Кому там слова не давали• сегодня в 14:37
Проезд в Киеве 30 грн
❗️У Києві проїзд буде тепер 30 грн, нова вартість почне діяти з 16 липня, — КМДА
наКоблучках• 2 часа назад
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Значит мы все за Харьков платим
Обычно тот кто так говорит сам налоги не платит
Госпожа Белладонна• 2 часа назад
Ответ дляМагиня
Там тоже безнал как и в автобусах. О чем я и пишу уже битый час.. до людей не доходит, похоже.. И если вы не заметили я НЕ про Киев пишу...
А навіщо ви пишете НЕ про Київ в темі про подорожчання транспорту в Києві?
ДА буде так• 2 часа назад
Ответ дляКарамелька
Ніхто з киян не скаржиться. Оплачувати кондукторів нема сенсу.
Питання ж не в кондукторах, а в можливості оплати готівкою, яку ніхто ще не відмінив) А у киян, до речі, ніхто й не питав.
Цветов Мне срочно• 2 часа назад
Ответ дляСекс-Бомба
Пенсии в юго-восточной азии? Кстати, не догадываетесь почему там по 6 детей в семье?
Вы зря ругаете Украину, все происходящее - ожидаемо, мы просто возвращаемся к своей норме, после того как ’проели’ кредиты 2010-х
И кстати, люди у которых нет детей или дети не в состоянии содержать родителей, лет через 10 имеют весьма неиллюзорный шанс умереть от голода, пенсий не будет
Удалено администрацией...
Секс-Бомба• 2 часа назад
Ответ дляЛетюча помилка
Ну в метро платить буду иначе не пройдешь но в автобусах и трамваях буду зайцем а контролеров нах посылать буду -никаких штрафов платить никто не будет
На фото - что будет если большинство перестанет оплачивать проезд в общественном транспорте
ничевока• 2 часа назад
Ответ дляМаргарита и Мастер
А в Харькове бесплатный
Загальна заборгованість Харкова за енергоресурси та послуги ЖКГ є найбільшою серед українських міст і становить понад 30 млрд грн.
’Комунальний соціалізм’: роль міської влади у створенні боргової піраміди
Міський голова Ігор Терехов ще з довоєнних років веде політику, яку видання називає ’соціалізмом’ за рахунок решти країни. Це нагадує фінансову піраміду, від якої можуть постраждати всі українці,бо нічого безкоштовного не існує .
Міська влада толерує і покриває неплатежі комунальних служб, тим самим фактично перекладаючи вартість цих послуг на решту споживачів в країні.
забиякина• 2 часа назад
Ответ дляМастер Клас
Никто это вы? Вы всех опросили? просто все стадом послушно молчат и это не только про Киев речь же.. Валидаторы глючные, людей постоянно штрафуют.
До того валідатора в час пік ще спробуй доберися як їх два на салон в різних кутках.
ДА буде так• 2 часа назад
Ответ дляничевока
У мене знайома живе у Харкові. Після обстрілу їм вибиті вікна у під’їзді замінили через 2 тижні. А ми в центрі Києва чекали 10місяців. Взимку, через відсутність вікон, у нас труби на даху позамерзали. То хай краще буде, як у Харкові. Там хоч хтось за людей думає.
Чумачечая_• 2 часа назад
Ответ дляТундиринда
Ага, только в Киеве едут на 2-3 транспортах в одну сторону
Но вы об этом очень мило упустили
А що, проїздні вже відмінили?
Чумачечая_• 2 часа назад
Ответ дляКому там слова не давали
При чем Киев большой и часто люди несколькими видами транспорта добираются, особенно там где нет метро, то есть автобус/троллейбус 30+30 метро, туда и обратно это 120 грн в день, если работа пятидневка, то это 2400 в месяц, при минималке 6658грн
Минимальная зарплата в Украине в 2026 году «чистыми» (на руки) составляет
6 658,19 грн в месяц.
Днище
6 658,19 грн в месяц.
Днище
Не смішіть. Ніхто нікуди не їздять, щоб заробити мінімалку. От в когось діти, особливо вчаться, там да, на кожного заплатити... В них то навіть мінімалки немає.
Чумачечая_• 2 часа назад
Ответ дляКинг-Конгша
я не за нього переживаю, а за те що це хапужне тупе одоробло досі при владі сидить
О так, дратує чесних молодих ’зелених’ )))
Чумачечая_• 2 часа назад
Ответ дляМастер Клас
Это альтернатива? Вот вам банк заблочил карту, сел телефон, мало ли. Вы не в метро, ваши варианты?
