Мию чакри щоденно• 02 августа 2023

прийшла до знайомого в гості хлопця..

І побачила оце .
При цьому він стверджує що живе сам. Як ви відреагували б ? Я сказала що мені стало недобре і поїхала додому .
Це сказав лишилось після колишньої , йому шкода було викидати 🫣
автор Мию чакри щоденно • 02 августа 2023
Ответ дляАмелі на мілені
ланвин оставьте, а мисс диор и жадор забирайте.
Слухайте я не буду нічого забирати і туди навіть білллк йти . Коменти щодо якості парфумів мене не цікавлять по правді (

Банан-барабан• 02 августа 2023
Тепер я хочу таку підставку
Плету корзинки• 02 августа 2023
То це насправді реклама підставки мабуть
Ответ дляПлету корзинки
Ага та. Я продаю їх 🙄
Амелі на мілені• 02 августа 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
а якими ви користуєтесь?
Бджолина королева• 02 августа 2023
Автор, тут сидить хазяйка тих парфюмів. Я написала дешевенькі, і так воно і є, а мені вже пальці тицяють вниз. Точно вона тут))))
Добродійка• 02 августа 2023
Может быть и правда. Я сдаю квартиру парню, он там уже где-то пол года живёт, когда он въезжал, там немного моего декора было и украшения на зеркале в коридоре. Недавно мне надо было по делам к нему заехать, так там в коридоре на зеркало так и весели мои подвески т декор на месте почти весь был.
Ответ дляАмелі на мілені
а якими ви користуєтесь?
то таке . Тема була не про парфуми чи підставку . Але це не мій стиль парфумів зовсім.
Амелі на мілені• 02 августа 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
ок, тоді жадор перешліть мені , будь ласка

Ответ дляДобродійка
Не знаю.. я вже думаю його в блок кидати(
Всеодно довіри якось після побаченого
GaleTTa• 02 августа 2023
Ответ дляБджолина королева
Такий собі, дешевенький))) я про смак.
Ну куда нам до Бджолиної королеви😉
Тро Нью-Йорку• 02 августа 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Я правильно вчинила?.. я трохи в шоці (
так повні практично пляшечки, звичайно шкода викидати
Сосиска_Втесте• 02 августа 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Люди!
Де купити таку підставку?
На Али, там и фотки идентичные 😂
МояХатаЗкраю• 02 августа 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Люди!
Де купити таку підставку?
Не знаю, але мені тепер така теж потрібна
Можна глянути дзеркальні тарілки і приліпити туди шарніри
Добродійка• 02 августа 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Всеодно довіри якось після побаченого
Мне просто кажется, что парни на такие вещи могут не всегда обращать внимание
Семицветка• 02 августа 2023
Ответ дляБджолина королева
Такий собі, дешевенький))) я про смак.
Туфелька 65 евро, Диор 30 мл - 75 евро. Не очень то и дешевенький вкус.
Хи хи, ну ну• 02 августа 2023
У мене на вулиці найзаквітчаніше, найприбраніше подвір´я, найчистіший гараж і найбільші панорамні вікна у парочки геїв. Ваша чистесенька екебана нагадала мені про них. А коментарі ФсеСама та Сосиски втісті повернули до реальності.
Бджолина королева• 02 августа 2023
Ответ дляGaleTTa
Ну куда нам до Бджолиної королеви😉
Ну не ображайтеся))) подивіться самі, хіба вони дорогі?
МояХатаЗкраю• 02 августа 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Ага та. Я продаю їх 🙄
Почім?

Добродійка• 02 августа 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Люди!
Де купити таку підставку?
В синей прямоугольные были, круглые тоже, вроде.
Любимка-анонимка• 02 августа 2023
Ответ дляШкварочка
У меня был случай, когда, придя к мужчине домой на первом свидании, я увидела у него в ванной женские гели для душа и розовую соль для ванн. Он сказал, что это оставили родственники, приезжавшие погостить. Я не поверила, но продолжала с ним встречаться. Косметические средства он из ванной так и не убрал. А впоследствии (уже после того, как он перестал со мной встречаться) выяснилось, что у него давно уже была женщина
А ви знаєте, я та жінка, яка гель синій палмолів чоловічий завжди купляла. І олд спайсом користуюсь кілька років, бо мені під час тренування тільки він тримає сухість.
Мій чоловік коли вперше зайшов до мене у ванну теж офігів
GaleTTa• 02 августа 2023
Ответ дляБджолина королева
Я не обижаюсь, я шучу) и про остальное тоже)
Мочалкин блюз• 02 августа 2023
У вашого знайомого гарний жіночий смак.)
Бджолина королева• 02 августа 2023
Ответ дляСемицветка
Ну добре, хай буде по вашому. Але я при свойому залишусь)))
Добродійка• 02 августа 2023
Ответ дляШкварочка
Блин, у меня был парень, с женской косметикой в ванной, но то от мамы было. (Мы долго вместе были и жили потом, его мама приезжала иногда с ночёвкой )
МояХатаЗкраю• 02 августа 2023
Ответ дляБджолина королева
Не вона, а вони.
Парфюмів 6
Прокачую сідниці• 02 августа 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Я все життя чоловічими парфумами користуюсь....
Бджолина королева• 02 августа 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Не вона, а вони.
Парфюмів 6
Я вас зрозуміла)))
Бджолина королева• 02 августа 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Я вже 10 років купую собі олд спайс з вовками))) вони мені бомба.
Весела моль• 02 августа 2023
Ответ дляПургену мне
І дурна, і чи шо, тут була тема про мадам і сорочку що їй не сподобалась, вот ви з тою мадам сапог сапогу пара …
Ой, не надо, то вы не слышали истории от Вадима о том как его коллега другую коллегу в архив по несколько раз в день водил, а когда их застукали там, то уволили почему-то женщину, или о том что девушка с которой он встречался до этого, вернулась к мужу-алкоголику, с которым ей было плохо, он ее бил, денег не давал, и вообще странно зачем (а ты сидишь эту ахинею слушаешь и думаешь, а зачем мне эта полезнейшая информация?), а манипуляции меня прям из себя выводят