Король дивана• сегодня в 13:08

Куда поступали ваши дети, которые учились на 4-5-6-7?

Звездолётчица• сегодня в 13:09
Ну тут выбор очевиден - патрульна полиция. Туда только среднее образование нужно.

Планшетница• сегодня в 13:11
Ответ дляЗвездолётчица
Не скажите! А если совесть мешает?!
Херсон це Україна• сегодня в 13:12
Дочка вуз окончила, компьютерная инженерия, естественно контракт
Оченьценная• сегодня в 13:14
Оцінки не показник. У сина оцінки від 5 до 11 в свідоцтві про повну заг.осаіту. Середній бал НМТ - 185. Навчається в університеті Коменського (Братислава).
Закінчував Київський фізмат ліцей.
автор Король дивана • сегодня в 13:14
Ответ дляОченьценная
Закінчував Київський фізмат ліцей.
Що знання є, а оцінки 5?
Святатабожа• сегодня в 13:15
Племінник не хотів вчитися в школі, з 16 років клав плитку. Зараз 23, будинок збудував, авто, за кордон відпочивати їздить.
Вступає цього року в Політехнічний на архітектурний факультет
So_so• сегодня в 13:16
У подруги дочка училась очень средне, но она заметила, что есть способности к творчеству, везде её пихала, в итоге закончила ювелирный колледж, работает ассистентом, всё ок.

Оченьценная• сегодня в 13:17
Ответ дляКороль дивана
Що знання є, а оцінки 5?
5 - оцінка з алгебри 😄. Призер міської олімпіади з математики, штучного інтелекту, економіки, географії, історії. Навчається на факультеті математики, фізики і інформатики
Я Вас не боюся• 2 часа назад
Ответ дляОченьценная
ох уж эти сказочники
Оченьценная• 2 часа назад
Я про те, що оцінки - не показник знань. Погані оцінки можуть бути не тільки від того, що дитина тупа. Є купа інших різних причин.
автор Король дивана • 2 часа назад
Ответ дляSo_so
Дякую. Це яке місто?
So_so• 2 часа назад
Ответ дляКороль дивана
Дякую. Це яке місто?
Киев
ДеньгиНеСдаю• 2 часа назад
Ответ дляЗвездолётчица
Совсем не очевиден. У меня одна одноклассница ногти пилит (уже своя студия,,мастера на проценте). Вторая колорист, тоже ну ооочень неплохо . Зачем идти в патрульную полицию, где зп три копейки? Вы б ещё в школу предложили
ДА да да• 2 часа назад
Ответ дляОченьценная
Все нормально будн в пацана!
Однозначная• 2 часа назад
На повара в профлицей
Мира всем• 2 часа назад
Ответ дляОченьценная
А як його взагалі відправили на олімпіаду з математики з оцінкою 5? Вчитель же знає, за що таку оцінку ставить.
Миззери• 2 часа назад
Ой, у меня плохо учился в последний классах хотя толковый , но в него жизнь насыщенная была тогда ) на учебу забил полностью
Я помню в тот год ковидный принимали без экзаменов пошел в институт который сам выбрал

И все окей , работает уже полгода (по специальности ) институт заканчивает в этом году
Но он очень много саморазвитием занимался потому что ему было интересно

Так что оценки особо не значат, вот специальность пусть выбирает ту которая нравится
Однозначная• 2 часа назад
Ответ дляКороль дивана
Що знання є, а оцінки 5?
Может по физ-ре 5, по литературе 🤷🏻‍♀️
ИграйМойГормон• 2 часа назад
Дітей ще не маю, але однакласники, які вчилися найгірше, пішли працювати в сферу будівництва, майстри по збору я якоїсь техніки (якщо руки правильно поставлені, фізична підготовка хороша)

Оченьценная• 2 часа назад
Ответ дляМира всем
Сам пішов. Там внутрішній конфлікт з учителем був. НМТ з математики - 190
Все знаю від і до• 2 часа назад
Мой старший тоже имел плохие оценки, 4-5-6. А НМТ математика 182 балла, англ 195
Учится на компьютерной инженерии, бюджет
куркулиха• 2 часа назад
Ответ дляКороль дивана
Що знання є, а оцінки 5?
Когда и в каком месте вы применяете школьные знания?
В любой вуз нужны ученики, по вашему, если никто не поступит, кого учить? Деньги с кого собирать?
Поступают все. Потом еще половина отсеется. Мой сын с 5-6 поступил в политехнический
Пишу вірші, дорого• 2 часа назад
Ответ дляОченьценная
Так чтоб на городскую попасть, надо районную пройти не ниже 2 места. А на районную школа подает
Коржик• 2 часа назад
Ответ дляКороль дивана
Що знання є, а оцінки 5?
А що вас дивує?
Живчик-счастливчик• 2 часа назад
Ответ дляОченьценная
Це де такий факульиет є? І що таке київський фізматліцей?
Живчик-счастливчик• 2 часа назад
Ответ дляМира всем
На олімпіади вхід вільний, вчитель не направляє.
Живчик-счастливчик• 2 часа назад
Ответ дляПишу вірші, дорого
В києві на міську олімпіаду запрошують всіх. В усякому разі до війни так було.
Оченьценная• 2 часа назад
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ви помиляєтесь. На мііську ( Київську) не обов´язково проходити районну. Та й на районну не обов´язкове офіційне ’відправлення’ від школи. Можна самому зареєструватись. На районну не встиг зареєструватись, бо вчитель спеціально не сказав про строки. А той завтикав в не встиг. Може в цьому році інші правила, не в курсі. Раніше так було. Я про Київ
Оченьценная• 1 час назад
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Який ’такий’ факультет? Ви про школу чи про універ?
Дитина закінчила Київський ліцей, де поглиблена фізика і математика. Вступила в провідний словацький університет на факультет математики, фізики і інформатики - FMFI , в народі - МатФіз
Живчик-счастливчик• 1 час назад
Ответ дляОченьценная
Зрозуміла. В Україні так факультети не називаються:)