Ні грама• 01 августа 2023
SPF вам важливий склад?
Мінеральний наприклад? Чи нема значення? Якому довіряєте?
Ні грама
• 01 августа 2023
Ответ дляПлакулька
Я користуюсь Casmara, косметолог порадив, подобається.
На фізичних фільтрах?
Там все розмивчато• 01 августа 2023
Не вичитую. Головне, що працює, не забиває пори і я без пігментації
Ліплю вареники• 01 августа 2023
Думаю це черговий маркетинговий хід все. Скоро буде так як з соляріями і всім іншим, без чого прямо жити не могли більшість. Вийде дослідження про вплив канцерогенів і розвод лохів. Без спф жили і ще проживем
ИзЮмрудная• 01 августа 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Жили но не все
Тундиринда• 01 августа 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Жили, не тужили, трохи вмирали від меланоми, ходили з жахливою шкірою через фотостаріння.
А щодо шкоди соляріїв ще тоді звучали досить авторитетні думки, але кому вони були треба, модно жеж.
Особисто я ніколи не любила оцей огидний коричневий колір шкіри, наче в дорожнього працівника, який сміття та розчавлених пацюків з узбіччя прибирає цілими днями. Уникала сонця, користувалася захитом.І зараз, моя шкіра дійсно виглядає краще, аніж в моїх подруг, любительок прожарки. Багато чого гірше, але шкіра - краща.
Тундиринда• 01 августа 2023
Абсолютно байдуже на склад, дивлюсь на результати.
Мене склад взагалі лише в шампуні цікавлять, щоб без силікону, бо буде волосся як віхоть. Щодо крему, такої статистики для себе не вивела, що якісь складники погані чи добрі.