Мой_ужин• 01 августа 2023
Яким чином відновити рішення про розлучення?
Розлучилася, отримала рішення суду, потім вийшла заміж і рішення викинула.
Тепер треба довести що я в той період часу була незаміжня. Рішення з Діїї щезло. Які мої дії, куди звертатися за підтвердженням?
Любимка-анонимка• 01 августа 2023
В суд за копією. Це платно (копійки). Йдіть в канцелярію суду, все розкадуть. Не розкидайтесь такими документами)))
Мой_ужин
• 01 августа 2023
Ответ дляaleksaizo
Отримати копію рішення суду з відміткою про набрання ним законної сили, в суді, де була розглянута справа
А якщо суд був в місті, яке зараз окуповане?(
Ответ дляМой_ужин
Справи мають бути передані іншому суду, на підконтрольній території. Головне, щоб в реєстрі відображалось. В якому році розлучались?
Фактично передати справи далеко не завжди вдається. Але роздрукувати рішення за допомогою діловодства реально - головне, щоб внесено було
Мой_ужин
• 01 августа 2023
Ответ дляaleksaizo
В 18 або 19ому. І під час війни знову побралися.
Спробую в суд звернутися для початку, дякую.
Комиссия50%• 01 августа 2023
Ответ дляМой_ужин
Ви звертались за заявою в ДРАЦС ?
Вапщета• 01 августа 2023
Ответ дляМой_ужин
О как интересно! С бывшим мужем снова поженились?
ПуГоФФка• 01 августа 2023
Есть реестр судовых решений. По фамилии можно в открытом доступе отыскать