Мені якийсь пан купив квиток, я стояла лупала очима в тому метро вперше за шість років))) ну прямо сам -один в метро, нікому і допомогти)))
Не будь КакСвета• 2 часа назад
Ответ дляУходя дверю не хлопать
А бувають без чіпів картки?
Колись були. Зараз не знаю
Госпожа Белладонна• 2 часа назад
Ответ дляДА буде так
А як ви думаєте, чому ви чекали 10 місяців, а Харків 2 тижні) Ну, поворушіть мізками, хоч трохи, перечитайте ще раз пост, на який ви відповідаєте
Секс-Бомба• 2 часа назад
Ответ дляЧумачечая_
А що, проїздні вже відмінили?
Давайте порахуємо. Безлімітний проєздний зараз коштує 610 грн. Подорожчення з 8 до 30 - це майже у 4 рази. Тоб-то проїздний буде коштувати десь біля 2400 грн. Це близько до витрат на паливо, якщо їздити машиною. Люди почнуть їздити машинами або швидше мопедами. Дороги і так забиті, а стануть забиті х4, громадський транспорт стане збитковим і перестане їздити взагалі. Це звичайно не за рік-два відбудеться, але за 5-10 років в принципі може
ДА буде так• 2 часа назад
Ответ дляГоспожа Белладонна
Невже через те, що Харків у Києва всі гроші забрав і витратив?) Не смішіть. Бюджет Києва може собі дозволити вчасно міняти вікна, якщо звісно думати про людей. Але вистачає тільки на розширення тротуарів і велодоріжки.
Госпожа Белладонна• 1 час назад
Ответ дляДА буде так
Ну, всі Ха не забере, хто ж йому дасть?)
Чумачечая_• 1 час назад
Ответ дляСекс-Бомба
Існує багато країн де вартість проїзду така, що робить для більшості людей суспільний транспорт розкішшю. У них дороги виглядають як на фото. І якщо проїзд зроблять 30 грн., у нас буде так само
Добре їм в тих країнах. Видать -30 не лупить і сніг по дах того жужика не мете
Шалена красуня• 1 час назад
Я бы поняла ,если бы в два раза подняли, 16 грн
Но 30...я в шоке
Буду ходить пешком по возможности, заодно похудею
Но 30...я в шоке
УраганнаЯ• 1 час назад
Ответ дляМаргарита и Мастер
Типа в Киеве нет зарплат 6-15 тысяч
Есть разные, но возможностей у вас в Киеве больше
Примарочка• 1 час назад
Если едешь троллейбусом, метро и маршруткой в одну сторону даже если маршрутка по 30 грн тоже, то это 90 грн в одну сторону, 180 грн в две стороны. 20 раб дней - 3600 грн только проезд..а если зп 10 тыс…офигеть
УраганнаЯ• 1 час назад
Ответ дляНе зацілована
ви в своєму маленькому місті їздите кожного дня на роботу трьома транспортами в одну сторону? Так ото ж
Двома їзжу
Примарочка• 1 час назад
Ответ дляСекс-Бомба
Безлимит написали будет стоить около 5000 грн.
Не прохожу мимо• 1 час назад
Ответ дляКумася
Проезд на чем?
Вы в курсе, что в киеве разный транспорт по разной цене?
Муниципальный в одну цену. Речь именно о нем.
Маргарита и Мастер• 1 час назад
Ответ дляУраганнаЯ
Так и конкуренция выше)
Не прохожу мимо• 1 час назад
Ответ дляКинг-Конгша
Кличко конечно отупел окончательно - сразу в ЧЕТЫРЕ раза поднять, это еще догадаться надо было...
А сколько лет он держал убыточную для этого цену, 8 гривень, вас устраивало его,, тупение,,?!?
Чумачечая_• 1 час назад
Ответ дляСекс-Бомба
Це навіть близько не близько до витрат на паливо, щось ви не те рахуєте. Додайте витрати на парковку, витрати на штрафи..
Ви так пишете, ніби у людей авто стоять на парковках в вони на громадському їздять))) Ну це ж не так.
Сиреневенькая• 1 час назад
Ответ длябЭйбА
В селі діти платять 20грн. 2 рази на день, аби доїхати до школи !
Нема шкільного автобуса?? Звертайтеся до голови сільради.
Не прохожу мимо• 1 час назад
Ответ дляКому там слова не давали
Им плевать, поняли, что народ терпилы и можно нагибать как хочешь
Терпилы? А что эти терпилы столько лет платили по 8 гривен за то, что уже давно стоило дороже, если считать энергоносители? Или как вас понимать, не терпила? Шара устраивала?