Завжди з рушником• 01 августа 2023

Історія мого розлучення. Бути домогосподаркою - це повноцінна робота.

До слова, зараз я вже розлучилась.
Ситуація була наступна: я була вдома, я готувала їсти, прала (так я знаю не я а машинка, але я розвішувала речі, я складала речі, я їх не завжди але прасувала), я мила посуду декілька разів на день, я мила туалети ванни , ген прибирання на мені , на мені ВСЕ. Покупка продуктів , посидіти з дитиною , позайматися вигулювати. А що я чула? ЦЕ МОЇ ГРОШІ, які я заробляю, а де твої? Я вкурвилась, але терпіла . Кожен день вставала рано вранці, тобто як повноцінний робочий день.
Потім мене то все так задрало, я сказала плати таку то суму мені за всю мою роботу. Він не захотів , ми розлучились. Бо ...р. Я не буду на тебе працювати а ти мені розказувати що то твої гроші. Я буду то все саме робити в когось вдома і відчувати себе людиною . Якщо я прилягла вдень то спати хочу , то я цілий день нічо не роблю. А ти .... А 50-50 ми з тобою рідний станемо коли ти підеш і на родиш дитину. Помучитися 9 місяців. Нащо мені той хлоп тоді. Ще й вислуховувати хто зна що.
Короче висновок такий : треба мати завжди свої гроші і не слухати гімнів. Я витратила надто багато свого часу на то все .
А побутовою проституткою я більше не буду.
Ось так от. І навіть я лишусь сама одна до кінця днів - нічо. Секс я можу мати хоч кожен день іншого з сайту знайомств , нічо особистого. Задрало то все . На манікюр грошей не давав, на волосся ні, тільки о сигарети бо я купляла. Я кажу слухай добре що я біля тебе не спилась ще!
Фух, виговорилась.
Життє Бентежне• 01 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Це для мене загадка) і нащо їм то? Це ще більша загадка
Все би нічооо якби це цінувалось розумієте ? А коли тебе в ніщо не ставлять то нафіга воно?
Вы не понимаете, женщины которые работают чаще всего не делают это в одиночку.
К примеру, приехали с работы, муж дочку развлекает, я готовлю. Или я мясо готовлю, муж салат режет. Или я уборкой занимаюсь, а муж ужин готовит.
Или ВСЕ НА ВСЁ ЗАБИЛИ, взяли дочку и ушли куда то поесть и погулять.
И меня муж в жизни не упрекнёт что еды дома нет готовой или стирка посушеная лежит на диване не разобрана второй день

Да Щас же• 01 августа 2023
Ответ дляПез Году Неделя
Я с бывшим мужем тоже не работала, но его карты были у меня, денег никогда не жалел, что хотела, то и покупала. По дому не целыми днями что-то готовила, часто доставку заказывали или в кафе ходили. Так что не все такие неблагодарные жлобы, как ваш муж
Почему тогда такой идеальный муж перешел в разряд ’бывших’?
Ms. Сама прямота• 01 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Легше ні?
Хотя знаете - наверное изменился сам человек, изменилось его отношения ко мне.. Я перестала делать для него что либо, и стала просто идеальной женой, цветы, деньги, рестораны, в рот заглядывает
Поэтому не ищите проблему в себе... Виноват он
автор Завжди з рушником • 01 августа 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
А витрати як у вас в сімʼї?
Добро с Кулаками• 01 августа 2023
Ответ дляк.Буланова
То як ви тепер в дві зміни працюєте?)
😂😂😂

Те кто работают в две смены то коньки. А автор без маникюра без ухоженных волос прям грациозная кошка:)
Трохи злякана• 01 августа 2023
Что то мне кажется, автор, что тут вас не поймут. Тут все спортсменки, активистки, красавицы, спортом занимаются, 3 детей воспитывают, еду готовят 10 блюд каждый день исключительно ради хобби и работают ради хобби зашибая по 5К баксов, потому что муж айтишник обеспечивает и так, но она должна быть самостоятельной.

Спорим что сейчас 90% споросят - а чего работать не пошла?
Ответ дляДобро с Кулаками
😂😂😂

Я сама собі манікюр навчилась робити) і волосся теж) в домашніх умовах
Життє Бентежне• 01 августа 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
картошку с мясом или селедкой - это да...
Ну это тоже быстро)
Вопрос стоял в том что за 15-20 минут нельзя норм еду приготовить)
Ответ дляТрохи злякана

Ви праві) Бачите я не така активістка )

Kusalochka• 01 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Що я пропоную:
Я ніколи не виїдає мозги де був коли прийдеш .
Телефон не перевіряю. Грошей на косметику і одяг не витрачаю майже.
Я буду підтримувати . Секс люблю , голова ніколи не болить))
Я вірна.
Смачно готую і вмію тримати порядок.
Тому я знаю що я приношу до столу так сказати ))
Извините, как вы считаете, какого мужчину может заинтересовать такие плюшки?) Жалоба, ищущего пользу от женщины. Ничему Вас жизнь не учит)))
БоХатая• 01 августа 2023
Ответ дляКашпо
Я вийшла заміж і тільки через 5 років народила першу дитину. Спочатку я придивилася до чоловіка, як він відноситься.
А він носив мене на руках. Звісно, я працювала.
Коли була в декретах всі гроші були в мене. Я могла буть що собі купити, дітям, батькам...
І так всі 22 роки щасливого життя.

