Мию чакри щоденно• 02 августа 2023
прийшла до знайомого в гості хлопця..
І побачила оце .
При цьому він стверджує що живе сам. Як ви відреагували б ? Я сказала що мені стало недобре і поїхала додому .
Це сказав лишилось після колишньої , йому шкода було викидати 🫣
Швабристка• 02 августа 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Запитати!!!! Це не моє!!!!
У кого запитати????
Сосиска_Втесте• 02 августа 2023
Перед уходом вы такая: ’мне так плохо, ухожу, но погодь, дай сфоткаю, на советчица покажу’ 😂
Мию чакри щоденно
• 02 августа 2023
Ответ дляФсеСама
на каком форуме стырили фотку?
Блін люди ви такі дивні тут..то не мерс за 50 тис доларів
Я хотіла просто запитати чи я дурна чи шо
Мию чакри щоденно
• 02 августа 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Він був в ванній я побачила в кімнаті і відразу сфоткала
Альдебаран• 02 августа 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Це не мої парфуми 🤢
Я таким навіть не користуюсь
Швабристка• 02 августа 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Если вы ходите и фоткаете полочки у мужика дома, то вы действительно дурна и с приветом
Мию чакри щоденно
• 02 августа 2023
Ответ дляШвабристка
я вже це зрозуміла ..
МояХатаЗкраю• 02 августа 2023
Ответ дляОноВамнадо
Треба було спитати чи можна Вам щось собі взяти))) якшо це після колишньою то нахіба воно йому треба
Щось.
Треба згребти все з отією тацею і сказать: який же ти в мене суперовий
Шкварочка• 02 августа 2023
У меня был случай, когда, придя к мужчине домой на первом свидании, я увидела у него в ванной женские гели для душа и розовую соль для ванн. Он сказал, что это оставили родственники, приезжавшие погостить. Я не поверила, но продолжала с ним встречаться. Косметические средства он из ванной так и не убрал. А впоследствии (уже после того, как он перестал со мной встречаться) выяснилось, что у него давно уже была женщина
Банан-барабан• 02 августа 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Це не мої парфуми 🤢
Я таким навіть не користуюсь
Вас не здивувало що вони так розтавлені, ніякої пилючки. Колишня все забрала, парфуми оишила?))))
из желе я• 02 августа 2023
1) Это духи еще одной его пассии
2) Сказал правду
3) Это его тайный фетиш))
2) Сказал правду
3) Это его тайный фетиш))
Плету корзинки• 02 августа 2023
Ответ дляКлевотница
Та ладно,девушка не забрала парфюмы, новые,которые стоят херову тучу денег???не верю. Разве что сам не отдал
Це точно, як можна не забрати парфуми, ладно там недопитки одні залишилися
Бджолина королева• 02 августа 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Я правильно вчинила?.. я трохи в шоці (
Правильно. Не сам він живе.
Клевотница• 02 августа 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Удалено администрацией...
Ну не прям аж дорогі,але кожна +-100евро
Пургену мне• 02 августа 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
І дурна, і чи шо, тут була тема про мадам і сорочку що їй не сподобалась, вот ви з тою мадам сапог сапогу пара …
МояХатаЗкраю• 02 августа 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Я не знаю…. Але мені дуже неприємно (((
І вдома дуже чисто….
Дама його за кордоном
Мию чакри щоденно
• 02 августа 2023
Ответ дляГоворилка
Пришли в гости, увидели парфюмерию - и дёру?
Вы считаете, такой и должна быть реакция гостьи? Или не просто так в гости пришли?
Ну якби не зовсім просто так.. я думала може в нас щось могло б вийти..
але бачу не буде нічого .
Бджолина королева• 02 августа 2023
Ответ дляGaleTTa
Вкус у бывшей был хороший, значит и парень неплохой))
Такий собі, дешевенький))) я про смак.
Клевотница• 02 августа 2023
Ответ дляПлету корзинки
Якщо б не забрала, сховала б подалі точно
МояХатаЗкраю• 02 августа 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Удалено администрацией...
Не вірю вже вам.
Плету корзинки• 02 августа 2023
Справа в тому що він міг їх хоча б прибрати, для чого йому протирати той піднос і парфуми від пилу?
Амелі на мілені• 02 августа 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Ок 🙄🙄🙄🙄🙄
ланвин оставьте, а мисс диор и жадор забирайте.
Прокачую сідниці• 02 августа 2023
Ответ дляКлевотница
Та ну, в первую очередь бы забрала
Я только один взяла тогда из дому. с одним чемоданом ехала.