений законом (про звернення громадян) термін, а усно.... то-то.
Бідося
• 01 августа 2023
Ответ длябарабанщица
дуже вам вдячна
Укр_жіночка• 01 августа 2023
Ответ дляБідося
номер і дату можу написати в особисті
ні, мені не треба. Є терміни розгляду заяв, 2 тижні, місяць. Вони вам повинні відповісти. Якщо не відповідають, то он у прокуратуру радять.
Бідося
• 13 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
У цієї дороги є власник
Удалено администрацией...
Не пириживай• 13 августа 2023
Ответ дляБідося
Удалено администрацией...
Вибачте, але мені це не цікаво)
На загальні питання можу вам безкоштовно і тут відповісти
Бідося
• 13 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
Вибачте, але мені це не цікаво)
дякую. Річ в тому що я передивилася ще раз всі відповіді, то відписують що ця вулиця ні в кого не на балансі, тому що спочатку вона мала назву Проектна12345,
а також знайшла лист Мінюста, вони пишуть що це справа місцевих рад .
От замислилася .
Не пириживай• 13 августа 2023
Ответ дляБідося
От замислилася .
Таке дійсно може бути, що нічийна. Існує процедура взяття на баланс, але це десь рік. А це Київська область?
Бідося
• 13 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
так , Київська. Але вони не квапляться ((