Обирайте нормальних чоловіків.
Не завжди так буває, ми 10 років прожили, а зараз декрет і скоріш за все розлучення.
Добро с Кулаками• 01 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
А так вы вообще в три смены работаете теперь, ну класс:)
В шоколаде• 01 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Ото того може і не ставлять, що Ви самі з себе нічого не виявляєте.
За всих не скажу, скажу за себе - люблю свою сім´ю, у нас із чоловіком спільні цілі, роблю максимум, що можу і чоловік так само.
Несемо світло разом• 01 августа 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Невозможно все обсудить заранее..
Люди меняются...
Міняються, але не кардинально. А якщо кардинально, тоді треба заново обговорювати. Загалом, треба вміти розмовляти в шлюбі, а не просто вийшла заміж/одружився, і цього досить.
Ответ дляKusalochka
А скажіть що ж тоді жінка має пропонувати? Мені цікаво
Та що там вище писали про волосся і фігуру ну це смішно бо і від таких йдуть і зраджують і так далі від красивих і всяких) то смішно. Плюс молодість вона не вічна
Ms. Сама прямота• 01 августа 2023
Ответ дляНесемо світло разом
не со всеми можно поговорить.. поверьте..
Життє Бентежне• 01 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
А витрати як у вас в сімʼї?
В смысле кто сколько зарабатывает?
Примерно одинаково, плюс-минус
Пез Году Неделя• 01 августа 2023
Ответ дляДа Щас же
Для вас только то, что деньги даёт на всё и не требует каждый день разносолы, уже ’идеальный’? Женились ещё совсем по молодости, потом поняли, что наши дороги разошлись и мы абсолютно чужие люди. Кстати, ещё официально не разводились, просто год не живём вместе
Ms. Сама прямота• 01 августа 2023
Ответ дляПез Году Неделя
как поменялось общение за это время?

Квітка Миру• 01 августа 2023
Ответ дляк.Буланова
У вас тут досить значна група підтримки буде під назвою «жодного дня не працювала». Правда, потім вони створюють теми «50 років. Де знайти роботу? Жодного дня не працювала»
Так дело не в працювала-непрпцювала, дело в том, что не тот мужчина рядом. Пусть автор реально в две смены будет пахать, у него будут его деньги и остальные члены семьи.
маска Ілона• 01 августа 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Та что строила карьеру как минммум что то умеет) кроме того что полы тереть
Тю, так можно всю жизнь продавцом, уборщицей работать
Несемо світло разом• 01 августа 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
А навіщо за таких тоді взагалі заміж виходити?
Має бути взаємна повага і взаємна турбота, тоді завжди можна знайти той варіант, який влаштує обох. У крайньому випадку компроміс.
Ну а якщо хтось (або кожен) тягне ковдру тільки на себе, то такі відносини гнилі з самого початку.
Квітка Миру• 01 августа 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Автор, Вы выводы какие сделали?
Поняли что надо не полы тереть а строить какую то карьеру СВОЮ, чтоб всегда иметь возможность послать мужа, если он достал и не ценит?
А ещё подумать о том что возможно если бы Вы не работали уборщицей дома, а работали на норм работе за ЗП, то и семья бы может сохранилась
Так автор и без карьеры послала
Kusalochka• 01 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Ничего. Женщина должна искать мужчину, с которым будет счастлива. Вы правда думаете, что будет счастье, с мужчиной, который на захочет тратить на Вас деньги и который будет ценить Вас за обеспечение ему комфорта? У Вас уже все это было.
маска Ілона• 01 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Коли його не стало роботи вдома майже як не стало.
А чего так?)
Незнакомлюся• 01 августа 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Да никто. Но как минимум они не бояться уйти от мужа, они не зависят от мужа, и не пойдут потом полы мыть
Я скажу вам по секрету-, многие и работающие бояться уйти. Ибо зарплата -гроши
Життє Бентежне• 01 августа 2023
Ответ дляКвітка Миру
Так автор и без карьеры послала
И пошла продолжать мыть полы, только не мужу
маска Ілона• 01 августа 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Вам до 25, надеюсь? После уже нет смысла объяснять
Объясните ожалуйста
Ms. Сама прямота• 01 августа 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Действительно, как все просто.. Сели, поговорили, и прожили 50 лет счастливо..
БолеИменее• 01 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Я професіонал по прибираннях) в мене окр
Я знайшла роботу в прибиранні швидко і за класні гроші
Тепер я роблю все те саме але за гроші )) і мені в кайф. Мало того мені ще й подарунки на роботі роблять!)
А вдома хто в вас пере і готує тепер?